Skocz do zawartości

GKS Katowice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

No a co z rozmowami z Holdingiem Węglowym? Miał byc budżet około 5 milionów i inwestycje na przyszłość a jakoś sprawa ucichła :-k

 

 

Rozmowy trwają, jednym problemem wydaje się być Uszok. Miasto dawno miało przejąć stadion, a to jest warunek KHW. Uszok naobiecywał i ciągle obiecuje :doh!: Wierzę jednak, że się uda do końca roku i wreszcie będziemy mogli myśleć o Orange ;)

Odnośnik do komentarza
Ech, szkoda trochę Grychtoła. Fajnie było słyszeć na Blaszoku "MAAAAARCIN GRYCHTOŁ, MARCIN!", albo "Cały stadion dzisioj woła, ni mo lepszych łod Grychtoła". Anyway, transfery całkiem całkiem.

Niestety nie udało się pozyskać Pawła Sobczaka, który wyjechał na testy do Szkocji.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie mogłem jechać na wczorajszy sparing, chociaż już bilet miałem zamówiony :evil: A tym bardziej żałuje, bo GKS grał bardzo wyrównany mecz i miał sporo nawet 100% sytuacji, ale jak zawsze pudłowali aż miło. Z tego co mi koledzy mówili relacje z Żabkami są bardzo dobre i niech tak zosrtanie. Ogólnie była wspólna jazda po Chorzówskich i policji obu ekip(naszych było ok. 750 chopa) Bardzo dobrze grał nasz lider Markowski, środek obrony - Polczak i Kapias bezbłędni. Kulało prawe skrzydło i atak w drugiej połowie, bo Jaromin z Kaliciakiem grali dobrze. Szczególnie ciekawi mnie ten młody chłopak bo na oczy go jeszcze nie widziałem. Gdyby nie Sławik wygralibyśmy, ale wkońcu Sławik to klasa ;) Mój ulubiony keeper w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Kilku słów co do meczu:

 

Dzisiaj widziałem dwie GieKSy: jedną bez pomysłu, bez walki, bez jaj i 2:0 w plecy z liderem do przerwy. W drugiej połowie coś zaczyna się dziać, a na dobre się rozkręcili po zmianach, Jaromin ze środka gdzie grał lipnie wrócił na swoje prawe skrzydło i szarpał. Praktycznie ciągle ciśniemy Znicz atakiem pozycyjny, oni czasem jakaś kontra. Udaje się zdobyć jednak tylko jedną bramkę(Gajowski). Dziwne sędziowanie....nic nowego, czerwień (druga zółta) dla naszego najlepszego zawodnika Kapiasa niby za dyskusje :lol: Kapias dzisiaj grał jak profesor, zamieszanie wokół Polczaka, młodziezowa kadra dla Polczaka, zainteresowanie pierwszoligowców Polczakiem i całe szczęście, że nikt nie interesuje się naszym lepszym stoperem :kekeke: W tej drużynie z 10 grajków jest na druga ligę, mam nadzieję, że teraz jakoś wytrzymamy z tym co mamy, a w zime jak już ustabilizujemy się ze sponsorem uda się przemeblować skład. Dzisiaj Katowice przejęły grunty i będą inwestycje :jupi: Chociaż na moje oko to nie warto, tylko trzeba zbierać środki na nowy stadion....UE, Miasto i może totalizator??

Odnośnik do komentarza
Do grona sponsorów GKS-u Katowice dołączyło PKP Cargo, które wesprze katowicki klub kwotą 300 tys. zł.

 

W zamian PKP Cargo będzie miało banery reklamowe na stadionie GKS-u. Przypomnijmy, że głównym sponsorem klubu jest Katowicki Holding Węglowy, który wyłożył na GKS 1,5 mln zł.

 

Jeżeli piłkarze będą sobie dobrze radzili na boiskach drugiej ligi i uzyskają szansę na awans do ekstraklasy, to być może budżet klubu zostanie zwiększony. Wśród kolejnych potencjalnych sponsorów GKS-u wymienia się m.in. GTL, czy Famur.

 

Przed GKS-em dużo pracy - klub musi się przekształcić w sportową spółkę akcyjną, natomiast miasto musi przejąć stadion przy ulicy Bukowej.

 

No i dziwne skad info, że 300 tyś zł. Z tego co wiem jest to tajna informacja, jedni mówią 300 tyś, inni blisko 1mln zł.....nie ważne, ważne że zaczynamu budowę piramidy sponsorów z KHW jak strategicznym. To może być kwestia miesięcy, a może i lat gdy zarząd dojdzie do celi do jakiego dąży. Myślę, że jak nie ten to przyszły sezon będzie pewnym awansem, bo po to przyszli do nas sponsorzy.

 

Famur i Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze?? - byłoby super. Jednak na razie trzeba sie cieszyć z tego co się ma. Stadion już od miasta, teraz trzeba się przekrztałcać w SSA.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

! ! ! WIELKI MECZ ! ! !

 

 

 

 

 

 

 

 

GKS KATOWICE

 

VS

 

MOTOR LUBLIN

 

 

 

 

Mecz ten odbędzie się 29 września (sobota) o godzinie 15:30

 

 

 

 

Przypominam o obowiązku przyjścia na ten mecz w żółtych koszulkach! Nawet, gdy temperatura bedzie niska, to zalozcie koszulki na bluzy! Dodatkowo Ultras GieKSa na to spotkanie przygotowała wyjątkową oprawę, w parze z rewelacyjnym dopingiem da to piorunujący efekt. Wszyscy musimy pomóc naszym piłkarzom głośnym dopingiem w tych ciezkich chwilach i zdobyc upragnione 3pkt!

 

 

W dodatku kibice Motoru Lublin zamowili 700 biletów, więc bedzie to spotkanie wyjatkowe, pierwsze od 2'och lat z tak liczna grupa przyjeznych!

 

 

 

WAŻNE

 

Spotkanie to jest meczem o podwyższonym ryzyku, więc każdy kibic musi posiadać Dowód Tożsamości, który będzie musiał pokazać przy wejściu na stadiion. Prosimy też kibiców o wcześniejsze przybycie na Bukową by nie robić kolejek i żeby każdy mógł wejść na stadion jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.

 

 

 

 

Ceny biletów:

 

Blaszok – 8zł

 

Trybuna Główna:

2 – 20zł (sektor rodzinny)

3 - 15zł

4 – 15zł

5 – 12zł

6 – 12zł

Odnośnik do komentarza

I pewne zwycięstwo 4:0 i całkiem niezła gra, jednak do Motor w tyłach był fatalny. Mimo tak przekonywującego i ważnego zwycięstwa głownym punktem meczu dla mnie była oprawa i doping. Wreszcie po długim czasie odczułem na Blaszoku fanatyzm, wreszcie było widać, że na Bukowej są HANYSY(duze litery nie przypadkowe ;) ) Niestety goście na których liczyliśmy weszli nie wiem czemu tylko na ostatnie 20min i szkoda, bo to jedyny zgrzyt tego popołudnia. Zapraszam wszystkich mniej poinformowanych do obejrzenia tego filmu z meczu i zobaczcie na własne oczy Władców Górnego Śląska!! p.s. już za jakiś czas władców Polskii :> Aaaajajajajaj do boju TRÓJKOLOROWI!! :piwo:

 

http://www.rosfcb.com/gks-katowice-motor-lublin-4-0-r106

 

 

Jeszcze dodam, ze dzisiaj po raz pierwszy na naszych trybunach poszło KS KSG KSG GÓRNIK ZABRZE oraz JKS Jarosław(nowy/stary układ głównie sportowców) Mam mieszane uczucia ale jak to najważniejsi ludzie na naszej scenie kibicowskiej powiedzieli "czasy się zmieniają, już nie możemy być sami przeciw wszystkim" Dla mnie i tak liczy się tylko GieKSa & Banicek :piwo:;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

A co tam w Katowicach w przerwie zimowej pewnie Was nutruje :keke:

 

Na testach byli u nas Giacomo Mezzero i Marcina Karwot i na szczęście obu wynalazką już podziękowano :jupi: Na 80% zostanie u nas Bartek Iwan, cały czas testujemy Mateusza Jelenia z Craxy i czekamy aż dołączy do nas chory Michał Świstak. Testujemy dwóch napastników: Michał Gruchalski z Rudy Sląskiej(4liga) i Robert Kaźmierczak, który w gierkach wewnętrznych strzela sporo bramek :> Ciekaw jestem zawodnika, który nie łapał się w Śląsku, a wypada całkiem całkiem, może Guli coś o nim wiecej napisze?? Jest jeszcze Plewnia z Polonii Bytom...zobaczymy. Liczę, że zostaną u nas Iwan, Plewnia i jeden z dwójki napadziorów. Mam mieszane uczucia co do tych z Cracovii. Mam też nadzieję, że Jasiu zaskoczy nas jeszcze 2-3 dobrymi ruchami transferowymi i powalczymy o wejście do czołówki.

Katowice katowice GieKaeS!! ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...