Skocz do zawartości

Ogłoszenia drobne


Ernie Souchak

Rekomendowane odpowiedzi

Konsola PS3 Slim 250 GB + pad dualshock 3.

Gry:

Assasin’s Creeed II

Assasin’s Creeed Brotherhood

Assasin’s Creeed Revelation (Zawiera angielską wersję AC 1)

Assasin’s Creeed III

Assasin’s Creeed IV: Black Flag (Skull Edition)

FIFA 13

FIFA 14

Grand Theft Auto IV + Grand Theft Auto Episodes from Liberty City

Grand Theft Auto V

TES V: Skyrim (ANG)

Red Dead Redemption (ANG)

Heavy Rain

Fight Night: Champion

Gran Turismo V

Need for Speed: Undercover

Need for Speed: Hot Pursuit 2

 

Sama konsola 600 zl, z grami 1000. Oferty priv jakby ktos chciał

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam kilka książek piłkarskich na sprzedaż (wszystkie stan bardzo dobry):

Alex Ferguson - Autobiografia

R. Castro, Garrincha - Samotna gwiazda

Harry Redknapp - Autobiografia

Andrzej Iwan - Autobiografia

Paul Merson - Jak nie być profesjonalnym piłkarzem

Wojeciech Kowalczyk - Autobiografia

M. Okoński - Futbol jest okrutny

J. Bannon - Ja, kibic

 

Wszystkie po 20 - 25 zł. Więcej info na PW.

Odnośnik do komentarza

Wielu z Was pytało mnie kiedy leżałem w szpitalu czy można mi jakoś pomóc czy czegoś potrzebuję, wtedy było ciężko, ale udało się przetrwać ten okres, teraz jednak wracam do rzeczywistości, łącznie z wszystkimi tego trudnościami. Właśnie teraz zwracam się do Was, teraz możecie mi pomóc.

 

W szpitalu spędziłem ponad miesiąc, teraz mijają 2 tygodnie od wyjścia, ale dalej ze mną nie jest za dobrze, ręka nie jest sprawna, nogi odmawiają po lekkich spacerach posłuszeństwa - nie mam szans gdziekolwiek dorobić przed świętami, przed nowym rokiem, a miesiąc poszedł w plecy... jeszcze w grudniu mam rozprawę, która może mi odebrać alimenty, więc ryzyko razy dwa. Miesiąc bez żadnej dodatkowej kasy ciężko nadrobić, toteż podjąłem decyzję o sprzedaży kilku swoich fantów, nie mam tego za wiele, ale są mi bliskie, kiedyś chciałem je kolekcjonować - wszystkie klubu z każdej pierwszej ligi Europy, ale to drogie hobby.

 

Dziś wystawiłem pierwsze szaliki, z którymi wprawdzie ciężko mi się rozstać, ale łatwiej niż z resztą. Będę też poszukiwał mieszkania, żeby jeszcze coś "dorzucać" do licytacji. Wiem, że ceny wywoławcze są dość wysokie, ale... sytuacja mnie do tego zmusza. W późniejszym czasie dodam może jakieś książki, na razie jest osiem szalików.

 

Zachęcam do licytowania i dziękuję za pomoc od razu :)

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=7386834

Odnośnik do komentarza

Panowie, poniżej efekt przedświątecznych porządków. Jeśli ktoś byłby zainteresowany tymi grami (głównie pełne wersji z CDA, aczkolwiek kilka klasyków jest), to bardzo chętnie oddam, najlepiej w komplecie jednej osobie. Cena to koszt wysyłki (czyli jakieś 5 zł) + przysłowiowe piwo przy przysłowiowej okazji :). Jak ktoś zainteresowany, to PW poproszę.

 

Fota z grami.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...