Skocz do zawartości

XI zlot - podział domków


Rekomendowane odpowiedzi

W tym poście będzie oficjalna lista domków i ich skład osobowy. Poniżej możecie się dogadywać między sobą. Ten post będzie modyfikowany.

 

Aktualne składy domków:

 

Domek #1

1. jasonx

2. glapa

3. MitnickMike

4. SZU

5. kruger

 

Domek #2

1. Vami

2. Icon

3. Guli

4. citko

5. Cers

 

Domek #3

1. Wujek Przecinak

2. laki

3. Pucek

4. Pulek

5. Brudinho

 

Domek #4

1. Perez

2. lotokot

3. Mauro

4. shqvarny

5. Ernie Souchak

 

Domek #5

1. A. De Raph

2. Seju

3. zibii

4. Reaper

5. Ceyvol

 

Domek #6

1. Qcz

2. enchi

3. Misiek

4. Vadox

5. Buffu

 

Domek #7

1. FYM

2. Nigel

3. me_who

4. Mr_David

5. dragonfly

 

Domek #8

1. jmk

2. Sensei

3. Lucas07

4. rapechuck

5. Keith Flint

 

Domek #9

1. gilbert_busko

2. Smetek

3. Vlad

4. pawoj

5. patryk11

Odnośnik do komentarza

Jo jo, zgadzam się. Rozumiem, że ta lista jest orientacyjna i na miejscu i tak się podzielimy, ale ja muszę obok Wujka :D. Wciąż - na prośbę mamy Przemusia - jestem jego opiekunem ;) :D. Mi proszę też jeden domek "założyć" - ekipę się skompletuje :).

 

Edyta: korzystając z dobrodziejstw zielonego koloru aktualizowałem "swój" domek. Na razie dopisałem Mauro i Ciechan prosił, żeby zaklepać mu miejsce. Czekamy jeszcze na Kebaba, coby scena warszawska (znaczy puławsko-otwocko-ciechanowsko-husyńska :D) rosła w siłę :D.

Odnośnik do komentarza

Ja będę mógł zrobic przelew dopiero po pracy w okolicach 17-18. Dojdzie pewnie na jutro.Wiem nawet, że mbank ma sesje przychodzącą (czy jak to sie nazywa) o 8 rano. Jeśli okaże się, że mój przelew dojdzie jako 37 to oczywiście zwolnie miejsce w domku nr 4. Na tę chwilę proszę jednak o trzymanie zaklepanego miejsca.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ING działa tak wolno jak myślę, to nawet jutro mój przelew zostanie zaksięgowany - dokoptujcie mnie wtedy do jakiegokolwiek domku ;).

 

Kasa doszła. Skoro jest Ci obojętny domek, to na razie nigdzie Cię nie wpisuję. Nie ma pośpiechu.

Jakbyś mógł to daj mnie wstępnie do #9 :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...