Skocz do zawartości

"...chłopiec poznawał świat, teraz świat pozna chłopca..."


Donkey

Rekomendowane odpowiedzi

29.9.2010

 

Mecz 24/30 : Shenzhen Ruby (12) vs Hangzhou Lucheng (16)

Sędzia: Feng Wenqiang

Pogoda : 12*C, sucho

Szanse: Brak szans.

Najlepsi strzelcy:

Hangzhou - Cao Xuan 3

Shenzhen - Huang Fengtao 9

Bukmacherzy nie dają nam większych szans. Kibice na forach wypisują, że pogodzili się już ze spadkiem. Prezes chodzi markotny. Morale chłopaków jest gorzej niż w złym stanie. I w tym wszystkim stoję Ja, człowiek który w 6 meczach ma uratować klub przed degradacją. Ciężka sprawa aczkolwiek wykonalna jeśli chłopaki zaczną grać cokolwiek a nie tylko piach. Szybko straciliśmy gola bo już w 10 minucie strzelił nam bramkę Huang Fengtao. Jest to jego 10 bramka w sezonie. Byłem pewien, że chłopaki się załamią jednak nic z tych rzeczy. Ruszyliśmy do zdecydowanego ataku a bramkę zdobył Yang Zi. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, ale remis to już jest dobry prognostyk. II połowa to teatr jednej osoby a mianowicie strzelca bramki w naszej drużynie. Wiele akcji działo się z jego wkładem, ale wciąż nie mogliśmy strzelił gola. Ta sytuacja zmieniła się w 69 minucie kiedy to nasz najlepszy gracz dzisiejszego dnia umieścił piłkę ponownie w bramce rywala. Wynik nie zmienił się i drużyna Hangzhou mogła się cieszyć ze zwycięstwa i póki co bycia po za strefą spadkową.

 

Shenzhen Ruby (13) 1 vs 2 Hangzhou Lucheng (14)

1-0 - 10* - Huang Fangtao

1-1 - 25* - Yang Zi

1-2 - 69* - Yang Zi

Kluczowi piłkarze:

Hangzhou - D.Wei 7.10

Tianjin - L.Fei 7.50

Zawodnik Meczu - Y..Zi 8.80, strzelec dwóch bramek, fenomenalna gra w ataku

Sędzia : Brak rażących błędów, mecz poprowadzony poprawnie.

Odnośnik do komentarza

@stucky damy radę z utrzymaniem, jak nie to odejdę. A co do stylu to miało być coś nowego. Mój wcześniejszy sposób był zbyt nużący, długi i nawet ni wiem ile osób czytało od deski do deski. Tutaj stawiam na treść nie na ilość i mam nadzieję, że podoba się ludziom bo w końcu nie pisze tego tylko dla siebie, ale również dla czytelników. Wszelkie krytyczne uwagi przyjmę z radością.

-------------------------------------------------------

 

Sierpień 2010

 

Pirelli Chinese Super League: 14. [-40 pkt.], 15 pkt, 21:42

Finanse: + € 2.39M (+ € 112K)

Budżet transferowy: € 252k (€ 217k)

Budżet płac (tygodniowo): € 34k (€ 31k)

Nagrody: brak

 

Transfery (Polacy): Tylko w okresie okna transferowego czyli Czerwiec/Lipiec/Sierpień oraz Styczeń/Luty.

 

Transfery (świat): Tylko w okresie okna transferowego czyli Czerwiec/Lipiec/Sierpień oraz Styczeń/Luty.

 

Ligi świata:

Anglia - Fulham [+1]

Argentyna - Velex [+1]

Belgia - Genk [+5]

Brazylia - Corinthians [+3]

Chiny - Shenhua [+7]

Czechy - Viktoria Pilzno [+2]

Francja - AS Monaco FC [+2]

Grecja - Iraklis [0]

Hiszpania - At.Madrid [+2]

Holandia - FC Groningen [+7]

Korea Południowa - Suwon [0]

Malezja - Felda UTD [+1] M

Meksyk - Morelia [+1]

Niemcy - FC Bayern [+3]

Polska - Lech [+1]

Portugalia - Porto [+2]

Singapur - Home Utd [+3]

Szkocja - Rangers [+1]

USA - FC Toronto [+2]

Włochy - Sampdoria [0]

 

Ranking FIFA:

1. Hiszpania [+0], 2. Holandia [+0], 3. Niemcy [+0], …, 68. Polska [-1]

 

Miesiąc można powiedzieć nieudany, aczkolwiek udało nam się wyjść spoza strefy spadkowej. Zarabiamy kasę, taktyka najwidoczniej skutkuje. Utrzymamy się i za rok powalczymy o coś więcej. Póki co jednak zrealizować właśnie to utrzymanie bo pisać to łatwo a zrobić to drugie.

Odnośnik do komentarza

3.10.2010

 

Mecz 25/30 : Chongqing Lifan (16) vs Hangzhou Lucheng (14)

Sędzia: He Zhibiao

Pogoda : 14*C, sucho

Szanse: Lekkie wskazanie na nas.

Najlepsi strzelcy:

Hangzhou - Cao Xuan 3

Chongqing - Jose Duarte 7

 

Mecz z ostatnią drużyną ligi jest dla nas niewątpliwie wyzwaniem. Czemu się zapytacie? Bo jeśli przegramy to my będziemy na ostatnim miejscu a ekipa Chongqing ucieknie nam na parę punktów. Dzisiejszy cel jest jeden. WYGRANA! Musi się to nam udać bo inaczej, że tak powiem leżymy i kwiczymy. Ten pojedynek będzie decydował o (jak to mówią więźniowie) "byt albo odbyt". Tak więc dzisiejsza gra jest o wszystko. I połowa minęła w atmosferze "wyczujmy" rywala. Zarówno jedna jak i druga drużyna nie potrafiła skonstruować porządnej akcji i obawiałem się, że w II połowie nie wytrzymamy presji. Niestety tak jak mówiłem. W 51 minucie swojego 8 gola strzelił Jose Duarte. Wynik do końca mecz nie zmienił się i tak o to my spadliśmy na miejsce 15 a drużyna gospodarzy awansowała na miejsce 14.

 

Chongqing Lifan (14) 1 vs 0 Hangzhou Lucheng (15)

1-0 - 51* - Jose Duarte

Kluczowi piłkarze:

Hangzhou - S.Vazquez 6.80

Chongqing - S.Jukic 6.70

Zawodnik Meczu - H.Feng 7.60

Sędzia : Udany występ sędziego..

Odnośnik do komentarza

16.10.2010

 

Mecz 26/30 : Beijing Guo'an (4) vs Hangzhou Lucheng (15)

Sędzia: Huang Jian

Pogoda : 17*C, sucho

Szanse: Zdecydowana wygrana gospodarzy.

Najlepsi strzelcy:

Hangzhou - Cao Xuan 3

Beijing - Joel Griffiths 17

 

Mecz z 4 drużyną tegorocznej ligi jest niewątpliwie ciekawym przeżyciem, jednak nie na 4 mecze przed końcem sezonu. Mamy nóż na gardle i musimy wygrywać mecz a generalnie póki co kicha jest. Nie mamy zawodników odpowiednich na ten poziom lub zgranie nie działa właściwie. Przegrywamy mecz za meczem a tak nie powinno być. Wkurwia mnie to, ale nie poradzę nic. Trzeba dzisiaj z trudnego trenu wywieźć choćby jeden punkt. Na mecz wyszliśmy pewnie i bez kompleksów i juz od początku było widać, że drużyna gospodarzy nie będzie miała z nami łatwej przeprawy. Pierwsza połowa mijała szybko. Szybkie akcje, szybka gra, doprawdy takich moich zawodników chciałbym oglądać codziennie. W drugiej połowie moja ekipa wyszła jeszcze bardziej zmotywowana do gry i to było widać. Naprawdę tylko pech sprawił, że tego spotkania nie wygraliśmy a bezbramkowo je zremisowaliśmy. Oczywiście mogło być lepiej, ale jeden punkcik na terenie trudnego rywala to i tak dużo.

 

Beijing Guo'an (4) 0 vs 0 Hangzhou Lucheng (14)

Kluczowi piłkarze:

Hangzhou - P.Pezzolano 6.80

Beijing - J.Griffiths 6.10

Zawodnik Meczu - C.Xuan 7.60, fenomenalna gra w obronie.

Sędzia : Idealny występ sędziego.

Odnośnik do komentarza

Do spotkania z drużyną Dalian przygotowywałem się długo psychicznie. Koniec coraz bliżej, my utrzymujemy 14 pozycję która gwarantuje utrzymani się w lidze i dobra wiadomość wrócił Sebastian Tagliabue który był na miesięcznym urlopie w ojczyźnie. Tak przygotowani musieliśmy dać sobie radę z drużyną która nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Sam Vazquez zagrzewa ekipę do walki o utrzymanie się w lidze więc motywacja jest, teraz trzeba tylko grać. Dzień wcześniej zostały rozegrane mecze i niestety, ale spadliśmy na 15 pozycję. Jest mus by wygrać to spotkanie bo tylko wygrana daje nam powrót na 14 pozycję.

 

24.10.2010

Mecz 27/30 : Hangzhou Lucheng (15) vs Dalian Shide(4)

Sędzia: Li Yuhong

Pogoda : 12*C, wietrznie

Szanse: Zero naszych szans

Najlepsi strzelcy:

Hangzhou - Cao Xuan 3

Dalian - James Chamanga 16

Ekipa Dalian Shide to nie byle jacy chłopcy do bicia. Mają wielu klasowych piłkarzy a zdobywca 16 goli w tym sezonie na pewno będzie zagrażał naszej bramce. My natomiast spotkanie musimy wygrać bo to jest przymus. Niezależne od klasy rywala, by utrzymać się to dzisiejszego dnia musimy zdobyć 3 punkciki. Pierwsza połowa tradycyjnie już w naszym wykonaniu wyszła bardzo niemrawo i tylko pozostaje się cieszyć, że drużyna gości nie strzeliła dzisiejszego dnia nam bramki w tej połowie. Na drugą połowę wyszliśmy odmienieni a zarazem dokonałem pewnych roszad w ataku gdyż Sebastian Tagliabue po powrocie wciąż nie prezentował wysokich umiejętności to musiał być zmieniony. I ta właśnie zmiana dużo dała bo dwójka napastników dała szansę naszemu skrzydłowemu Bariemu w 76 minucie a ten ją wykorzystał i wyprowadził nas na prowadzenie którego nie oddaliśmy do końca. Mecz wygraliśmy kibice się cieszą bo to my wciąż jesteśmy na 14 miejscu na 3 kolejki przed końcem sezonu.

 

Hangzhou Lucheng (14) 1 vs 0 Dalian Shide(5)

1-0 - 75* - Bari

Kluczowi piłkarze:

Hangzhou - S.Vazquez 6.80

Dalian - J.Chamanga 6.00

Zawodnik Meczu - D.Wei 7.50, fenomenalna gra w obronie, to dzięki niemu nie straciliśmy bramki.

Sędzia : Fenomenalny występ sędziego

Odnośnik do komentarza

27.10.2010

 

Mecz 28/30 : Liaoning FC (2) vs Hangzhou Lucheng (14)

Sędzia: Huang Yejun

Pogoda : -4*C, wietrznie wraz z lekkim śniegiem.

Szanse: nie ma szans byśmy wygrali.

Najlepsi strzelcy:

Hangzhou - Cao Xuan 3

Liaoning - Yang Xu 23

 

Dzisiejsze spotkanie z ekipą Liaoning sprawdzi nas czy jesteśmy dobrze przygotowani. Nasi dzisiejsi rywale nie przegrali od ponad 10 (coś koło 15). My natomiast ostatnio jesteśmy w lekkim gazie i chcemy przerwać passę ekipy Liaoning. Może nam się uda a może nie. Jeśli tak to uciekamy wciąż od strefy spadkowej, jeśli nie to liczymy na pecha naszych rywali. Tak czy inaczej trzeba dać z siebie 150 % możliwości podczas dzisiejszego spotkania. Mecz zaczęliśmy żwawo, ale już w 14 minucie ustawił nas Zhang Lu który tego dnia prezentował kosmiczny futbol. To również ten zawodnik dobił nas w 30 minucie i tak do przerwy przegrywaliśmy 2-0. Na przerwę musiałem zmienić napastników gdyż Tagliabue-Ramierez to nie jest dobry duet zawodników. Druga połowa to przebudzenie mojej drużyny. W 76 minucie udało się nawet dobyć kontaktową bramkę Bariemu jednak na tyle nas tylko stać. Przegraliśmy mecz i spadliśmy na 15 pozycję. Na 2 mecze przed końcem tracimy 1 punkt do 14 drużyny.

 

Liaoning FC (2) 2 vs 1 Hangzhou Lucheng (15)

1-0 - 14* - Zhang Lu

2-0 - 30* - Zhang Lu

2-1 - 76* - Bari

Kluczowi piłkarze:

Hangzhou - S.Tagliabue 5.90

Liaoning - Y.Xu 5.90

Zawodnik Meczu - Z.Lu 8.80, zdobywca dwóch bramek, kreator gry ofensywnej.

Sędzia : Udany występ sędziego.

Odnośnik do komentarza

30.10.2010

 

Mecz 29/30 : Hangzhou Lucheng (15) vs Chanba Shanxi (4)

Sędzia: Zhang Jianjun

Pogoda : 18*C, wietrznie

Szanse: Nasze szanse? Marny żart.

Najlepsi strzelcy:

Hangzhou - Cao Xuan 3

Chanba - Qu Bo 14

Ten mecz to przedostatnia szansa o walkę o cokolwiek. Zarówno mi jak i całej drużynie zależy na utrzymaniu. Jednak z czym walczymy ja napastnicy rzadko co strzelają gole. Ramierez nie trafił do bramki od 18 h a Tagliabue to nadaje się na 10 ligę księżycową. Niestety, ale możliwy jest scenariusz o spadku. Przykro mi to mówić głośno, ale tak się składa, że jeśli odpadniemy to Ja tracę pracę i będę szukał nowych wyzwać może w Europe. Jednak walczymy do końca bo to wpajam moim piłkarzom od samego początku mojej pracy tutaj. Grę rozpoczęliśmy jak równy z równym i udało nam się pięknie rozegrać przynajmniej pierwszą połowę spotkania. Podczas tej części nie udało nam się strzelić gola. Przykro mi na to patrzeć bo chłopaki naprawdę dawali z siebie wszystko. W drugiej połowie spotkanie udało nam się strzelić gola w 60 minucie a uczynił to Li Yan. Jednak prowadzeniem nie cieszyliśmy się zbyt długo bo już w 66 minucie dobił nas Milos Bajalica. Wynik do końca spotkania nie uległ zmianie i remis to dobry wynik i chociaż awansowaliśmy na 14 miejsce to i ta mamy jedno spotkanie mniej rozegrane niż drużyny za nami.

Mecz 29/30 : Hangzhou Lucheng (14) 1 vs 1 Chanba Shanxi (6) 1-0 - 60* - Li Yan

1-1 - 66* - Milos Bajalica

Kluczowi piłkarze:

Hangzhou - P.Pezzolano 6.50

Chanba - M.Bajalica 7.70

Zawodnik Meczu - M.Bajalica 7.70 zdobył dzisiaj ładnego gola i dał swojemu klubowi remis.

Sędzia : Świetny występ sędziego.

Odnośnik do komentarza

Wrzesień 2010

 

Pirelli Chinese Super League: 15. [-38 pkt.], 20 pkt, 24:46

Finanse: + € 2.50M (+ € 106K)

Budżet transferowy: € 252k (€ 217k)

Budżet płac (tygodniowo): € 34k (€ 31k)

Nagrody: brak

 

Transfery (Polacy): Tylko w okresie okna transferowego czyli Czerwiec/Lipiec/Sierpień oraz Styczeń/Luty.

 

Transfery (świat): Tylko w okresie okna transferowego czyli Czerwiec/Lipiec/Sierpień oraz Styczeń/Luty.

 

Ligi świata:

Anglia - Chelsea [+0]

Argentyna - Indepentiente [+3]

Belgia - Genk [+4]

Brazylia - Botafogo [+4]

Chiny - Shenhua [+0]

Czechy - Viktoria Pilzno [+0]

Francja - AS Monaco FC [+4]

Grecja - Panserraikos [+0]

Hiszpania - At.Madrid [+0

Holandia - FC Groningen [+8]

Korea Południowa - Seoul [+2]

Malezja - Felda UTD [+1] M

Meksyk - Morelia [+2]

Niemcy -HSV [+1]

Polska - Lech [+3]

Portugalia - Porto [+4]

Singapur - Home Utd [+6] M

Szkocja - Dundee UTD [+0]

USA - System Pucharowy

Włochy - Roma [+4]

 

Ranking FIFA:

1. Holandia [+1], 2. Hiszpania [-1], 3. Niemcy [+0], …, 71. Polska [-3]

 

Miesiąc nie najgorszy, ale rywale mieli zdecydowanie lepszy. Jeśli w ostatnim meczu nie wygramy to spadniemy. Jeśli wygramy to modlimy się by Ci przed nami przegrali i zostajemy. Pogmatwane w ch**, ale wygrać by się przydało.

Odnośnik do komentarza

6.11.2010

 

Mecz 30/30 : Nanchang Hengyuan (11) vs Hangzhou Lucheng (15)

Sędzia: Chen Xiaoyu

Pogoda : 17*C, wietrznie

Szanse: Duże szanse na wygrane.

Najlepsi strzelcy:

Hangzhou - Cao Xuan 3

Nanchang - Diego Vera 8

 

Ten mecz to będzie esencja emocjonalnego hardcore, gdyż tylko zwycięstwo zapewnia nam jedynie szanse na pozostanie w lidze a reszta leży w gestii drużyny przeciwnej. k***a musimy wygrać bo polubiłem ten zespół i nie chciałbym się z nim rozstawać. Byle do przodu jak to mówią, ale do przodu to znaczy do bramki przeciwnika. Oby wszyscy dali radę to zostaniemy. Tego życzę sobie i wam czytelnicy, chociaż wiem, że wśród was są malkontenci którzy gadają "eee chińska to ch****o". Więc do boju Hangzhou! Świetna gra naszych piłkarzy dawała się od początku w znaki drużynie Nanchang. Juz w 10 minucie gola dla naszej drużyny zdobył Cao Xuan. Pomimo świetnej postawy całej drużyny nie udało nam się zdobyć więcej goli w tej połowie. Do przerwy było 1-0. W trakcie drugiej połowy graliśmy jeszcze lepiej i tylko pech dawał się we znaki bo mogliśmy spokojnie podwyższyć wynik dzisiejszego spotkania. Jednak tak się nie stało i cały mecz zakończył się wynikiem 1-0. Zostaliśmy na 15 pozycji i spadliśmy z ligi. Klub mnie nie zwolnił, ale co dalej? I k***a zabrakło jebanego punktu do utrzymania się w lidze.

 

Mecz 30/30 : Nanchang Hengyuan (12) vs Hangzhou Lucheng (15)

0-1 - 10* - Cao Xuan

Kluczowi piłkarze:

Hangzhou - L.Yan 6.70

Liaoning - J.Jun 6.70

Zawodnik Meczu - C.Xuan 7.70, fenomenalna gra w defensywie oraz zdobycie bramki.

Sędzia : Poprawny występ sędziego.

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie:

 

@@@SKŁAD@@@

 

Bramkarz jeden, ale wywiązywał się ze swojego zadania doskonale. Sądzę, że gdyby nie on to nasza sytuacja wyglądała by dużo gorzej. Obrona to praktycznie tylko Du Wei i Cao Xuan. dobrze prezentowali się również Ron Hao i Sebastian Vazquez. Dobra gra obronna była też przyczyną tego, że traciliśmy mało bramek. Więc obronę i bramkę uznaję za najsilniej obsadzone pozycję. W pomocy brylował Pezzolano i nic więcej. Formacja pomocnicza jak i atakująca to najbardziej żenujące aspekty tego zespołu. Najgorsze jest to, że nie ma na kogo ich wymienić. Praktycznie oprócz Pezzolano w obu tych formacjach nie brylował żadnej zawodnik. Tak naprawdę to jesteśmy w dupie i kwiczymy a wyjścia z tunelu nie ma.

 

Oczekiwania:

 

Byłem pewien, że zostaniemy w najwyższej klasie rozgrywkowej a tu taki zonk. Jestem zawiedziony postawą moich zawodników, ale jest to także moja osobista porażka bo nie potrafiłem wycisnąć z tego zespołu więcej. Prawdopodobnie zostanę w klubie i postaram się mu pomóc w awansie to wyższej ligi.

 

Cele na nowy sezon:

 

Awans. Tylko to nas interesuje. Chciałbym żeby moi zawodnicy zaczęli grać coś w końcu lub inna opcja znajdę na ich miejsce jakiś zmienników. Będzie ciężko, le nikt nie mówił, że życie jest łatwe,

Odnośnik do komentarza

Dodałem pewne urozmaicenie a mianowicie teraz zamiast liderów z poszczególnych lig dodaje screeny wszystkich lig jakie posiadam w grze. 1 to Pierwsza Liga danego kraju natomiast 2 to druga liga.

Październik 2010

 

Pirelli Chinese Super League: 15. [-36 pkt.], 23 pkt, 25:46

Finanse: + € 2.238M (- € 259K)

Budżet transferowy: € 252k (€ 217k)

Budżet płac (tygodniowo): € 34k (€ 31k)

Nagrody: brak

 

Transfery (Polacy): Tylko w okresie okna transferowego czyli Czerwiec/Lipiec/Sierpień oraz Styczeń/Luty.

 

Transfery (świat): Tylko w okresie okna transferowego czyli Czerwiec/Lipiec/Sierpień oraz Styczeń/Luty.

 

Ligi świata:

Anglia - 1 2

Argentyna - 1 2

Belgia - 1 2

Brazylia - 1 2

Chiny - 1 2

Czechy - 1 2

Francja - 1 2

Grecja - 1 2

Hiszpania - 1 2

Holandia - 1 2

Korea Południowa - 1 2

Malezja - 1 2

Meksyk - 1 2

Niemcy -1 2

Polska - 1 2

Portugalia - 1 2

Singapur - 1

Szkocja - 1

USA - 1

Włochy - 1 2

 

Ranking FIFA:

1. Holandia [0], 2. Hiszpania [0], 3. Niemcy [0], …, 71. Polska [0]

 

Spadliśmy, i jest kijowo. Zostaje na stanowisku managera, ale musiałem odbyć rozmowę z niezadowolonymi piłkarzami którzy mieli pretensje o spadek. Dziwie się im bo to w dużej mierze od nich zależało. Przecież nie wpierdolę napastnikowi za to, że nie strzela. W zasadzie jednemu bym mógł, ale tu nikt nie strzelał! Najlepszym strzelcem drużyny był obrońca! Żałosne.

Odnośnik do komentarza

Grudzień 2010

 

Chinese Jia League:

Finanse: + € 2.109M (- € 130K)

Budżet transferowy: € 252k (€ 217k)

Budżet płac (tygodniowo): € 34k (€ 31k)

Nagrody: brak

 

Transfery (Polacy): Tylko w okresie okna transferowego czyli Czerwiec/Lipiec/Sierpień oraz Styczeń/Luty.

 

Transfery (świat): Tylko w okresie okna transferowego czyli Czerwiec/Lipiec/Sierpień oraz Styczeń/Luty.

 

Ligi świata:

Anglia - Chelsea [+0]

Argentyna - Indepentiente M

Belgia - Anderlecht [+3]

Brazylia - Botafogo M

Chiny - Lianing M

Czechy - Viktoria Pilzno [+0]

Francja - AS Monaco FC [+6]

Grecja - AEK [+9]

Hiszpania - At.Madrid [+1]

Holandia - Ajax [+2]

Korea Południowa - Suwon M

Malezja - Felda UTD M

Meksyk - Chivas M

Niemcy -HSV [+2]

Polska - Legia [+1]

Portugalia - Braga [+0]

Singapur - Home Utd M

Szkocja - Rangers [+1]

USA - Sesttle M

Włochy - Roma [+10]

 

Ranking FIFA:

1. Holandia [+0], 2. Hiszpania [-0], 3. Niemcy [+0], …, 73. Polska [-2]

 

Póki co mogę powiedzieć, że przygotowania do nowego sezonu wciąż trwają i szukamy optymalnego rozwiązania ze składem. Póki co będę ustalał mecze sparingowe.

Odnośnik do komentarza

Mecze Towarzyskie:

Atletico 2:2 Hangzhou

Mauaense 1:4 Hangzhou

JCA 1:3 Hangzhou

Paranoa 0:1 Hangzhou

Saint George Cricket Club Colt 0:3 Hangzhou

Uniao 2:1 Hangzhou

Acapulco 2:1 Hangzhou

Kantgian 1:3 Hangzhou

Hangzhou 0:3 Lech

Sichuan 3:0 Hangzhou

Hangzhou 1:0 Busan

 

Styczeń 2011

 

Chinese Jia League:

Finanse: + € 5.135M (+ € 3.026M)

Budżet transferowy: € 234k (€ 234k)

Budżet płac (tygodniowo): € 33k (€ 32.650k)

Nagrody: brak

 

Transfery (Polacy): Polska

 

Transfery (świat): Swiat

 

Ligi świata:

Anglia - Chelsea [+3]

Argentyna - Indepentiente M

Belgia - Anderlecht [+5]

Brazylia - Botafogo M

Chiny - Lianing M

Czechy - Viktoria Pilzno [+0]

Francja - AS Monaco FC [+6]

Grecja - AEK [+10]

Hiszpania - Barcelona [+4]

Holandia - Ajax [+3]

Korea Południowa - Suwon M

Malezja - Sabah [+0]

Meksyk - Chivas [+0]

Niemcy - Dortmund [+0]

Polska - Legia [+1]

Portugalia - Porto [+4]

Singapur - Tanjong Pagar [+0}

Szkocja - Rangers [+3]

USA - Sesttle M

Włochy - Roma [+6]

 

Ranking FIFA:

1. Holandia [+0], 2. Hiszpania [-0], 3. Niemcy [+0], …, 73. Polska [-2]

 

Mecz sparingowe ze stycznia i lutego poszły zgodnie z oczekiwaniami i mogę się cieszyć, że chłopaki chcą grać. Wszyscy moi zawodnicy zostają w drużynie więc to jest powód do dumy. Niestety, ale nie udało mi się nikogo nowego ściągnąć więc gramy tym co mamy. Oby chłopacy spisali się na 5 bo jesteśmy zdecydowanymi faworytami do awansu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...