Skocz do zawartości

CM 03/04 update 2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Kris,jeśli chcesz mogę Ci z update'ować ten nad którym pracowałem. Czyli wklejenie PL Lato 2011 na Tukstaff 2010. Nie wiem jednak,czy jest sens. Edytować Patch można tylko za pomocą oryginalnego edytora od SI,inne jak CM4 Pre Game nie wczytują bazy. No chyba,że o czymś nie wiem... ;)

Może ich patch to kicha,ale starają się,żeby cokolwiek wychodziło do CM03/04. Gdybyś zdecydował się odświeżać bazę danych możesz śmiało do mnie pisać,czy na forum,czy na GG,bo z wielką chęcią pomogę. Nie raz myślałem nad tworzeniem własnego update,ale tworzenie tego samemu no wiadomo,jakie jest.. ;)

Odnośnik do komentarza

Szcze gdzies jakies sa linki bo sciagalem jeden z jakies kilka miesiecy temu, ale jak cos to mogę go wrzucic gdzies. Jak robic już update'y to takie dobre, z prawdziwego zdarzenia. W kilka osob mozna zmontowac naprawdę wielka ekipe i wykrecic taki update że gra znowu bedzie miala swoje zlote czasy. Turecki update moze i jest dobry, ale jak ktos to powiedzial już wczesniej to koledzy ze Stambulu skoncentrowali się na Turcji reszte tylko dotykajac i zostawiajac tak żeby było. Ilosc to nie jakosc.

Odnośnik do komentarza

#52

 

Racja. Jednak gdyby CM4 Pre Game wczytywał ich update to myślę,że to całkiem niezła "podstawa". Sporo roboty mimo wszystko jest włożone w to i wykonane,czy dobrze czy źle, każdy oceni sam. :) Jak powiedziałeś można zmontować ekipę,ale do tego muszą być chętni,a o to już trochę ciężej. Poza tym dla mnie gra będzie wiecznie miała 'złote czasy',jak to nazwałeś. :)

Odnośnik do komentarza

Z tego co slyszalem to kris już znalazl jednego goscia do update'owanie bazy i ogolnie bardzo powaznie podchodzi do tego tematu. Oby tak było i oby wszystko było dokladnie przetestowane i zbadane ;) zreszta wiem jak kris jest zainteresowany bo dziś nawet w mediach huczeli że update bedzie :P

Odnośnik do komentarza

Z tego co slyszalem to kris już znalazl jednego goscia do update'owanie bazy i ogolnie bardzo powaznie podchodzi do tego tematu. Oby tak było i oby wszystko było dokladnie przetestowane i zbadane ;) zreszta wiem jak kris jest zainteresowany bo dziś nawet w mediach huczeli że update bedzie :P

 

... ciekaw jestem skąd masz te informacje od ... :) czekam na ... na wieści :)

Odnośnik do komentarza

Kris,jeśli chcesz mogę Ci z update'ować ten nad którym pracowałem. Czyli wklejenie PL Lato 2011 na Tukstaff 2010. Nie wiem jednak,czy jest sens. Edytować Patch można tylko za pomocą oryginalnego edytora od SI,inne jak CM4 Pre Game nie wczytują bazy. No chyba,że o czymś nie wiem... ;)

Może ich patch to kicha,ale starają się,żeby cokolwiek wychodziło do CM03/04. Gdybyś zdecydował się odświeżać bazę danych możesz śmiało do mnie pisać,czy na forum,czy na GG,bo z wielką chęcią pomogę. Nie raz myślałem nad tworzeniem własnego update,ale tworzenie tego samemu no wiadomo,jakie jest.. ;)

 

hej,co do update'tu to jeśli będzie robiony to napewno nie na Tukstaff bo z wiadomych względów :) a co do pomocy to będę o tobie pamiętał,każda para rąk się przyda,dzięki :) czekam na dobre wieści od starego przyjaciela :) więc 3majcie kciuki,od tego dużo zależy :) pozdrawiam Was :)

Odnośnik do komentarza

 

 

hej,co do update'tu to jeśli będzie robiony to napewno nie na Tukstaff bo z wiadomych względów :) a co do pomocy to będę o tobie pamiętał,każda para rąk się przyda,dzięki :) czekam na dobre wieści od starego przyjaciela :) więc 3majcie kciuki,od tego dużo zależy :) pozdrawiam Was :)

 

To Ty masz przyjaciół? Ja mysle, ze sformujemy dobra grupe ktora zrobi cos lepszego anizeli turkstaff ;) Kris przeciez ma moc :D Ale kazda reka sie przyda, anwet ta nieobyta w edytorze :)

Odnośnik do komentarza

Kris nie ma przyjaciol ;) ale jak znam go od dlugiego czasu to wiekszosc wielkich projektow byla dobrze wykonczona ;) zreszta wspolpracowalem z nim w tworzeniu ogromnego updateu ktory wygladal wystarczajaco dobrze wiec mysle że praca wreszcie ruszy jak nigdy :) milo byloby jednak zobaczyc wiecej osob ktore przynajmniej wyczekiwalyby takiego update'u :)

Odnośnik do komentarza

A ja mam panowie do was pytanie... Jakiego edytora używacie...Bo ja grałem na updacie z turkstaff [CM03-04-AGUSTOS-UPDATE-2010-yiko] - ale to jeszcze dla mnie nie jest TO :) do tego jeszcze nie dało się uruchomić więcej niż 1 ligi (przynajmniej u mnie)

A chciałem sobie poedytować troszkę na swoje prywatne potrzeby... Ale mam problem z podstawowym edytorem...Bo włącza się elegancko tylko kiedy chce wczytać db to mi wyskakuje błąd i edytor się wyłącza :ściana: ...nie wiem o co chodzi :???: Czy to może być przez vistę? Bo na bank nie przez patcha bo mam v1.4.5...A nie mogę znaleść nigdzie w necie dobrego edytora...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...