Skocz do zawartości

Liga Snookera


skorupa911

Rekomendowane odpowiedzi

Już dawno chciałem założyć taki temat, ale obawiałem się tego czy będą w ogóle chętni. Gry wp .

 

Mam taki pomysł. aby zebrać około 10 osób i zrobić ligę bilarda. Co wy na to? Jeśli chcecie wziąć w tym udział piszczcie swoje zgłoszenia w tym temacie lub na PW.

 

Jeden pojedynek to 4 frejmy. Zwycięzca dostaje 3pkt, przegrany 0, a jeśli padłby remis do po 1pkt.

 

Myślę, że mecze co 3 dni idealnie by pasowały ;)

Odnośnik do komentarza
skoro jest juz ten temat...otoz mam problem z grami na wp.pl otoz gdy juz wybieram jakis pokoj , to caly czas pisze ze poloczenie nie zostalo zrealizowane i probuje jesszcze raz , i tak w kolko...jakies pomysly ?

btw. jestem za snookerem

 

 

Niestety nie pomogę Ci w tym, bo nigdy nie miałem takiego problemu

 

 

 

Czyli rezygnujemy z Bilarda na rzecz Snookera, ponieważ więcej osób jest za snook"em

 

Lista zapisanych osób :

 

Kuchar

Odra Fans

Kinas (gra)

BuLa

Skorupa911 (gra)

Cavior (gra)

jmk (gra)

Man_iac (gra)

 

Szukamy jeszcze co najmniej 3 osób i zaczynamy ligę ;)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
skoro jest juz ten temat...otoz mam problem z grami na wp.pl otoz gdy juz wybieram jakis pokoj , to caly czas pisze ze poloczenie nie zostalo zrealizowane i probuje jesszcze raz , i tak w kolko...jakies pomysly ?

btw. jestem za snookerem

 

 

Niestety nie pomogę Ci w tym, bo nigdy nie miałem takiego problemu

 

 

 

Czyli rezygnujemy z Bilarda na rzecz Snookera, ponieważ więcej osób jest za snook"em

 

Lista zapisanych osób :

 

Kuchar

Odra Fans

Kinas

BuLa

Skorupa911

Cavior

jmk

 

Szukamy jeszcze co najmniej 3 osób i zaczynamy ligę ;)

 

Pzdr.

Jakoś brak odzewu, więc może ruszymy w siódemkę? Inaczej temat umrze śmiercią naturalną... Jak zaczniemy to być może ktoś dołączy w trakcie.

 

I lepiej IMO grać w starego, bo nowy często wymaga aktualizacji oprogramowania.

Odnośnik do komentarza

A więc wszyscy zawodnicy potwierdzili swój start w lidze.

 

 

Pary I Kolejki:

 

 

BassGrol - jmk

 

Kinas - Skorupa911

 

Man_iac - Cavior

 

 

 

 

Czas

Rozpoczęcie: Poniedziałek 2.07

Zakończenie: Niedziela 8.07

 

 

 

 

Przypominam, że gramy w starego snookera. 4 frejmy. Proszę po rozegraniu danego meczu napisać post na tym forum kto wygrał, jakim wynikiem, oraz najwyższy break tego spotkania każdego zawodnika.

 

Powodzenia w Lidze Snookera ;)

 

P.S Najlepiej jakby wszyscy podali swoje gg, aby łatwiej było uzgodnić termin meczu ;)

 

Moje to 6822342

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...