Skocz do zawartości

Liga Snookera


skorupa911

Rekomendowane odpowiedzi

Druga kolejka Grupa B:

Counter vs. Baron Von Kapa

21.02.07, godz. 17:40

Frejm 1: Counter (72:41)

Frejm 2: Baron Von Kapa (52:56)

Frejm 3: Counter (56:43)

Podsumowanie: Counter 2:1 Baron Von Kapa

 

Wyśmienity mecz, zdecydowanie najlepszy jaki do tej pory grałem, :respect:. Tym zwycięstwem zapewniłem sobie awans, mecz z Kucharem o pietruszkę dla mnie. ;)

Odnośnik do komentarza

No nie wiem co powiedzieć, może 'szczęście sprzyja lepszym'?

W trzecim frejmie ciągle prowadziłem, aż Counter doprowadził do stanu 38:43 dla mnie.. Potem wbił niebieską, biała odbiła się narożnika i idealna pozycja do różowej, a potem tylko formalność..

Mecz graliśmy aż dwa dni, jak zawodowcy, nic teraz jedynie pozostaje mi liczyć na wygraną z Kucharem dzisiejszym wieczorem .

Dziękuję za mecz, no i oczywiście potwierdzam jak najbardziej wynik.

Odnośnik do komentarza

Nie moglibyście dokończyć tego meczu dzisiaj, przecież Barona jutro nie będzie, aż do poniedzałku? :>

 

Maniak i Ustiano grajcie swój mecz jak najszybciej możecie. :] Kuchar, a ty masz z Boskim grać. Pamiętajcie, że jutro mija termin rozgrywania drugiej kolejki.

 

Tabela Grupy B po 2 kolejkach(jeszcze nie kompletna, gdyż jeden mecz nie został rozegrany):

1. Counter 6pkt (2m, 4-1, 323-238)

2. Baron Von Kapa 3pkt (2m, 3-2, 219-225)

3. Boski 0pkt (1m, 0-2, 102-139)

4. Kuchar 0pkt (1m, 0-2, 45-79)

 

Edit. Boski, dowiedziałem się, że nie chciałeś zagrać drugiej części spotkania z Baronem, dlatego, że miałeś...klanówkę w CSie. Baron nie wróci aż do poniedziałku, więc twoja decyzja bardzo opóźni rozgrywkę. Ostrzegam, że jeśli nie rozegracie tego meczu do jutra to przyznaję walkower Baronowi. Masz jutro 45min po godzinie 14:15 kiedy to Baron będzie miał dostęp do komputera, macie to załatwić. Wolałbym jednak byście zagrali ten mecz dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Druga kolejka Grupa A

 

Ustian vs. Maximus

Frejm I: 70:39

Frejm II: 88:23

 

Wynik koncowy: Ustian vs. Maximus 2:0

 

W pierwszym frejmie gra była wyrownana. Nie obylo sie bez pomylek i błędow. Na kolorowych odskoczylem na bezpieczna odleglosc.

W frejmie drugim przewaga byla juz widoczna, choc zdobyta krok po kroku.

Odnośnik do komentarza

Druga kolejka Grupa A:

Maximus vs. Ustiano

21.02.07, godz. 17:40

Frejm 1: Ustiano (70:39)

Frejm 2: Ustiano (88:13)

Podsumowanie: Ustiano 2:0

 

Cóż mogę powiedzieć o tym meczu... wygrał lepszy. :) Ani przez moment Ustiano nie tracił kontroli nad frejmem i wygrał zasłużenie. :) Gratulaje. :)

Odnośnik do komentarza
Edit. Boski, dowiedziałem się, że nie chciałeś zagrać drugiej części spotkania z Baronem, dlatego, że miałeś...klanówkę w CSie. Baron nie wróci aż do poniedziałku, więc twoja decyzja bardzo opóźni rozgrywkę. Ostrzegam, że jeśli nie rozegracie tego meczu do jutra to przyznaję walkower Baronowi. Masz jutro 45min po godzinie 14:15 kiedy to Baron będzie miał dostęp do komputera, macie to załatwić. Wolałbym jednak byście zagrali ten mecz dzisiaj.

 

Moge dzisiaj zagrać ;) Sory ,że wczoraj tak wyszło ale strasznie długo trwał frejm nr 1 i przez to i tak klanówka była opóźniona przezemnie o 15 min... Co do tego ,że dzisiaj mija czas rozegrania kolejki nr 2 - przecież w poście z terminarzem pisze ,że druga kolejka trwa do soboty do godziny 20:00 ... pozatym z Baronem powinienem grać dopiero w 3 kolejce więc nie wiem o co ta afera ;> I co mam dostać walkowera za to ,że poszłem Baronowi na rękę i wczoraj grałem mimo tego ,że nie rozegrałem jeszcze II kolejki z Kucharem ? Dla mnie to troche dziwne ... Baron jak będziesz mógł grać po tej 14:15 to napisz na gg (niewidoczny)

Odnośnik do komentarza
Moge dzisiaj zagrać ;) Sory ,że wczoraj tak wyszło ale strasznie długo trwał frejm nr 1 i przez to i tak klanówka była opóźniona przezemnie o 15 min... Co do tego ,że dzisiaj mija czas rozegrania kolejki nr 2 - przecież w poście z terminarzem pisze ,że druga kolejka trwa do soboty do godziny 20:00 ... pozatym z Baronem powinienem grać dopiero w 3 kolejce więc nie wiem o co ta afera ;> I co mam dostać walkowera za to ,że poszłem Baronowi na rękę i wczoraj grałem mimo tego ,że nie rozegrałem jeszcze II kolejki z Kucharem ? Dla mnie to troche dziwne ... Baron jak będziesz mógł grać po tej 14:15 to napisz na gg (niewidoczny)

 

Widać, że nie przeczytałeś dokładnie moich postów. Jako, że pierwsza kolejka poszła w miarę szybko to druga miała zostać rozegrana do dzisiaj, trzecia miałaby zostać rozegrana do niedzieli. Jak wiadomo Barona nie będzie przez weekend dlatego ten pośpiech co do waszego spotkania w 3 kolejce, bo jeśli byście go nie rozegrali tego spotkania to by nam opóźniło rozgrywkę. Dobrze jednak, że dokończyliście to spotkanie więc nie ma problemu. ;)

 

Tabela Grupy A:

1. Ustiano 6pkt (2m, 2-0, 158-52, +106)

2. Maximus 3pkt (2m, 2-2, 191-245, -54)

3. Man_iac 3pkt (2m, 0-2, 87-139, -52)

4. Gun 0pkt (2m, 0-0, 0-0, -0)

 

Tabela grupy B:

1. Counter 6pkt (2m, 4-1, 323-238, +85)

2. Boski 6pkt (3m, 4-2, 390-307, +83)

3. Baron Von Kapa 3pkt (3m, 3-5, 296-372, -76)

4. Kuchar 0pkt (2m, 0-4, 136-220, -84)

 

Zostały nam w takim razie następujące spotkania w fazach grupowych:

 

Ustiano – Maniak

Maximus – Gun (walkower)

Counter – Kuchar

 

Prosiłbym o rozegranie tych meczów do niedzieli, jednak bardzo dobrze by było gdybyśmy rozegrali tą kolejkę do jutra. ;)

Informacje dotyczące dalszej części turnieju:

1. Półfinał:

a) Osoba, która wygrała grupę pierwszą zagra z drugą osobą grupy drugiej.

b) Osoba, która wygrała grupę drugą zmierzy się z drugą osobą grupy pierwszej.

2. Finał:

a) Zwycięskie osoby z par półfinałowych zmierzą się w finale.

3. Mecz o 3-miejsce:

a) W tym meczu wezmą udział przegrani z półfinału.

4. Mecz o 5-miejsce:

a) To spotkanie rozegrają osoby, które zajęły 3 miejsca w swoich grupach.

5. Mecz o 7-miejsce:

a) Podobnie jak w meczu o 5 miejsce w tym spotkaniu zmierzą się zawodnicy z dwóch grup, którzy zajęli ostatnie miejsca.

 

Przewidywana nagroda za zwycięstwo w turnieju:

- Szacunek wśród grona snookerowego na forum. ;)

Odnośnik do komentarza

Counter 2:0 Kuchar

Frejm 1: 44:14 Counter (poddany przez Kuchara)

Frejm 2: 42:12 Counter (znowu poddany przez Kuchara)

 

Kuchar nie miał szczęścia w tym meczu, podobnie jak w całym turnieju, w pierwszym frejmie to 10pkt było za moje faule...

 

Tabela grupy B:

1. Counter 9pkt (3m, 6-1, 409-264, +145) Awans

2. Boski 6pkt (3m, 4-2, 390-307, +83) Awans

3. Baron Von Kapa 3pkt (3m, 3-5, 296-372, -76)

4. Kuchar 0pkt (3m, 0-6, 162-306, -144)

Odnośnik do komentarza

Ustian vs Man_iac 2:1

23.02.08 Godz. 14.25

 

Frejm I: 32-70 i poddana

Frejm II: 78:38

Frejm III: 66:22 i poddana

Frejm pierwszy wygrany dosyc pewnie przez Man_iaca. Poddany przeze mnie.

Frejm drugie juz lepszy chociaz nie obylo sie bez blędow.

Frejm trzeci juz z wyrazna moja przewaga, ktorej nie oddalem do konca, choc Man_iac mogl w koncowce odwrocic szale na swoja korzysc

Odnośnik do komentarza
Ustian vs Man_iac 2:1

23.02.08 Godz. 14.25

 

Frejm I: 32-70 i poddana

Frejm II: 78:38

Frejm III: 66:22 i poddana

Frejm pierwszy wygrany dosyc pewnie przez Man_iaca. Poddany przeze mnie.

Frejm drugie juz lepszy chociaz nie obylo sie bez blędow.

Frejm trzeci juz z wyrazna moja przewaga, ktorej nie oddalem do konca, choc Man_iac mogl w koncowce odwrocic szale na swoja korzysc

Potwierdzam i gratuluję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...