Skocz do zawartości

[CM 01/02] Wyzwania


Czarls

Rekomendowane odpowiedzi

Skończylem

 

W polfinale LM nie dalem rady Barcelonie, mecze rownie emocjonujace co tamten. Zabraklo jednej bramki. W lidze ostatecznie bylem 3.

 

Punktacja:

 

3 miejsce w lidze - 150 pkt,

udzial w polfinale LM - 100 pkt,

Polak królem strzelcow Serie A - 100 pkt.

 

Razem 350 pkt

 

Save zaraz wysle do Czarlsa.

Odnośnik do komentarza

Moj epic fail

Moja formacja, ktorej nie polecam uzywac

 

Ogolnie troche mi nie poszlo, nie potrafie sie przystosowac do grania 4 obroncami, bo akurat bocznymi pomocnikami to zwykle grywam. Nawet myslalem, zeby bocznych tak ustawic zeby praktycznie grali DM, albo grac Sweeperem i zeby dac bocznym strzalki do tylu, tak zeby DC gral praktycznie jako DM, ale nie moglem zbalansowac takiej takyki. Ciezkie zadanie, szczegolnie trudno bylo o kogos wartosciwego w srodku pola, praktycznie tylko Drumlak trzyma jakis poziom.

Odnośnik do komentarza

Ja także zdobywam całe, jajowate, tłuste ... 0!

 

Mniej więcej oparłem zespół na takim składzie. Z ta różnicą, że miast Radomskiego grał Piotr Nowak i był konkretnym filarem pomocy. Niestety gdzieś w połowie sezonu odszedł na emeryturę w dość młodym wieku 37! lat i sprawa się rypła...

 

Wygrywałem z lepszymi, dostawałem baty z cieniasami, otarłem się o punktowane wyzwania, ostatecznie zwolnili mnie przed końcem...

 

Tabela

Odnośnik do komentarza

Co do ograniczen taktycznych to wprowadzaja duze utrudnienie, na szczescie na champmanie jest duzo taktyk, gorzej tylko jak Czarls wymysli zeby nie zmieniac nic w okienkach with ball, without ball. Wydaje mi sie, ze tam wlasnie tkwi caly szkopuł. Dobrze ustawione with/without ball i wymiatasz. W oczekiwaniu na nowe wyzwanie, zaraz pykne sobie jakies, wlasnie ze strony champmana. Jmk jest fajne wyzwanie zwiazane z Arsenalem bodajze nr 16 Les Rosbifs, i je wlasnie zaraz zaczne.

Odnośnik do komentarza

Wyzwanie I - podsumowanie:

Wyzwanie I - "Polski sen" okazało się być bardzo wymagające dla polskich fanów Championship Managera. Jak się okazało, skład utworzony tylko i wyłącznie z Polaków nie był w stanie podbić boisk Serie A i większość wirtualnym menedżerów ze swoim zadaniem zupełnie sobie nie poradziła. Jednakże biorąc pod uwagę fakt, iż był to nasz debiut i dopiero startujemy, mam nadzieję, że w Wyzwaniu II rywalizacja będzie nieco bardziej zacięta i ciekawa.

 

Tabela:

1. DarkLuki 350 pkt.

2. jmk 0

. jose77 0

. Mr_David 0

. chamsterball 0

. Lucas07 0

 

Wyzwanie II - "It's time for Africa!"

 

Po emocjach związanych z rywalizacją klubową, przyszedł czas na potyczki reprezentacyjne. W Wyzwaniu II przeniesiemy się na Czarny Ląd, gdzie naszym zadaniem będzie zbudowanie potęgi, która będzie w stanie rywalizować z najlepszymi krajowymi drużynami świata. Czekają na nas: Mistrzostwa Świata 2002 i Puchar Narodów Afryki - brzmi ciekawie, prawda?

 

ZASADY:

* Odchodzimy na emeryturę aktualnie dostępnym menedżerem (Wyzwania CM/Darlington), tworzymy nowego menedżera o takim samym imieniu i nazwisku, narodowość angielska. Następnie wybieramy JEDNĄ z pięciu reprezentacji: Nigerii, Kamerunu, Senegalu, Tunezji, RPA.

* Możemy korzystać z taktyk dostępnych w internecie lub stworzonych własnoręcznie. Jedynym ograniczeniem jest fakt, iż nie możemy korzystać z taktyk całkowicie scentralizowanych - nasza taktyka musi mieć parę: DL/DR lub DML/DMR lub ML/MR lub AML/AMR.

* W związku z tym, że moduł reprezentacyjny nie jest do końca dopracowany, można korzystać z CM Scouta: http://www.centrumfm.org/plik-53,CM_Scout_ver20.html

* W rozgrywce używamy zapisu gry, który ode mnie otrzymaliście. Zabrania się rozpoczynania własnej rozgrywki. Korzystamy wyłącznie z oficjalnej łatki 3.9.68 (http://www.centrumfm...Patch_3968.html), aby zapis mógł zostać bezbłędnie odczytany. Nie korzystamy z wersji Tapaniego, przyspieszaczy czasu ani żadnych plików wpływających na rozgrywkę (można mieć zainstalowane tylko i wyłącznie dodatki graficzne)

* Nie korzystamy z żadnych edytorów czasu rzeczywistego i przeprowadzamy grę UCZCIWIE. Nie będę w stanie tego sprawdzić, ale chciałbym Was wszystkich prosić o to, aby wysyłać mi zapis z Waszą pierwszą grą i nie używać S&L. To tylko zabawa

* Rozgrywkę kończymy po zakończeniu MŚ 2002, zapisujemy stan gry, kompresujemy do formatu .rar lub .zip i link do zapisu (sendspace.com) przesyłamy na adres: wyzwaniacm@wp.pl

* Jako że do wyboru jest aż pięć reprezentacji i za każdą z nich inaczej są przyznawane punkty, każdy z Was może zacząć grę TRZY RAZY, ale za każdym razem INNĄ REPREZENTACJĄ. Przesyłacie mi sejwa na którym uda Wam się zdobyć najwięcej punktów :)

 

PUNKTACJA:

* Puchar Narodów Afryki:

- zwycięstwo: RPA (100 pkt), Tunezja (120 pkt), Kamerun (150 pkt), Nigeria (180 pkt), Senegal (250 pkt)

- finał: RPA (50 pkt), Tunezja (60 pkt), Kamerun (75 pkt), Nigeria (90 pkt), Senegal (125 pkt)

* Mistrzostwa Świata:

- wyjście z grupy: RPA (50 pkt), Tunezja (75 pkt), Kamerun (100 pkt), Nigeria (125 pkt), Senegal (200 pkt)

- ćwierćfinał: RPA (150 pkt), Tunezja (175 pkt), Kamerun (200 pkt), Nigeria (225 pkt), Senegal (300 pkt)

- półfinał: RPA (250 pkt), Tunezja (275 pkt), Kamerun (300 pkt), Nigeria (325 pkt), Senegal (400 pkt)

- trzecie miejsce: RPA (350 pkt), Tunezja (375 pkt), Kamerun (400 pkt), Nigeria (425 pkt), Senegal (500 pkt)

- finał: RPA (450 pkt), Tunezja (475 pkt), Kamerun (500 pkt), Nigeria (525 pkt), Senegal (600 pkt)

- zwycięstwo: RPA (600 pkt), Tunezja (625 pkt), Kamerun (650 pkt), Nigeria (675 pkt), Senegal (750 pkt)

 

LINK DO SEJWU: http://www.sendspace.com/file/jb4u8z

 

Na wykonanie zadania macie czas do 07.04.2011, do godziny 18.00.

 

Jeśli ktoś jest chętny dołączyć do ekipy - zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...