Skocz do zawartości

Liga Snookera


skorupa911

Rekomendowane odpowiedzi

Kuchar PW nie doszło ;> Ale już wiem, żeś chętny i Cię zapisuje ;P

 

Lista chętnych:

1. Counter

2. Baron Von Kapa

3. Maximus

4. Ustiano

5. Gun

6. Boski

7. Kuchar

 

Sądze, że w liczbie 8 osób możemy rozegrać turniej. Proponuję podział na dwie grupy, po 4 osoby na jedną. Z grupy wychodzi dwóch najlepszych i jest rozgrywany półfinał. Zwycięzca grupy pierwszej zmierzy się z drugim graczem grupy drugiej, a zwycięzca drugiej grupy zagra z drugim z pierwszej grupy. Jeśli zawodnicy w grupie mają równą ilość punktów to o tym, kto jest lepszy decyduje bezpośredni mecz. Sądze, że się nie wyrobimy w środę z wszystkimi meczami. Więc faza pucharowa może się odbyć w czwartek. A na dzień dzisiejszy jestem chętny na sparing, gg podałem wcześniej. ;)

 

Niech się wypowie osoba, która brała już udział w takim turnieju, bo ja debiutuje. :P

Odnośnik do komentarza

Grupa A

1. Maniak

2. Ustiano

3. Gun

4. Maximus

 

Grupa B

1. Baron Von Kapa

2. Boski

3. Counter

4. Kuchar

 

Terminarz Grupy A:

1 kolejka:

 

Maniak – Maximus

Ustiano – Gun

 

2 kolejka:

 

Maniak – Gun

Maximus – Ustiano

 

3 kolejka:

 

Ustiano – Maniak

Maximus – Gun

 

 

Terminarz Grupy B:

1 kolejka:

 

Baron VK – Kuchar

Boski – Counter

 

2 kolejka:

 

Counter – Baron VK

Kuchar – Boski

 

3 kolejka:

 

Counter – Kuchar

Baron VK – Boski

 

Osoby mają się między sobą umówić i pierwszą kolejkę mają rozegrać do czwartku godz. 20:00.

 

Lista kontaktów gg:

1. Counter 6465303

2. Baron Von Kapa

3. Maximus 131579

4. Ustiano 3161127

5. Gun

6. Boski 9327239

7. Kuchar 7385049

8. Man_iac 1433859

 

Druga kolejka ma zostać rozegrana do soboty godziny 20:00. W razie gdy nie zostanie rozegrany mecz będzie obustronny walkower, chyba, że jedna ze stron będzie mogła się usprawiedliwić, że przeciwnik nie stawił się. Gramy do dwóch wygranych frejmów.

Odnośnik do komentarza

Gun zrezygnował z udziału w turnieju, już chyba nie znajdzie się chętny na zajęcie jego miejsca. :/ W takim razie wszystkie spotkania z udziałem Guna są walkowerami.

 

Tabela grupy A po pierwszej kolejce:

1. Maximus 3pkt (2-0, 139-87)

2. Ustiano 3pkt (0-0, 0-0)

3. Man_iac 0 pkt (0-2, 87-139)

4. Gun 0pkt (0-0, 0-0)

Odnośnik do komentarza

Pierwszy mecz Grupa B:

Counter vs. Boski

20.02.07, godz. 17:30

Frejm 1: Counter (78:45)

Frejm 2: Counter (61:57)

Podsumowanie: Counter 2:0 Boski

 

W drugim frejmie wręcz w fuksiarski sposób wygrałem, gdyż biała bila Boskiego po odbiciu od różowej wpadła do łuzy, dzięki czemu mogłem wygrać. ;)

 

Baron, Kuchar, może rozegralibyście dzisiaj ten mecz, a następna kolejka byłaby do piątku. :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...