Skocz do zawartości

CM 03/04 update 2011


Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem odznaczyłem [read only] ale nic się nie zmieniło

 

Jezeli jestes nieszczesnikiem z Win7 to nieco sie pobawisz :) Musisz byc zalogowany jako admin a nie konto poboczne. Ba -przy moim win7 bedac zalogowany na koncie glownym musialem sie pobawic najpierw w ustawieniach swojego konta na to by zostac adminem w 100% (co jest nielogiczne) i wtedy nadawac plikom prawa. Proboj jeden plik po drugim i na samym koncu sam folder bo czasami nadanie praw folderowi niestety nie dziala :|

Odnośnik do komentarza

Siemka, tu macie zestawy updatów. Ja gram na 1 z góry od NUNES2011 . dotad gralem na tureckim z 2010 ale mi sie pochrzanilo, ten jest wporzadku Wszystkie wieksze transfery na ten czas uaktualnione. Brazylia , Hiszpania Włochy Anglia porobione w 100% Polska nie ruszona, Minusy ogolne Obraniak Francuzem, Dudek wolny transfer Krzynowek Hannover, El Hadji Diouf 2x jeden oginalny 2 holender. Jest szansa ze ktos na tej bazie sie pobawi i za miesiac wrzuci?

 

http://www.cmmaster.net/updatescm0304.html

Odnośnik do komentarza

Kris nie ma przyjaciol ;) ale jak znam go od dlugiego czasu to wiekszosc wielkich projektow byla dobrze wykonczona ;) zreszta wspolpracowalem z nim w tworzeniu ogromnego updateu ktory wygladal wystarczajaco dobrze wiec mysle że praca wreszcie ruszy jak nigdy :) milo byloby jednak zobaczyc wiecej osob ktore przynajmniej wyczekiwalyby takiego update'u :)

 

... żeby już tu nie zaśmiecać tego wątku,update 2012 rozpoczęty więcej info w nowym topiku.

Odnośnik do komentarza

Witam. jestem nowy w te klocki więc się nie śmiać ;)

 

Pobrałem to uaktualnienie które podał w linku mario1908

Siemka, tu macie zestawy updatów. Ja gram na 1 z góry od NUNES2011 . dotad gralem na tureckim z 2010 ale mi sie pochrzanilo, ten jest wporzadku Wszystkie wieksze transfery na ten czas uaktualnione. Brazylia , Hiszpania Włochy Anglia porobione w 100% Polska nie ruszona, Minusy ogolne Obraniak Francuzem, Dudek wolny transfer Krzynowek Hannover, El Hadji Diouf 2x jeden oginalny 2 holender. Jest szansa ze ktos na tej bazie sie pobawi i za miesiac wrzuci?

 

http://www.cmmaster....atescm0304.html

 

No i wklejam zawartość do folderu "db", następnie włączam grę i nic się nie dzieje, składy są stare takie jak były w oryginalnej wersji.

Wie ktoś jak to rozwiązać ?

Odnośnik do komentarza

Witam. jestem nowy w te klocki więc się nie śmiać ;)

 

Pobrałem to uaktualnienie które podał w linku mario1908

Siemka, tu macie zestawy updatów. Ja gram na 1 z góry od NUNES2011 . dotad gralem na tureckim z 2010 ale mi sie pochrzanilo, ten jest wporzadku Wszystkie wieksze transfery na ten czas uaktualnione. Brazylia , Hiszpania Włochy Anglia porobione w 100% Polska nie ruszona, Minusy ogolne Obraniak Francuzem, Dudek wolny transfer Krzynowek Hannover, El Hadji Diouf 2x jeden oginalny 2 holender. Jest szansa ze ktos na tej bazie sie pobawi i za miesiac wrzuci?

 

http://www.cmmaster....atescm0304.html

 

No i wklejam zawartość do folderu "db", następnie włączam grę i nic się nie dzieje, składy są stare takie jak były w oryginalnej wersji.

Wie ktoś jak to rozwiązać ?

 

Jakiego windowsa uzywasz na swoim komputerze?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dzięki wielkie za nazwanie mnie madrym chlopakiem ;) Plusujesz, oj plusujesz u mnie :)

 

Tak na szybko wyczarowalem z tego forum uaktualnienie (update; patch to latka na gre a nie baze danych czyli sklady) z kwietnia 2011. Sciagnij plik znajdujacy się na stronie http://www.speedyshare.com/files/23632356/CM03-04_AGUSTOS_UPDATE_2010-yiko-.rar po czym rozpakuj. Powinienes miec tam folder db ktory musisz wkleic do katalogu gdzie trzymasz CMa i podmienic katalog db (powinien zawierac te same pliki co ten sciagniety). Nastepnie odpal gre i ciesz się nowa baza :)

 

Rekomendowalbym jednak zebys zrobil kopie aktualnego i oryginalnego katalogu db w przypadku gdyby "nowa" baza byla np uszkodzona.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chcesz objac reprezentacje danego kraju w trakcie gry to musisz poczekac na moment kiedy trener zostanie zwolniony z stanowiska i wtedy zaaplikowac na jego pozycje.

 

Jeżeli zas chodzi Ci o przejecie kadry od poczatku gry to musisz zaczac nowa gre, zaladowac ligi krajow ktore chcesz prowadzic, a nastepnie wejsc w szukaj, znalezc klub z ligi (np Widzew jeżeli chcesz grac Polska), wejsc w profil jakiegokolwiek polskiego pilkarza, kliknac na jego obywatelstwo tak byprzekierowalo Cie do kadry Polski, oraz na samym koncu kliknac "take control" (w angielskiej wersji) w prawym rogu ekranu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Witam.

Wszedłem z pytaniem...czy ma/zna ktoś link do najnowszego update'a do Championship Managera 03/04 i oczywiście aktualnego ?

Jakiś czas temu (ok.miesiąc) ściągnąłem z podobnej stronki update'a, aczkolwiek teraz, co rusz jak kliknę w jakikolwiek update, to wyskakuje mi błąd, że podobny plik został usunięty...

Proszę o pomoc, o ile jest to możliwe. Dziękuję z góry.

 

P.S - przepraszam za zaśmiecanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...