Skocz do zawartości

CM 03/04 update 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Doskonale o tym wiem. Ale tak jak pisałem na samym początku pracuję tylko i wyłącznie nad wklejeniem patcha Vercynogetorixa

do update Turkstaff. Jego baza datuje na dniu 24 Czerwca 2011,a jak wiemy Voskampa wtedy w Śląsku nie było. Musiałbym w takim przypadku uwzględnić wszystkie przeprowadzone transfery. Żadnych transferów po dniu 24.06 w moim update nie będzie. Pozdro

 

Odnośnik do komentarza

Witam również.

A nie wiem. Szperałem ostatnio po ich forum,ale nie doczytałem się niczego.. ;)

Co do patcha. Skończyłem dodawać zawodników do I ligi. Na jutro zostaje mi porobić sztaby szkoleniowe. W piątek w godzinach po południowych ( jak się z łóżka podniosę) wstawię pewnie na jakiś serwer ;P.

Pozdrawiam.

 

Edit:

 

A no faktycznie miałeś rację. Pracują już na nowym update.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy Turkstaff wyda patch, tez moze byc interesujacy:)

 

 

Turkstaff od lat praktycznie jako jedyni cały czas działają na rynku cm. Jeżeli ktoś chce pograć z nowszymi piłkarzami, to praktycznie oni jedyni zapewniają taką możliwość. Wyczytałem na ich forum,że proszą o cierpliwość. Patrząc na to kiedy wydawali wcześniejsze patche,sądzę,że pod koniec sierpnia ok. 25-26 wyjdzie pierwszy,a potem już we wrześniu poprawiający bugi. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Jako,iż w najbliższych dniach nie miałbym kompletnie czasu na skończenie patcha udostępniam go dziś.

Patch bazuje na update TurkStaff. Największe ligi światowe uaktualnione są przez nich na Wrzesień 2010. Zaś Polska Ekstraklasa wykonana przez Vercynogetorixa i wklejona przeze mnie do update Turków,na Czerwiec 2011. Myślę,że odwzorowałem jego bazę w - mniej więcej - 90%. Zaktualizowane składy oraz zmiany szkoleniowe w T-Mobile Ekstraklasie. Niestety I liga jest trochę zaniedbana. Nie zdążyłem zaktualizować sztabów,a zawodników w klubach było nie wielu na bazie Vercynogetorixa.

Tak więc do grania nadaję się tylko Ekstraklasa.

Załączam link do Mojego update'u.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam ;)

 

Edit:

 

@GaNa

 

Ja na pewno będę od czasu do czasu zaglądał na forum Turkstaff zerkając czy nie ma tam nowego update. Jeśli chcesz podaj w wiadomości prywatnej swój numer gg to Cię poinformuje o tym.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, z racji tego,że pierwsza liga jest zaniedbana postanowiłem ją w całości uaktualnić. Tylko,że napotkałem problem. Wyskakuje mi błąd podczas ładowania Twojego pliku w edytorze. "Person data seems to be corrupt. No Person Data." Plik może być uszkodzony, lecz gra na tej bazie działa normalnie. Więc prosiłbym o jakiś mirror pliku :)

Odnośnik do komentarza

Witam,a zarazem przepraszam,iż tak długo nie odpowiadałem.

 

#34

 

Baza danych nie działa w edytorze CM4 Pre Game (bo domyślam się,że tego używasz). Ja używałem oryginalnego od Sports Interactive. Niestety praca na nim się bardzo męcząca i powiedziałbym,że dla bardzo cierpliwych.

 

#35

 

Mogę załączyć jedynie link z chomikuj.pl :

 

Co do patcha Turków - póki co należy czekać,ale myślę,że lada dzień dadzą znać ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

UPDATE TURKOW !

 

http://hotfile.com/d...Update.rar.html

 

Pozdrawiam

 

Jest troche niedociagniec jak np. wiek takich pilkarzy jak Varane, Coentrao, Sanchez, Alcantara, Welbeck itp. oraz bardzo duzo transferow pominietych ( torres w LFC wtf ?, lewandowski w lechu itp. ) ale to edytorem. Ogolnie to mam wrazenie jakby robili amatorzy ten update, bo np. Malaga jest w drugiej lidze, a Deportivo w pierwszej ;d Skupili sie chyba na swojej lidze i ja zrobili w 100%., a reszte olali. Cienizna :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Witam , mam takie pytanie.Podczas rozpakowywania update turkow potrzebne jest haslo,moze mi ktos je podac?

Jeszcze jedna sprawa korzystam z update ligi polskiej cm0304 2011 v1.02 i niektorzy zawodnici maja wiek dzieci np.Malecki ,Sobiech,Grosicki itp. jak to zmienic ??? musze w edytorze wszystkim po kolei dodawac kilka lat ??? ;/

prosze o pomoc pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...