Skocz do zawartości

Banki


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Dudek napisał:

Pytanie na szybko z rana - co jakiś czas zdarza mi się korzystać z wirtualnej karty Revolut. To co mnie trochę martwi, to to, że dodając do niej pieniądze z mojego konta tylko wciskam plusik "dodaj", kwota i już jest. Niby fajnie, ale przy głupiej zapłacie za pizzę czy przy czymkolwiek innym muszę całość potwierdzić kodem smsowym. A tutaj niezależnie czy dodaję 20 czy 420 kasa jest po kilku kliknięciach.

 

Da się to jakoś zmienić w ustawieniach Revoluta?

 

Karta, która jest żywicielem Revoluta to Visa, a konto główne mam w PKO BP.

 

Ja zauważyłem, że u mnie raz na jakiś czas pyta o kod CVV karty, ale nie wiem jaka jest reguła, możliwe, że zależna od banku :-k Jak doładowywałem konto kiedyś kartą szwagierki, to za każdym razem jeszcze przychodził jej ten kod 3D-secure, więc pewnie to od banku zależy. 

 

Możesz po każdym doładowaniu usuwać dane karty z Revoluta ;) To najbezpieczniejsza opcja.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
31 minut temu, jasonx napisał:

Co do samego Revoulta, warto sobie przewalutowywac srodki przed wyjazdem, czy w zasadzie mozna spokojnie trzymac tylko PLN i przy transakcji samo mi przewalutuje? Zastanawiam sie, czy to tylko kwestia szansy kupienia wczesniej po ew lepszym kursie, czy ma to jeszcze jakies inne uzasadnienie?

 

Jeżeli trzymasz w PLN to w weekendy masz troszkę drożej np.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

dobra, karta przyszła...

 

ktoś może mi po krótce opisać jak z tego korzystać optymalnie, żeby nie narazić się na koszty? rozumiem, że jak korzystam poniedziałek-piątek to kurs jest spoko i jak będę płacił w euro a mam złotówki to mi samo przewalutuje po "standardowym" kursie?

 

czy mogę przelać środki i płacić w Polsce złotówkami? czy wiąże się to z jakimiś kosztami?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, klinsmann napisał:

do bankomatow mam blika, przynajmniej w Polsce

 

a jak przelać środki? mam jakis nr konta w tym revolut czy tylko przez strone, jakies przelewy24? 

Wez odpal te aplikacje i przestan zadawac durne pytania ;) na ich stronie sie nawet do swojego konta nie zalogujesz

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.12.2018 o 22:46, Reaper napisał:

Korzystaj na jakikolwiek sposob chcesz i nie martw sie zadnymi kosztami. Serio.

 

Tylko wyplaty z bankomatow przy wiekszych sumach biora prowizje, ale jako karta platnicza serio sie niczym nie przejmuj.

Chyba jeszcze Euronet ostro kasuje za jakiekolwiek wypłaty z bankomatów.

BTW przed wyjsciem na pierwsze zakupy dobrze jest aktywowac karte (platnosci zblizeniowe) w aplikacji :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...