Skocz do zawartości

Top Eleven Football Manager


wodorek21

Rekomendowane odpowiedzi

Manager piłkarski Top Eleven stworzony przez firmę Nordeus oferuje świetny gameplay, rewolucyjny design i wiele funkcji społecznościowych, pozwalających na maksymalne wykorzystanie portalu Facebook jako platformy do komunikacji i rywalizacji między graczami.

 

Kolejny internetowego manager piłkarski, według mnie bardzo dobry. Do tego na facebooku, co dla mnie jest bardzo wygodne bo swojego czasu grając w GoalUnited, zapominałem tam często wchodzić...Na facebooku spędzam dużo czasu, więc nie zapomnę :D Kolejny plus to to, że mecze są codziennie, czasami nawet po dwa dziennie jak zakwalifikujecie się do innych rozgrywek, także cały czas coś się dzieje :) Powstało już nawet polskie forum gry , na którym możecie zebrać wskazówki do pierwszych kroków w waszym wirtualnym klubie ;)

 

A wy już próbowaliście swoich sił w tej grze? Jak nie to zaczynajcie!

 

-----> Top Eleven Football Manager

 

-----> Polskie Forum fanów Top Eleven Football Manager

Odnośnik do komentarza

Ja gramod jakiegoś miesiąca. Bez żadnego wkładu pieniężnego w grę udało mi się stworzyć dośc mocną ekipę (2 miejsce w lidze, i narazie ćwf. pucharu). Rada dla początkujących, inwestujcie w obiekty treningowe, a niekoniecznie w nowych zawodników (ja kupiłem zaledwie 5), ci których macie ładnie się rozwiną z czasem.

Odnośnik do komentarza

Ja także gram od jakiegoś miesiąca. W pierwszym sezonie zająłem czwarte miejsce i awansowałem do ligi wyżej. Teraz lideruję razem z inną drużyną, dalej gram w Pucharze (0:2 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym), a także jestem w 1/8 LM (3:1 w pierwszym meczu). Ogólnie gra się przyjemnie. Gra nie jest bardzo rozwinięta, lecz może nawet i to lepiej, bo nie trzeba poświęcać jej nie wiadomo ile czasu. Plusem jest także to, że się gra szybko - nie trzeba czekać tydzień na mecz, a są one codziennie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy to, że jest zablokowana możliwość budowy boiska treningowego to jakiś błąd? Mam wybudowane wszystko na pierwszym stopniu a mimo to dalej jest zablokowana ta budowa? Chyba że te stopnie się liczy od 0? (0 - tor przeszkód, 1- boisko treningowe, 2-małe centrum treningowe) i odpowiednio w innych inwestycjach?

Odnośnik do komentarza

vita-jest chyba dokładnie tak jak mówisz, pierw budujemy poziom 0, a dopiero potem kolejne.

 

Kaczy-LoL, to ktoś ogląda spotkania live?

 

W ogóle chyba największym minusem jest system transferowy, co z tego że na koncie mam jakieś 2mln prawie, skoro kupić kogoś z 5 gwiazdkami jest cholernie trudno, szczególnie posiadając 1 token.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem za bardzo pewnej rzeczy.

Mój kumpel założył konto tydzień po mnie. W grze nie wyświetla mi go jako znajomego, do tego jego zawodnik z 3 gwiazdkami to skill powyżej 20, z 4 gwiazdkami powyżej 25 itd.

U mnie 3 gwiazdki to skill powyżej 10, 4 gwiazdki powyżej 15 itd.

 

My gramy w różne wersje gry czy o co chodzi? Zna ktoś odpowiedź? :D

Odnośnik do komentarza

Ja teraz zacząłem inwestować w 19 latków, ich ciut łatwiej kupić, no i jest nadzieja że się rozwiną.

 

Tak czy inaczej mam inne pytanie, czy te punkty, które dostajemy od sztabu medycznego można użyć nie wykorzystując żetonów?

Odnośnik do komentarza

Cóż, co do transferów jeszcze do ostatnio zauważyłem że dużo łatwiej kogoś kupić między godzinami 2-6 rano. Widocznie mało jest wtedy online, bo udało mi się kupić kosztem dwóch żetonów DR i MC z 5 gwiazdkami. A gdybym miał ich więcej , to kto wie może udałoby mi się kupić jeszcze kilku zawodników, bo widziałem że sporo było wystawionych piłkarzy bez ofert.

Odnośnik do komentarza

Tak czy inaczej mam inne pytanie, czy te punkty, które dostajemy od sztabu medycznego można użyć nie wykorzystując żetonów?

 

Ale żetonów do uleczania używasz chyba tylko w przypadku, gdy brakuje Ci tych punktów leczenia. A przynajmniej tak mi się wydaje. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...