Skocz do zawartości

Liga Snookera


skorupa911

Rekomendowane odpowiedzi

Odrafans się nie odzywa :/

 

 

 

W ogóle mi się wydaje, że wszyscy mają tę Ligę Snookera głęboko, no może prócz 2-3 osób :/

Pisałem na gadu i na PW, ale ani Odra, ani też Buła nie dają znaku życia :/

Do mnie pisałeś pw :o ? Chyba ci się coś pomyliło, bo żadnej wiadomości od ciebie nie mam :D. Na gg napisałeś tylko przypomnienie, żeby do końca dnia rozegrać mecz, więc nie odpisywałem, tylko kontaktowałem się z Caviorem :) A nie zagrałem jeszcze z nim, bo jak ja miałem czas to go nie było, a jak on chciał, to z kolei mnie nie było. Pisałem do niego we wtorek. W środę o 13 on napisał czy gramy, ja mu odpisałem dopiero o 18 i o tej chciałem grać. Potem napisałem do niego jakoś tak późniejszym wieczorem, napisał że najwcześniej za 15 minut może grac, było już późno, ja po ciężkim dniu nie miałem zbytnio sił czekać i poszedłem spać :P Dziś mnie cały dzień nie było do 18, więc też nie było jak rozegrać. Napisałem teraz do niego, ale chyba go nie ma :] Więc nie stresuj się zbytnio, tylko przedłuż zdeczka termin, np. w weekend ludzie mają więcej czasu, więc na pewno zagramy ;]

 

ps. z jeszcze większą chęcią niż w snookera, zagrałbym jakiś mały meczyk w pokera texas holdem ;) Jacyś chętni ? :P

Odnośnik do komentarza

Man_iac w sumie to możesz zająć moje miejsce. Sorry, że się wycofuje, ale naprawdę ostatnio mam mało czasu. Na dodatek pod koniec lipca jadę nad morze, wcześniej najprawdopodobniej do rodziny, więc nie będę miał jak rozgrywać meczów. Sorki za zamieszanie :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
To OK, jeżeli kierownictwo ligi wyrazi zgodę to Cię chętnie zastąpię.No i jeżeli odpowiedź będzie pozytywna, pytanie: z kim gram i do kiedy?
Oczywiście, że wyrażam zgodę. Czyli zastępujesz Bułe i grasz pierwsze spotkanie z Caviorem. Pozdro
Odrafans się nie odzywa :/
Drogi jmk. To zrobimy tak: pierwsze spotkanie ligowe zagrasz z BassGrolem. A Odra będzie pauzował I kolejkę. Być może wyjechał gdzieś i nie powiadomił nikogo. Pozdro
Odnośnik do komentarza

I kolejka mecz Cavior - Man_iac

 

1 frejm 54-32 maks. break: Cavior 13, Man_iac 12

2 frejm 30-63 maks. break: Cavior 11, Man_iac 16

3 frejm 28-65 maks. break: Cavior 14, Man_iac 20

4 frejm 33-88 maks. break: Cavior 16, Man_iac 16

 

Maksymalny break:

Cavior 16

Man_iac 20

 

Wynik końcowy

Cavior - Man_iac 1-3

Odnośnik do komentarza

I LIGA SNOOKERA

 

Tabela:

1. Man_iac | 1 | 1-0-0 | 248:145 | +103 |3:1 | +2 | 3 pkt |

2. Kinas | 1 | 1-0-0 | 214:213 | +1 | 3:1 | +2 | 3 pkt |

3. BassGrol | 1 | 0-1-0 | 272:175 | +97 | 2:2 | 0 | 1 pkt |

4. jmk | 1 | 0-1-0 | 175:272 | -97 | 2:2 | 0 | 1 pkt |

5. Skorupa911 | 1 | 0-0-1 | 213:214 | -1 | 1:3 | -2 | 0 pkt |

6. Cavior | 1 | 0-0-1 | 145:248 | -103 | 1:3 | -2 | 0 pkt |

 

 

Największe Breaki:

1. BassGrol: 33

2. Kinas: 26

3. jmk: 25

4. Skorupa911: 22

5. Man_iac: 20

6. Cavior: 16

 

 

 

II Kolejka

 

[2.]Kinas - [3.]BassGrol : Spotkanie typowane meczem kolejki, w którym zagrają Kinas zawodnik który pokonał pewnie w pierwszym meczu Skorupę oraz BassGrol, który zremisował z jmk. Typowanie faworyta jest bardzo trudne

Przewidywany wynik: 2:2

 

[5.]Skorupa911 - [1.]Man_iac : Mecz pomiędzy będącym na piątym miejscu Skorupą911, a zajmującym pierwsze miejsce w lidze Man_iac. Faworyta w tym spotkaniu łatwo wskazać, ale że jest to dopiero II kolejki to miejmy nadzieję, że skorupa pokaże na co go naprawdę stać.

Przewidywany wynik: 2:2

 

[4.]jmk - [6.]Cavior : To spotkanie wydaje się być najmniej ciekawy. Grają ze sobą zajmujący 4 lokatę jmk, który zremisował 2:2 bo bardzo zaciętym meczu z BassGrolem, a jego przeciwnikiem jest Cavior, któremu pierwsza kolejka nie poszła, aczkolwiek urwał frejma Man_iacowi.

Przewidywany wynik: 2:2

 

 

Czas:

Rozpoczęcie: Niedziela 14.00

Zakończenie: Środa 24.00

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...