Skocz do zawartości

Forumowy turniej pokerowy z nagrodami od PokerStars


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wstawałem przed 7 to i tak przeważnie chodziłem spać o 1 ;) 22 wydaje się najrozsądniejsza IMO, ani nie zbyt późno, ani zbyt wcześnie. Nie zawsze się przecież dojdzie do finału, więc zazwyczaj do 23 da radę się wyrobić. Niech się wypowie więcej osób, zawsze graliśmy 22.30, i o tej godzinie grało najwięcej osób. Póki co, więcej osób jest woli zagrać o 22. Jak już mówiłem, łatwiej jest powiedzmy raz(raz się przejdzie do finału, raz nie) w tygodniu pójść później spać, niż 2 razy(zaczyna się zawsze o tej samej) wcześniej się zrywać z pracy/treningu.

 

 

i jak chcesz możesz grać nawet ten drugi tur.

Jaki drugi tur??

 

Hmm, piątek wieczór dla mnie odpada ;) Z weekendu to chyba niedziela w ciągu dnia byłaby najlepsza. Mało kto wtedy ma pracę/szkołę.

Odnośnik do komentarza

i weś tu teraz wszystkim dogódź? Przy 50 osobach będzie 50 terminów i godzin...

omijałem weekend, bo wiadomo wyjazdy, rodzina, mecze, imprezy. Sezon się prawie kończy, w poniedzialki i czwartki chyba nie ma żadnych meczy? A sobota godz 17:00 to czas na lepsze rozrywki niż poker przed kompem.

Poniedziałek i czwartek neutralne sie wydawały. Godzine pewnie wyśrodkujemy na 21.45 :D

Odnośnik do komentarza

Zawsze była 22.30, nikt jakoś nie płakał, że za późno a grało naprawdę dużo ludzi. Skoro tak było od początku, był to jedyny tour który się odbywał praktycznie zawsze, to znaczy, że tym którzy grają najdłużej to względnie pasuje. Za późno? Ok, można przesunąć na 22, ale bez przesady...

To, że weekendy, a w szczególności wieczory, nie pasują większości to chyba dość jasne. Ponołlajfować można sobie w tygodniu.

 

EDIT: No 21.45 też mi raczej będzie pasować, najwyżej czasem polucasuje i wejdę parę minut później. Dni również wydają mi się odpowiednie.

Odnośnik do komentarza

22:30 jak najbardziej pasuje - wcześniej przykro ale nici. Przecież do finału dojdzie dwóch graczy, chyba że większość będzie siedziała i oglądała :))

Można by było ustawić zmianę blindów co 2 minuty - turniej by się szybko kończył ?

A jeżeli to będziesz akurat Ty? :)

Albo co gorsze - ja? :)

Odnośnik do komentarza

Hmm, no o zaocznych nie pomyślałem.

Nie wiem jak innym, ale mi tak czy inaczej nie będzie się chciało grać dwóch turów pod rząd. Najwyżej te dwa razy w tygodniu się zagra o jeden mniej niż normalnie, i tak mało kto tam zalicza wszystkie ;)

 

@Misiek, co do weekendów to wiadomo, że odpadają ;) My się tu tylko o godzinę spieramy.

 

Dla mnie 21.45 najwcześniej, 22 i później optymalnie ;)

Odnośnik do komentarza

Czy dzisiaj jest turniej towarzyski? Zaaplikowałem też do towarzyskiego klubu i jestem chętny zagrać :)

turnieje (w towarzyskim) są zawsze o 22:30, dzisiaj padło na Omahę

ustawiłem jednak Holdema ;)

 

zaraz start! nowi, szansa na pierwsze przetarcie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...