Skocz do zawartości

Wakacje


Żaba

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zbliżają sie wakacje. Jakie macie plany? :> Ja ze znajomymi wypad nad morze na 10 dni, a potem może jeszcze jakiś wyjazd i oczywiscie imprezki :keke: Szukam jakiś dobrych kwater na 7 osób, najlepiej domki z łazienkami, itp :> i jak najbliżej morza i w dobrych cenach :> Coś możecie polecić?

Łazy. Do dyspozycji masz pole namiotowe, camping oraz domki wolno stojace. Domki sa murowane, cale w boazerii, pietrowe. Na dole jest taras, duzy salon, w pelni wyposazone kuchnia i lazienka, na gorze dwa pokoje sypialne. W kazdym domku spokojnie miesci sie 10-12 osob. Stawka jest stala - 250 zl za dobe, co przy takim standardzie jest okazja. Od domkow do jeziora jest 5 metrow, do morza 150 metrow. Poza tym teren ogrodzony, boisko do pilki noznej, do pilki siatkowej, grille itp itd.

 

Jest to prywatny osrodek mojego kolegi, ja tam bede robile cale wakacje. Tak w ogole to zapraszam wszystkich, ktorzy wybieraja sie nad morze. ;]

Odnośnik do komentarza
Powoli zbliżają sie wakacje. Jakie macie plany? :> Ja ze znajomymi wypad nad morze na 10 dni, a potem może jeszcze jakiś wyjazd i oczywiscie imprezki :keke: Szukam jakiś dobrych kwater na 7 osób, najlepiej domki z łazienkami, itp :> i jak najbliżej morza i w dobrych cenach :> Coś możecie polecić?

Łazy. Do dyspozycji masz pole namiotowe, camping oraz domki wolno stojace. Domki sa murowane, cale w boazerii, pietrowe. Na dole jest taras, duzy salon, w pelni wyposazone kuchnia i lazienka, na gorze dwa pokoje sypialne. W kazdym domku spokojnie miesci sie 10-12 osob. Stawka jest stala - 250 zl za dobe, co przy takim standardzie jest okazja. Od domkow do jeziora jest 5 metrow, do morza 150 metrow. Poza tym teren ogrodzony, boisko do pilki noznej, do pilki siatkowej, grille itp itd.

 

Jest to prywatny osrodek mojego kolegi, ja tam bede robile cale wakacje. Tak w ogole to zapraszam wszystkich, ktorzy wybieraja sie nad morze. ;]

 

A te Łazy to fajna mieścina? Są jakieś ciekawe wydarzenia, atrakcje, itp? :> Można sie dobrze pobawić?

Odnośnik do komentarza
Powoli zbliżają sie wakacje. Jakie macie plany? :> Ja ze znajomymi wypad nad morze na 10 dni, a potem może jeszcze jakiś wyjazd i oczywiscie imprezki :keke: Szukam jakiś dobrych kwater na 7 osób, najlepiej domki z łazienkami, itp :> i jak najbliżej morza i w dobrych cenach :> Coś możecie polecić?

Łazy. Do dyspozycji masz pole namiotowe, camping oraz domki wolno stojace. Domki sa murowane, cale w boazerii, pietrowe. Na dole jest taras, duzy salon, w pelni wyposazone kuchnia i lazienka, na gorze dwa pokoje sypialne. W kazdym domku spokojnie miesci sie 10-12 osob. Stawka jest stala - 250 zl za dobe, co przy takim standardzie jest okazja. Od domkow do jeziora jest 5 metrow, do morza 150 metrow. Poza tym teren ogrodzony, boisko do pilki noznej, do pilki siatkowej, grille itp itd.

 

Jest to prywatny osrodek mojego kolegi, ja tam bede robile cale wakacje. Tak w ogole to zapraszam wszystkich, ktorzy wybieraja sie nad morze. ;]

 

A te Łazy to fajna mieścina? Są jakieś ciekawe wydarzenia, atrakcje, itp? :> Można sie dobrze pobawić?

Jest to miejscowosc typowo wypoczynkowa, zarowno dla mlodych ludzi, jak i rodzin. Zawsze jest sie gdzie pobawic, a co rownie wazne jest tylko 5 km od Mielna (busy kursuja). :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś jeszcze jakieś ciekawe propozycje co do wczasów nad morzem? Planujemy z Kasią pojechać gdzieś w sierpniu na jakiś tydzień, tyle, że sporo tego jest, ciężko wybrać coś wybitnie ciekawego? Ma ktoś może jakieś sprawdzone miejsca, gdzie jest fajnie, za rozsądną cenę i nie ma ludzi więcej niż ustawa przewiduje? Kolejne wymaganie, żeby dojazd był znośny, bo będziemy się tłuc pociągiem.

Odnośnik do komentarza

Ze swojej strony mogę polecic Chłapowo. Jest to mała mieścina pomiędzy Władysławowem, a Przylądkiem Rozewie (bliżej Władka). Co do cen to nie jestem na bieżąco, bo mieszkam u dziadka, a na dodatek byłem tam ostatnio 2 lata temu. Jadę tam w sobotę i po przyjeździe powiem ile kosztuje pokój.

Co do frekwencji, to ludzi nie ma tak dużo (małą mieścina), do plaży jest strasznie blisko (co najwyżej 5 minut spacerkiem), dużo sklepów (także monopolowych), parę barów. Co do rozrywki (dyskoteki itp.) to trzeba się wybrac albo do Władysławowa albo do Jastrzębiej Góry.

We Władysławowie jest stacja PKP, więc nie kłopotu z dojazdem pociągiem.

Odnośnik do komentarza

Możesz spróbować Mrzeżyno, niedaleko Kołobrzegu. Byłem parę razy i klimat panuje tam niesamowity. Przynajmniej dla mnie. Zależy na jaki typ rozrywki się nastawiasz, czy chcesz wieczorkiem wyjść na miacho, itp. Jeśli nie to jak najbardziej polecam to miejsce. Sama plaża jest niesamowita, byłem w wielu miejscach na wybrzeżu, ale tam jest zdecydowanie naj, naj, naj. Odnoścnie samego zakwaterowania za dosyć przystępną kwotę masz pobyt w Heliosie, oraz do użytku basen (czasami nocą), itd., etc. Generalnie fantastycznie :] Odnośnie dojazdu, wydaje mi się, że nie powinno być większego problemu, jeśli mnie pamięć jest tam stacja kolejowa.

Odnośnik do komentarza

Wybieramy się w czwórkę nad morze a konkretnie do trójmiasta, jedziemy tylko na weekend więc czy orientuję się ktoś jaki najtańszy możliwy nocleg możemy wybrać, tzn. lepiej domek czy pole namiotowe, a jeśli już to czy ktoś może jakieś konkretne miejsce polecić ?

Odnośnik do komentarza
Wybieramy się w czwórkę nad morze a konkretnie do trójmiasta, jedziemy tylko na weekend więc czy orientuję się ktoś jaki najtańszy możliwy nocleg możemy wybrać, tzn. lepiej domek czy pole namiotowe, a jeśli już to czy ktoś może jakieś konkretne miejsce polecić ?

 

No wlasnie ja tez jade w piatek do Sopotu i sie boje czy znajdziemy gdzies miejscowke...? :|

Odnośnik do komentarza
Wybieramy się w czwórkę nad morze a konkretnie do trójmiasta, jedziemy tylko na weekend więc czy orientuję się ktoś jaki najtańszy możliwy nocleg możemy wybrać, tzn. lepiej domek czy pole namiotowe, a jeśli już to czy ktoś może jakieś konkretne miejsce polecić ?

 

No wlasnie ja tez jade w piatek do Sopotu i sie boje czy znajdziemy gdzies miejscowke...? :|

Ja mieszkam w Trójmieście dokładnie w Gdyni , poszukam może coś znajdę dla was ;)

Odnośnik do komentarza

Bliżej to raz (w czasach studenckich rokrocznie zwiedzaliśmy Karpacz i okoliczne graniczne przejścia do Czech ;]). Potem brakowało urlopu na dłuższy wypad nad morze. Ale przede wszystkim brakowało chęci - zobaczymy, może się do morza przekonam...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...