Skocz do zawartości

Liga Snookera


skorupa911

Rekomendowane odpowiedzi

Tabela grupy A:

1. Ustiano 9pkt (3m, 4-1, 334-182, +152) Awans

2. Maximus 6pkt (3m, 2-2, 191-245, -54) Awans

3. Man_iac 3pkt (3m, 1-4, 217-315, -98)

4. Gun 0pkt (3m, 0-0, 0-0, 0)

 

Tabela grupy B:

1. Counter 9pkt (3m, 6-1, 409-264, +145) Awans

2. Boski 6pkt (3m, 4-2, 390-307, +83) Awans

3. Baron Von Kapa 3pkt (3m, 3-5, 296-372, -76)

4. Kuchar 0pkt (3m, 0-6, 162-306, -144)

 

Pary półfinałowe:

Counter - Maximus

Ustiano - Boski

 

Mecz o 5-miejsce:

Baron Von Kapa - Man_iac

 

Mecze półfinałowe gramy do 3 wygranych frejmów. W finale, by zwyciężyć, trzeba będzie mieć 5 zwycięskich frejmów.

 

Półfinał gramy do poniedzałku, a mecz o 5-miejsce w dowolnym terminie byle nie po finale. Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Mecz o piąte miejsce

Man_iac - Baron von Kapa 2-1

I frejm: 72- 36

II frejm: 53-59

III frejm 53-42

 

Pierwszy frejm to moja dobra gra. Dosyć wysokie jak na mój poziom brejki i pewne zwycięstwo. Druga partia była już bardziej wyrównana. Wbiłem przypadkowo dwie bile przy próbie ustawienia snookera. Punkty były, bo wszystko prawidłowo, ale snookera ustawić się nie udało i Baron von Kapa wygrał zasłużenie. Trzeci frejm to nerwówka w końcówce. Została czarna bila przy moim 4 punktowym prowadzeniu. Baron von Kapa jej nie trafił. Potem ja również z tą czarną sobie rady nie dałem. W kolejnej kolejce z jedną bilą na stole pomylił się ponownie BvK i ostatecznie ją wbiłem.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam i szczerze gratuluję.

 

Mecz bardzo ciekawy, szczególnie drugi i trzeci frejm, ponieważ w pierwszym nie stawiałem żadnego oporu obrońcy tytułu. Miałem szansę na zwycięstwo, przy stanie 46:42 dla Maniaka w trzeciej partii, kiedy to została mi czarna na wprost do dolnej łuzy, przestrzeliłem ją, ale szczęśliwie ustawiła się na bandzie. Maniak podszedł do stołu, zagrał ciężką bilę, naprawdę nieźle z tego wyszedł, ale ja i tak miałem szanse na wbicie, lecz znowu się pomyliłem. Potem starałem się tylko rozproszyć Maniaka, ale ma nerwy jak ze stali :D .

 

Miejsce:

5 - Man-iac

6 - BvK

:]

Odnośnik do komentarza

Counter 3:0 Maximus

Frejm 1: 75:53 Counter

Frejm 2: 69:34 Counter

Frejm 3: 72:36 Counter

 

Mecz na bardzo wysokim poziomie, nie zasłużyłem na tak wysokie zwycięstwo, gdyż Maximus jest lepszym graczem od mnie, tylko, że dzisiaj miał ogromnego pecha, takiego jak ja wczoraj...Dzięki za grę i wielki respect dla Maximusa.

Ustiano, Boski macie czas do jutra na rozegranie meczu.

Odnośnik do komentarza
Counter 3:0 Maximus

Frejm 1: 75:53 Counter

Frejm 2: 69:34 Counter

Frejm 3: 72:36 Counter

 

Mecz na bardzo wysokim poziomie, nie zasłużyłem na tak wysokie zwycięstwo, gdyż Maximus jest lepszym graczem od mnie, tylko, że dzisiaj miał ogromnego pecha, takiego jak ja wczoraj...Dzięki za grę i wielki respect dla Maximusa.

Ustiano, Boski macie czas do jutra na rozegranie meczu.

 

Potwierdzam, gratuluje i życzę powodzenia w finale. :)

Odnośnik do komentarza

Ustiano, Boski niestety nie dotrzymaliście terminu, więc nikt z was nie zagra w finale. Automatycznie do finału wchodzi przegrany z pojedynku Counter - Maximus, a więc będziemy mieli powtórkę z półfinału. Mecz o 3 miejsce odbędzie się właśnie pomiędzy Ustianem i Boskim. Proszę o nie burzenie się, bo mieliście prawie półtora tygodnia na rozegranie spotkania, nie przyjmuje do wiadomości informacji, że nie mogliście się zgadać. Mieliście na to dużo czasu! Jak komuś na turnieju zależy to stara się dotrzymywać terminów, a jak komuś to zwisa to widać jak jest...

Odnośnik do komentarza
Ustiano, Boski niestety nie dotrzymaliście terminu, więc nikt z was nie zagra w finale. Automatycznie do finału wchodzi przegrany z pojedynku Counter - Maximus, a więc będziemy mieli powtórkę z półfinału. Mecz o 3 miejsce odbędzie się właśnie pomiędzy Ustianem i Boskim. Proszę o nie burzenie się, bo mieliście prawie półtora tygodnia na rozegranie spotkania, nie przyjmuje do wiadomości informacji, że nie mogliście się zgadać. Mieliście na to dużo czasu! Jak komuś na turnieju zależy to stara się dotrzymywać terminów, a jak komuś to zwisa to widać jak jest...

Boski kazal poddac walkowerem, ale jakos niesmacznie byloby mi wystapic w finale po takiej wygranej.

Odnośnik do komentarza

Niestety decyzja zapadła...mogliście oświadczyć to wcześniej, a tak Maximus jest w finale. Skoro jednak mówisz, że mecz między wami jest oddany walkowerem więc mamy już rozegrany mecz o 3 miejsce:

 

1. Maximus/Counter

2. Counter/Maximus

3. Ustiano

4. Boski

5. Man_iac

6. Baron Von Kapa

7. Kuchar

8. Gun

 

Mecz finałowy zostanie rozegrany do niedzieli. Informacje o dacie finału zostaną zamieszczone tutaj, mile widziani widzowie.

Odnośnik do komentarza

Finał turnieju:

 

Counter - Maximus

Frejm 1: 76:34 Counter

Frejm 2: 41:45 Maximus

Frejm 3: 56:41 Counter

Frejm 4: 77:38 Counter

 

Counter 3:1 Maximus

 

1. Counter

2. Maximus

3. Ustiano

4. Boski

5. Man_iac

6. Baron Von Kapa

7. Kuchar

8. Gun

 

Podsumowując, turniej odbył się do końca, co uważam za sukces, gdyż z organizacją na tym forum ciężko. Wszyscy, no może z wyjątkiem Guna, wywiązali się ze swoich obowiązków, jednak chciałbym wyróżnić jedną osobę. Tą osobą jest Maximus, który był moim zdaniem najkonkretniejszym uczestnikiem turnieju, nie sprawiał problemów i zawsze można było się z nim dogadać, oby więcej takich ludzi. Ten turniej jest już zakończony, lecz mam zamiar zorganizować następny, może w kwietniu. Dziękuje wszystkim za grę i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Counter czemu dopiero w kwietniu ? Jeśli Ci coś trzeba pomóc to jestem chętny :)

 

Czemu? Trochę odpoczynku trzeba, ale jeśli stawi się dużo chętnych do gry to chyba można trochę wcześniej zacząć. Prawda Counter? :)

 

Kurcze Maximus bo właśnie mam taką ochotę na grę że coś :D A na ostatni turniej nie zapisałem się bo mi net nie działał akuratnie wtedy :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...