Skocz do zawartości

Ogłoszenia drobne


Ernie Souchak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam do zaoferowania Football Manager 2006 w wersji pudełkowej . Stan bardzo dobry kilka razy gralem , bez większych problemów odpala i gra. Chciałbym wymienić za FM 2008 z ewentualną dopłatą lub za inną wersję gry (np.CM 03/04 itp) Sprzedaż również możliwa.Chętnych zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Plejeczka czwóreczka + Project Cars, Wiedźmin 3 i FIFA 15, zapraszam koleszków do kupna, sprawdzony sprzedawca (ja), polecam tego allegrowicza

http://olx.pl/oferta/playstation-4-fifa-15-wiedzmin-3-i-project-cars-ps4-CID99-IDb1x8x.html#e901b39d11

Konsola zakupiona 15 września 2015 roku w MediaMarkcie w M1, tak więc wciąż ma przed sobą dużo czasu na gwarancji.

 

Jaaaaki oszuuuust

Odnośnik do komentarza

Koszt wysyłki w cenie :keke:? Nie no nie ukrywam, że nie chcę za bardzo ciąć ceny, bo jak tak na oko porównywałem to raczej dość uczciwie wyceniłem, zwłaszcza, że jej (sonki) zużycie jest tak małe jak to tylko możliwe. Forumowicze mają gwarancję, że nie dostaną ziemniaków w pudełku ;). Można ewentualnie pogadać o tym, by jakiejś gry nie było w zestawie i cena odpowiednio niższa czy coś.

 

 

e: jak coś już ogłoszenie nieaktualne :) za to teraz sprzedam Project Cars na PS4 za 150zł (koszty wysyłki wliczone)i :D.

Odnośnik do komentarza

Kupilem tego PS-a od uzytkownika Hawkeye i polecam tego Allegrowicza. Wszystko ladnie zapakowane w worki na smieci Jana Niezbednego, wczoraj wyslane, dzis u mnie - super. Przegrywanie zycia dawno nie bylo tak przyjemne jak dzisiaj.

Napisalem ten komentarz, poniewaz ktos moze bedzie sie wahal przy kolejnej aukcji tego uzytkownika, kiedy znowu zabraknie mu na palenie - bierzcie w ciemno.

Odnośnik do komentarza

Project Cars jak coś też nieaktualne :).

 

Za to interesy na forumie idą mi tak dobrze, że zapytam tutaj - ma ktoś na sprzedaż używanego, oryginalnego pada od PS3 + najlepiej kabelek usb do niego, w stanie bardzo dobrym (w sensie ten drąg pod grzybkami nie jakoś masakrycznie starty i wszystkie guziki działają gładko, bez skrzypienia itp, ewentualne rysy na obudowie mi nie przeszkadzają, to nie jest Luwr)? Być może przyczynicie się do kompletacji maszyny do FIFY przyszłego mistrza świata w tę grę! Jak sobie obejrzę fotki, zwłaszcza tego pod grzybkiem bo to się najbardziej zużywa przy FIFI to można będzie ustalić na PW jakieś sowite wynagrodzenie :).

Odnośnik do komentarza

nie chce nikt kupić i sobie naprawić/nie potrzebuje części z sony xperii z? telefon ładnie śmiga, jest z nim jeden problem - nie czyta karty sim, w slotach coś się pomieszało. kupiłem nowy telefon, jak komuś pękł digitizer, blabla, to taniej niż w serwisie mogę oddać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...