Skocz do zawartości

[CM 01/02] Wyzwania


Czarls

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już Wygrałem Super Puchar Włoch :D graczy posprzedawałem za łączną sumę 110 mln. :D Funtów , a zakupiłem za 27 mln. Funtów a to nie koniec. Szczegóły Podam później bo idę na trening :D

 

PS. Ile punktów za zwycięstwo w tym pucharze może 100 albo 50 ;D

 

Za zwycięstwo w Superpucharze nagród punktowych nie przewidziałem, ale gratuluję :)

Dobrze wróży na przyszłość!

Odnośnik do komentarza

Szczere graty, bo u mnie to kiepsko wygląda i nie wydaje mi się bym osiągnął jakikolwiek z celów w tym wyzwaniu.

 

Super Puchar:

 

Juventus - Parma 0:1

 

Liga:

 

[1/38] Juve - Reggina 0:0

[2/38] Roma - Juve 3:0

[3/38] Juve - Inter 0:3

[4/38] Juve - Peruggia 3:3 (Żurawski, Brożek. Radomski)

[5/38] Chievo - Juve 6:2 (Brożek, Radomski)

 

LM:

 

[1/6] Kijów - Juve 5:0

[2/6] Juve - Feyenoord 1:1 (Radomski)

[3/6] Juve - Dortmund 0:3

Odnośnik do komentarza

Sklad juz moj widzieliscie :)

 

Wydalem cos okolo 27 mln na transfery. W ataku bryluje Pawel Brozek. Adam Majewski i Krzyżanowski stanowia solidna pomoc. Skrzydlowi Gajtkowski i Kosowski/Grzybowski dostarczają pomysłowe dosrodkowania. Sznaucner jest w polowie miedzy obrona a pomoca. W obronie Kłos i Hajto jako srodkowi kryją napastnikow :) Ogólnie jest dobrze. Parma niestety wygrala w karnych (1-1) Bogusz przestrzelil karniaka. W lidze ostre lanie od Romy o ktorym juz wczesniej pisalem. Potem moi pilkarze wzieli sie ostro do roboty. Niesamowite zwyciestwo z Interem 2:1, Ludwikowski uwijał sie jak w ukropie, został graczem meczu. W lidze mistrzow awansowalem do 2 fazy grupowej. Mam kłopot z bramkarzami a raczej ich niestabilna forma.

 

Chamster gratuluje wygrania w Super Pucharze.

Odnośnik do komentarza

Mój skład wygląda następująco

 

FRANKOWSKI

 

 

BROZEK SZEWCZYK GOLINSKI HARASIMOWICZ

 

 

LEWANDOWSKI

 

 

 

DUDKA BURKHARDT ZIELINSKI GLOWACKI

 

BORUC

 

 

 

Ale muszę powiedzieć że wygrałem fartem ponieważ Mutu dostał czerwień a ja wygrałem po karnych 4:2 (1:1)

 

 

 

A z Regginą wygrałem 5:0 :D Bramki strzelili : 2x Kaczorowski,Szewczyk,Frankowski,Brozek

Odnośnik do komentarza

Wybaczymy

 

Ciężkie wyzwanie, ale kazda bramka strzelona przez Brożka dodaje mi otuchy :)

 

Jmk chyba możesz zacząć jeszcze raz to wyzwanie od początku, przynajmniej z tego co się zorientowałem to na champmanie mają takie zasady. Tylko najpierw skonsultuj to z Czarlsem zeby nie bylo na mnie :)

Odnośnik do komentarza

Kurde Tomasz Hajto dostal czerwona kartke i w rewanzu z Roma wtopilem 1-3 :)

 

Z kolei w meczu z interem, Guly i Sergio Conceicao dostali czerwo a mimo to przegralem 0-2 :(

 

Inter i Roma to kosmos poza zasiegiem.

 

W lidze jestem piaty po 20 kolejkach.

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę fakt, że zarówno dla mnie, jak i dla Was jest to pierwszy raz, myślę, że w wypadku zwolnienia Was z funkcji menedżera można wyzwanie rozpocząć jeszcze raz. W kwestii tego, aby nie powtarzać, chodziło mi raczej o takie sytuacje, że ktoś będzie raz czwarty, potem trzeci i będzie grał kilka razy, robiąc niewielkie korekty, aby być w końcu pierwszy. Według mnie, jeśli ktoś zaliczył falstart, może spokojnie zacząć jeszcze raz - jednak wyzwanie kończymy 30.03 i zobaczymy co dalej :)

Odnośnik do komentarza

Skorzystam więc z drugiej szansy :)

 

Skompletowałem kadrę, tym razem trochę bardziej do niej przysiadłem.

 

Aczkolwiek bramkarze to raczej stali: Matysek, Boruc i nowość - Bledzewski.

 

15mln wydałem na lewego obrońcę - Rząsę, ale akurat kasy mamy sporo. Na prawej Głowacki, a w środku Wałdoch i Kłos. Postawiłem wic jak widać na doświadczenie i już ukształtowanych graczy. Dodatkowi obrońcy na ławce to: Kaliszan, Wiśniewski, Bogusz i M. Lewandowski.

 

DMC - moja ulubiona pozycja, chciałem tu mieć najlepszych Polaków - Świerszcza i Kałużnego, ale żaden nie chciał do mnie dojść. Dlatego też jeszcze jedną szansę dostanie Radomski, a na zmianie Lekki i Sznaucner.

Na rozegraniu dałem szansę zawodnikowi, w którego wierzę do dziś (:D) - Zawadzkiemu.

Na lewej pomocy - Grzybowski na prawej Frankowski, ale mam jeszcze Świętochowskiego, Kosowskiego. Na AMC też mogę wystawić Kucharskiego, którego kupiłem znowu - z sympatii. Nominalnych napastników mam tylko trzech, tym razem nie chciałem zmieniać ich za często. Brożek, Kęska i Harasimowicz to moi wybrańcy.

 

Ustawienie jakim gram to GK - DL, DC, DC, DR - DMC, ML, MR, AMC - FCL, FCR

Odnośnik do komentarza

Pół roku za mną. Jest o niebo lepiej niż za pierwszym razem. Wygrałem Superpuchar Włoch, 1:0 z Parmą po golu Grzybowskiego. Potem było niestety słabo i po 14 kolejkach zgromadziliśmy tylko 16 punktów, co daje mi 13 miejsce. Widzę jednak perspektywy ;)

Niestety odpadliśmy też z Pucharu Włoch, ulegając dwa razy Udinese. Za to świetnie radzimy sobie w LM, z pierwszej fazy grupowej wyszliśmy z pierwszego miejsca, z 15 punktami, mając za przeciwników Dynamo Kijów, Leverkusen i Spartę Pragę. W drugiej fazie los skojarzył nas z PSV, United i Schalke. Z Niemcami przegraliśmy 2:0, pogrążył dwukrotnie nas Moller. Jednak z PSV zainkasowaliśmy 3 punkty po golu z 90 minuty Brożka.

Walczymy więc jeszcze o dwa cele, bo wątpię, by mistrzostwo było realne. Zostaje więc LM i... tytuł króla strzelców :) Mutu i Batigol mają po 9 bramek, a Brożek aż 8!

Aha - w styczniu dołączył do nas Sebastian Mila.

Odnośnik do komentarza

No to ladnie :)

 

Ja powoli koncze. Przede mna mecz sezonu. Na Santiago Bernabeu rewanz cwiercfinalu LM, prowadze po pierwszym meczu 3-1. Z pucharu Wloch odpadlem juz dawno. W lidze raczej 4 bede. Sezon calkiem udany. Gram taktyką Urban Legend czyli GK-DL,DC,DC,DR-DMC-MC,MC,AML,AMR,FC. Brożek juz napewno bedzie królem strzelcow. Mysle, ze dobry sezon zawdzieczam taktyce no i Brożkowi :)

Odnośnik do komentarza

Sezon skończyłem 5 maja 2002.

 

A to dlatego, że znowu mnie zwolniono :D Tuż przed ostatnim meczem z Empoli, zajmowaliśmy odległe - 14 miejsce. Taktyka jednak zdecydowanie się nie sprawdziła.

 

W LM nie udało się wyjść z II fazy grupowej, przegraliśmy sromotnie dwukrotnie z United, nie udało się pokonać Schalke i PSV. Brożek zatrzymał się na 11 golach (najlepszy miał 17), ale miał też 3 tygodnie kontuzji.

 

Także - ja zdobywam całe zero punktów, zupełnie sobie nie poradziłem z tym zadaniem.

 

 

Save wysłałem.

Odnośnik do komentarza

O kurde! ale mecz myslalem ze juz nie wysiedze do konca :) 4-2 dla Realu :D Swietny poczatek i po 10 minutach prowadzimy 2-0 po golach wiadomo Pawła Brożka, potem bylo juz coraz gorzej Raul, Zidane x2, Figo w 86 minucie strzelil na 4-2 a ja myslalem ze zaraz w gacie narobie :D Bronilem sie od momentu gdy Zidane wyrównal. Jeszcze w 90 minucie Ronaldo strzelal na bramke, ale Ludwikowski obronił. 5-5 ! w dwumeczu i przeszedłem dzieki golom na wyjezdzie :) Ta gra jest niesamowita dostarcza tyle emocji, ze normalnie wymiekam :D Zaraz koncze i przesle save. Czekam juz na nastepne wyzwanie bo to bylo bardzo dobre :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...