Skocz do zawartości

Total Football Tactics i wiele więcej


Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy ludzie przyczyniają się do FM z pustych słów i komentarzy. Zamieścić tutaj moje pełne pracy o FM. Zebrałem kilka

 

taktyki i przedstawiłem je razem z moim. I to także moje szkolenia. Większość innowacji

 

są moje produktu. Na przykład piłka nożna 4-6-0 porusza się w całości nowy kierunek. Chciałbym wprowadzić 4-6-0, ponieważ

 

porusza się teorii z całości piłce nożnej w nowy wymiar. Jego "syna" z całości piłce nożnej. Wiemy, że piłka nożna

 

bywa w szachy w wielu przypadkach jednak nowej taktyki powinno być oparte na nowoczesnym futbolu, a nie do odtworzenia

 

stary fashionated metod i średniej rozwiązań. Razem piłki nożnej był wyjątkowy dla tej epoki, ale do tej pory piłka nożna

 

opracował wiele nowych pokoleń i powinien dać swoje propozycje. Nie jest pomocne, aby zobaczyć przeszłości w celu

 

zbudować własne pomysły, trzeba kilka razy, aby odkryć nowe pomysły, tworząc coś, co nigdy nie pojawiają się

 

before.All z nich ma jakieś "koszty". Nazwij to eksperymenty, nazywamy to ryzyko, nazwij to wyzwanie reputacji.

 

Z mojego punktu widzenia, wiedza powinny być dostępne dla wszystkich, powinny być otwarte dla wszystkich ludzi, aw każdym

 

przypadku nie powinno być ograniczone w tajemnicy stron i plików. Football Manager nie może rozwijać się do play station

 

konsoli. Mnóstwo uneccessary grafika, mnóstwo materiałów medialnych w oknie gry ... Więc będziemy się

 

menedżerów PR i dziennikarzy? rzeczywistego charakteru piłki nożnej na boisku. szkolenia, taktyki i tak dalej. Jeśli nie ma

 

istotne materiały, media po prostu nie masz co pisać. Imagine piłki nożnej bez trenerów, szkolenia lub

 

profesjonalne opracowanie graficzne meczu. Byłoby całkowicie pusty historii. daję SIgames jeden pomysł. Jeśli miłość

 

tyle grafiki i multimediów, mogą stworzyć nową grę Manager-Be agent. użytkownik mógł mieć

 

jego agencji, jego personel, jego rolę w zarządzaniu, wywiadów. On będzie w stanie podejście zawodników, trenerów do zaoferowania

 

swoich klientów do klubów i tak dalej. Byłoby to osiągnąć kierowniczych wniosku. byłoby ekscytujące

 

nowy meczu piłki nożnej. Nie można łączyć zarządzanie, coaching, PR, harcerstwo, grafika w jednej grze. Albo trzeba

 

mieć bardzo dobry komputer, aby uruchomić grę w zadowalającej szybkości lub chcesz odciążyć uneccesary grafiką i

 

stworzyć coś bardziej praktycznego. Jego rozwiązanie nie do przedstawienia gra, która jest w koniec dnia trochę

 

Wszystkiego po trochu i ma kilka "piłka nożna" wzory. użytkownicy chcą niektóre gry zarządzania, zarządzanie czysty

 

więc każdy pokaże swoje umiejętności menedżerskich. Jego outopic, aby to wszystko w FM bo wiemy, że

 

w wielu krajach trener ma ograniczoną odpowiedzialnością. Niewielu menedżerów w pracach świecie FM

 

prezenty. z Singapuru do Anglii, każdy według takiego samego schematu. Myślę, że byłoby to trudne, jeśli

 

graczy podczas gry FM musi zaakceptować polityki klubu. Niektóre dont kluby do trenerów tak duża wolność

 

transfery, inni dają więcej. Wszystko to należy rozważyć w celu pomocy FM być praktyczne i

 

flexi. przeciwnym FM w najbliższych latach będzie ciężki jak 10GB i tak dalej. Musisz skupić się na rzeczywistości, jeśli jest

 

poprawić coś. rzeczywistości istnieje zawsze, więc trzeba ludzi, którzy koncentrują się na rzeczywistości, a nie ludzi, którzy są

 

pracy na rzecz poprawy środowiska wirtualnego. To jest moja wizja i chciałbym podzielić się nim z wami. Dzięki.

 

 

 

 

 

All Rights Reserved.

 

Italian Job

 

 

FIGC_logo.png

 

 

 

spalletti5.jpg

 

 

 

marcello-lippi.jpg

 

 

 

article-1020159-011A3C9900000578-625_468x389.jpg

 

Edytowane przez Henkel
Brak tagu spoiler przy obrazkach
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...