Skocz do zawartości

Wakacje


Żaba

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zbliżają sie wakacje. Jakie macie plany? :> Ja ze znajomymi wypad nad morze na 10 dni, a potem może jeszcze jakiś wyjazd i oczywiscie imprezki :keke: Szukam jakiś dobrych kwater na 7 osób, najlepiej domki z łazienkami, itp :> i jak najbliżej morza i w dobrych cenach :> Coś możecie polecić?

Odnośnik do komentarza

3 lata temu na poczatku lipca wyjechalem do irlandii do pracy,

2 lata temu na poczatku lipca wyjechalem do irlandii do pracy,

1 rok temu zaczalem prace dokladnie 1 lipca, tak ze od 3 lat nie mialem praktycznie wakacji.

Tzn odpoczywalem pomiedzy wakacjami podaczas roku studenckiego;)

Teraz nie pracuje, ale mam nadzieje ze niedlugo dostane staz, tak ze pewno 4 wakacje z rzedu bed pracowal, coz ale takie koleje losu. teraz juz nie bedzie czegos takiegp jak "wakacje" tylko najwyzej urlop.

Przez ten czas w sumie tylko raz wyjechalem w gory na 3 dni (no i nie liczas 3 dniowego wypadu do zywca do znajomej). Moze w tym roku sie uda jakos lepiej zorganiozowac i pojechac pod koniec sierpnia gdzies. Niestety z moimi znajomymi "zgadac" sie to jest zawsze problem, bo albo komus nie pasuje, albo poprostu znajda sie takie osoby co same nie wiedza czego chca i ciezko cos z nimi ustali, ale tu szkoda sie zaglebiac w szegoly bo szkoda nerwow i znarnowanych okazji zeby gdzies wyjechac.

Odnośnik do komentarza

Moje plany są dość skomplikowane...

Teraz do końca czerwca siedzę u siebie w Stavanger i spotykam się ze znajomymi, którzy jeszcze pozostali na polu boju. 1 lub 2 lipca jadę do kolegi na działkę pod Oslo i tam siedzimy jeszcze z jednym kumplem przez tydzień. 9 lub 10 lipca jedziemy do Oslo, gdzie zostajemy na koncert Metalliki, który jest 10 lipca. 11 łapiemy samolot i lecimy do Polski. 3 dni w Warszawie, 3-4 dni nad morzem, pozostały czas do 25 lipca u kolegi w Inowrocławiu. 24 czy 25 lipca ja i kumpel Norweg wracamy do Wawy, coby on mógł złapać samolot z powrotem do Oslo, a ja 26 lipca jadę na Zjazd ;) Później powrót do Wawy, w której pozostaję gdzieś do 4-5 sierpnia i wracam do Stavanger, aby rozpocząć rok szkolny 13 sierpnia...

Odnośnik do komentarza
Szukam jakiś dobrych kwater na 7 osób, najlepiej domki z łazienkami, itp :> i jak najbliżej morza i w dobrych cenach :> Coś możecie polecić?

W Kołobrzegu jest dobra miejscówka. Pole namiotowe z domkami, zaraz przy deptaku w kierunku morza (do samego morza jest jakieś 10 min drogi). Więcej info tutaj.

Odnośnik do komentarza
Szukam jakiś dobrych kwater na 7 osób, najlepiej domki z łazienkami, itp :> i jak najbliżej morza i w dobrych cenach :> Coś możecie polecić?

W Kołobrzegu jest dobra miejscówka. Pole namiotowe z domkami, zaraz przy deptaku w kierunku morza (do samego morza jest jakieś 10 min drogi). Więcej info tutaj.

 

Dzięki, tylko ja szukam czegoś z mniejszej miejscowości, Kołobrzeg za duży ;)

Odnośnik do komentarza
Szukam jakiś dobrych kwater na 7 osób, najlepiej domki z łazienkami, itp chytry.gif i jak najbliżej morza i w dobrych cenach chytry.gif Coś możecie polecić?

kiedyś w Dziwnowie była taka szkoła, która w lecie zamieniała się w coś na kształt schroniska młodzieżowego, duże pokoje (łóżka powstawiane do klas :> ) i bardzo tanio - chyba 10 zł za nocleg, bez wyżywienia, ale w tym samym budynku jest publiczna kuchnia (dobrze wyposażona), z której można korzystać, jedyny minut to brak łazienek w pokojach (Technicznie niemożliwe)

Odnośnik do komentarza
Szukam jakiś dobrych kwater na 7 osób, najlepiej domki z łazienkami, itp :> i jak najbliżej morza i w dobrych cenach :> Coś możecie polecić?

W Kołobrzegu jest dobra miejscówka. Pole namiotowe z domkami, zaraz przy deptaku w kierunku morza (do samego morza jest jakieś 10 min drogi). Więcej info tutaj.

 

Dzięki, tylko ja szukam czegoś z mniejszej miejscowości, Kołobrzeg za duży ;)

 

No to może Chałupy? ;)

 

Ja niestety od 3 lat bez urlopu, nie licząc 9-dniowej podróży poślubnej do Turcji :]

 

W tym roku być może, ale tylko być może na początku sierpnia wezmę kilka dni.

Niestety u mnie istniej bardzo poważny konflikt interesów z małżonką. U mnie w pracy latem jest prawdziwy kocioł (już się zaczął) - ludzie w czasie wakacji, zamiast odpoczywać, przychodzą po kredyty i kupują mieszkania. Paranoja ;) Więc najlepszy na wakcje byłby dla mnie maj lub wrzesień. Natomiast moja druga połowa jest menedżerem/nauczycielem w szkole językowej i pracuje od września do końca czerwca... wakacje ma podczas szczytu kredytowego niestety...

 

Btw. a wczasie tego niepewnego jeszcze urlopu będę malował mieszkanie. :jupi: - eeee....

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem czy do pracy pójde.. Ale wakacje jak narazie bez zadnych planow :/ i powoli mnie na sytuacja denerwuje, bo narazie mysle tylko o zamknieciu sesji, a co dalej to nie wiem.. Chcialbym gdzies pojechac ze znajomymi, ale sytuacje sie tak komplikuja, wszyscy ostatnio tylko o slubach gadaja i cos wykombinowac coraz trudniej.. Ale mam nadzieje ze gdzies sie uda wyjechac :)

Odnośnik do komentarza
Był ktoś na Krymie? Jakie wrażenia? Warto tłuc się tyle godzin pociągiem czy może lepiej nad polskie morze się wybrac. Ja mam zamiar wybrać się do Eupatorii, trochę już na ten temat czytałem ale ciekaw jestem również nowych opinii.

Bylem, polecam. Mieszkalem w Zaoziornym pod Eupatoria. Tanio, cieple morze, fajne klimaty wielokulturowe, dobra baza do wycieczek... Nocne pociagi miedzy miastami to swietna sprawa, plackarta rzadzi - po drodze mozna zwiedzic Kijow i Odesse, o Lwowie nie wspominajac. Polskie morze to przy Krymie komedia - zimne! Eupatoria to miasteczko tetniace zyciem wieczorami, aczkolwiek dyskoteki z tubylcami bywaja srednio bezpieczne.

Odnośnik do komentarza

Ja jakoś nie czuje atmosfery tych wakacji i skończyłem ten rok szkolny ze smutkiem. Wczoraj byłem w Pszczynie, fajna miejscowość, fajne kamienne uliczki, dwory. A co do reszty moich wakacji to tygodniowy wypad w góry i oczekiwanie roku szkolnego. :]

 

BTW. Zna ktoś jakieś noclegi nad morzem, ale takie by było coś ciekawego w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Bylem, polecam. Mieszkalem w Zaoziornym pod Eupatoria. Tanio, cieple morze, fajne klimaty wielokulturowe, dobra baza do wycieczek... Nocne pociagi miedzy miastami to swietna sprawa, plackarta rzadzi - po drodze mozna zwiedzic Kijow i Odesse, o Lwowie nie wspominajac. Polskie morze to przy Krymie komedia - zimne! Eupatoria to miasteczko tetniace zyciem wieczorami, aczkolwiek dyskoteki z tubylcami bywaja srednio bezpieczne.

 

No z tego co czytałem to w sierpniu i wrześniu temperatura wody w okolicach Eupatorii potrafi dochodzić do 28 stopni :/. Toż to ukrop :). Wybiore się pewnie na wyjazd organizowany przez Studencki Klub Turystyczny. Za 595 zł mam przejazd w obie strony, 7 noclegów na Krymie, dwie wycieczki na miejscu do Bakczysaraju i Jałty i w drodze powrotnej całodniowe zwiedzanie Lwowa. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...