Skocz do zawartości

Ogłoszenia drobne


Ernie Souchak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym postawić prostą stronę internetową np. na wordpressie, z własnym tłem/logiem/modyfikacjami graficznymi.

 

Ktoś z forumowych grafików (magików od www) chciałby coś dorobić i niedrogo mnie policzyć? Temat to strona firmowa (taksówka). Jeśli tak to proszę o priv.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No dobra, zdałem ostatnio egzamin, dostałem certyfikat Web Starter ECDL, więc ruszam z próbą zarobienia z tego ;-)

 

Podejmę się wykonania strony internetowej Waszej firmy, która będzie służyła jako wizytówka - reklama. Koszt oczywiście nie będzie wysoki, wymagam jednak trochę zdjęć dotyczącej branży (żeby nikt potem nie oskarżał o przywłaszczenie), najlepiej zrobionych samemu. Stronka będzie HTML/CSS/.

 

Do kosztu stworzenia strony należy doliczyć koszt jej utrzymania, a więc hostingu, w czym mogę pomóc w zorientowaniu się.

 

Możecie popytać kumpli, znajomych, rodzinę, którzy mają swój interes. Kilka razy na tym forum pytano czy można mi jakoś pomóc, no to teraz odpowiadam: można, zlecając mi stworzenie strony dla Was :)

 

Nie mam portfolio, jak napisałem wcześniej, dopiero zaczynam, mam jedno zlecenie w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

ogłoszenie grzecznościowe,

koleszka ma do sprzedania komputer stacjonarny

intel 2500k

płyta asus p67

16gb ram

grafika radeon 6870 sapphire

dysk hdd

obudowa i zasilacz markowe

 

cena 1800zł, do uzgodnienia

 

jeżeli ktoś jest zainteresowany to dam namiar, jest to bardzo fajny sprzęt pod FM (z możliwością kręcenia procka) oraz pod nowsze gry, najnowsze na full nie pojda, ale powinny dzialac

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...