Skocz do zawartości

Zwiechy kompa + coś jeszcze...


Raven

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, co 10 minut zawiesza mi się pecet i muszę go resetować. Wirusów nie stwierdzono, wszelki spyware usunięty... Szlag mnie trafia, nie mogę nic zrobić, normalnie sobię pracuję a tu pyk, myszka nie kontaktuje, kompjuter nie odpowiada i koniec:(

 

Czy jest jakieś wyjście poza przeinstalowaniem systemu, którego wolałbym uniknąć?

 

Dzisiaj, jakby powyższy problem nie był wystarczający, skasowały mi się zakładki ["ulubione"] strony z mojej przeglądarki. Używam Firefox'a, nic nie usuwałem samemu, nie robiłem żadnych skanów antywirami czy innymi programami... Podczas pracy zawiesił mi się komp, gdy go zresetowałem nie ma moich zakładek.

 

Help please, nie uśmiecha mi się wszystko ręcznie wpisywać teraz a nie mam takiej pamięci żeby wszystko odtworzyć :( Wie ktoś może w jakim folderze w Firefoxie znajdują się zakładki, żeby je zaimportować ponownie?

Odnośnik do komentarza

MIałem podobnie i czyszczeni kompa nie pomogło. Musiałem kupić nowy zasilacz.

 

 

Wie ktoś może w jakim folderze w Firefoxie znajdują się zakładki, żeby je zaimportować ponownie?
Ja też bym z chęcią się dowiedział :)
Odnośnik do komentarza

Mialem podobny problem zwiazany z kompem zasilacz zmienil wszystko. Przyczyna moze byc takze za sprawa XP SP2. W firefoksie problem zakladek wystepowal u mnie tak samo a przyczyna byl zle zainstalowany SP2. Wylaczenie zapory,aktualizacji zmienilo wszystko. Teraz smiga i nie mam problemow

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiecie mnie, panowie. Nie mam co eksportować, bo obecnie zakładki mam po prostu czyste. I co mam eksportować - puste zakładki?

 

Właśnie to jest mój problem - zniknęły bez śladu, nie wiem z jakiego powodu...

 

 

Jeżeli ktoś wie jak mi pomóc, niech się podzieli tą wiedzą...

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiecie mnie, panowie. Nie mam co eksportować, bo obecnie zakładki mam po prostu czyste. I co mam eksportować - puste zakładki?

 

Właśnie to jest mój problem - zniknęły bez śladu, nie wiem z jakiego powodu...

 

 

Jeżeli ktoś wie jak mi pomóc, niech się podzieli tą wiedzą...

 

No ja miałem coś podobnego - też nagle mi wcięło wszystkie zakładki z Lisa :P

 

Ale w moim przypadku stało się to, gdy z powodu burzy musiałem szybko wyłączyć kompa :-k

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiecie mnie, panowie. Nie mam co eksportować, bo obecnie zakładki mam po prostu czyste. I co mam eksportować - puste zakładki?

 

Właśnie to jest mój problem - zniknęły bez śladu, nie wiem z jakiego powodu...

 

 

Jeżeli ktoś wie jak mi pomóc, niech się podzieli tą wiedzą...

 

Jak juz wczesniej pisalem mialem ten sam problem ze znikaly mi zakladki. Przywrocic je to nie wiem czy sie da, ale jak juz wspomnialem problem ten powodowal SP2 i dokladnie centrum zabezpieczen windowsa. Wylacz zapore i aktualizacje i powinno juz nie znikac

Odnośnik do komentarza

Także mam SP2, ale nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego...

 

Czy jest jakaś możliwość odzyskania tych zakładek, czy są już stracone i nie ma opcji? :/ Bo słabo mi się uśmiecha ponad 150 zakładek od nowa zapisywać, tymbardziej, że nie pamiętam większości adresów :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

A ja mam problem dość dziwnego gatunku.

 

Komputer [nowy, kupiony raptem miesiąc temu] ni z tego, ni z owego potrafi się wyłączyć. Tak, jakby ktoś wyłączył prąd. Dodam od razu, że nie są to żadne bezpieczniki, bo nic nawet nie miga, a co dopiero mówić o wyłączaniu.

Sądziłem, że to wina zasilacza. Odniosłem komputer do serwisu, facet coś pogmerał i stwierdził, że zasilacz jest ok. Próbowałem już wielu rzeczy [wina gniazdka, ani listwy to również nie jest], a przez te niespodzianki straciłem już dysk [na szczęście na gwarancji].

 

Odnosić jeszcze raz i niech się martwi, czy próbować czegoś na własną rękę?

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Mój problem jest trudny do opisania. Komp prawie cały czas działa normalnie, mogę surfować po necie, każda wersja fm'a śmiga poprawnie ale np. Counter-Strike nie. Opisze problem na przykładzie CS:

- włączam CS

- wybieram sobie serva

- zaczynam grać chwile gra się normalnie a potem komp przechodzi w stan oczekiwania?(nie jestem znawcą więc nie wiem jak to się nazywa, ale gaśnie monitor, kontrolka świeci na pomarańczowo a komp dalej chodzi bo słyszę go jak buczy) :P

albo się restartuje. Kolejnym przykładem niedziałającego programu jest pasjans, też się zwiecha jak go włączam ale np. saper już nie :P

Co jest tego przyczyną? grafika? pomóżcie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...