Skocz do zawartości

Problemy z serwisami społecznościowymi


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat, nie znajdując choć trochę pasującego z tych istniejących. Jeżeli krzywdzę foruma - kajam się i obiecuję poprawę!

 

Prowadzę fanpage klubu, w którym pracuję, na Facebooku. Chciałbym zmienić nazwę, która pojawia się w adresie. Zamiast www.facebook.com/pages/Eljazz/113730705367724 - chciałbym prosty facebook.com/eljazz. Wiem, jak to zrobić i gdzie taka opcja jest dostępna, ale ponieważ sam nazwę swojego prywatnego profilu mam zmienioną, nie mogę zmienić tej klubowej. Nie skutkuje ani przełączenie na korzystanie z Facebooka jako Eljazz, ani jako ja prywatnie.

 

Ktoś pomoże? :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 7 lat później...

Może nie problem, ale...

 

wie ktoś na jakiej zasadzie działa proponowanie osób do obserwowania na instagramie?

 

Żona miała konto, jakieś tam fejkowe, jakieś bzdury sobie oglądała itp ;) Założyła też tak jakby drugi login na tym samym koncie i tam robi sobie obserwacje tematyczne pod kątem mebli, wykończenia domu itp. nie ma tam jej danych, ma fikcyjne imię i nazwisko - ktoś wie jakim cudem zaczęła obserwować ją koleżanka z pracy? Nikomu o tym nie mówiła.  Przypadek?

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, jmk napisał:

Może nie problem, ale...

 

wie ktoś na jakiej zasadzie działa proponowanie osób do obserwowania na instagramie?

 

Żona miała konto, jakieś tam fejkowe, jakieś bzdury sobie oglądała itp ;) Założyła też tak jakby drugi login na tym samym koncie i tam robi sobie obserwacje tematyczne pod kątem mebli, wykończenia domu itp. nie ma tam jej danych, ma fikcyjne imię i nazwisko - ktoś wie jakim cudem zaczęła obserwować ją koleżanka z pracy? Nikomu o tym nie mówiła.  Przypadek?

Skąd koleżanka z pracy wiedziała, że to konto Twojej żony, że zaczęła je obserwować, skoro wszystko było zmyślone? 

Koleżanka z pracy nie przegląda np. też mebli? Chociaż dla algorytmu ig może wystarczyć, że zajrzały nawet na jakiekolwiek takie same profile, posty. Potem IP, lokalizacja, mimo wszystko Twoja żona korzysta z innego konta na tym samym mailu/numerze telefonu, to też może mieć wpływ. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Skąd koleżanka z pracy wiedziała, że to konto Twojej żony, że zaczęła je obserwować, skoro wszystko było zmyślone? 

Koleżanka z pracy nie przegląda np. też mebli? Chociaż dla algorytmu ig może wystarczyć, że zajrzały nawet na jakiekolwiek takie same profile, posty. Potem IP, lokalizacja, mimo wszystko Twoja żona korzysta z innego konta na tym samym mailu/numerze telefonu, to też może mieć wpływ. 

 

No nie wiem czy ta koleżanka z pracy wie, że to konto żony. Moja żona wie, że to koleżanka z pracy, bo ona ma profilówkę + prawdziwe dane i była w szoku WTF.  Nie wiem co tamta koleżanka przegląda, bo żona jej nie obserwuje, chciała mieć takie konto anonimowe, nie dla otoczenia tylko ogólne do wymiany doświadczeń/inspiracji.

 

A to jej inne konto też jest fejkowe. Nie ma tam maila, założone tylko na numer tele.

 

Czyli prawdopodobnie chodzi o lokalizację, nie wiedziałem myślałem, że tylko znajomi znajomych lub te same zainteresowania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...