Skocz do zawartości

Banki


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Tak napiszę, z pierwszej ręki:

dziś BGŻ po merdżu ma problemy z systemem. Ludzie nie mają wglądu do swoich kont, kont firmowych. Różne inne "atrakcje" także czekają po połączeniu systemów.

Dzwonić nie ma sensu. Placówki mają to samo, bankomaty (BGŻ BNP Paribas) nie wypłacają kasy.

Prace trwają.

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawe, ja wczoraj się zalogowałem i nawet kupiłem coś przez Allegro :-k

Merdż był od 11.11 do dziś 8. Na razie są ogromne problemy z systemem. Padło się coś.

 

No właśnie wczoraj wieczorem już się zalogowałem do Pl@nety, dostałem hasło, SMS-kami sobie jeszcze porobiłem zmiany na koncie i kupiłem kartą na Allegro ;)

Odnośnik do komentarza

maKK, czy w BGŻ aby mieć z głowy to całe FATCA, to wystarczy że zaznaczyłem takie cudo?

http://take.ms/iWz12

 

Swoją drogą, czy reszta forumowiczów wie o tym, że do 1 grudnia należy wypełnić takie oświadczenie jak FATCA, inaczej zostanie Wam zablokowane konto bankowe?

 

Jakoś mi umknęły te informacje i dopiero teściowa o tym wspomniała, więc podrzucam temat i Wam ;) http://jakoszczedzacpieniadze.pl/oswiadczenie-fatca-co-zrobic-zanim-bank-zablokuje-konto?utm_source=ActiveCampaign&utm_medium=email&utm_content=FATCA%2C+czyli+blokada+kont+ju%C5%BC+w+grudniu&utm_campaign=FATCA

Odnośnik do komentarza

Nie wszystkich jednakowoż to dotyczy. Tylko tych, co zakładali konta między którymś tam 2014 a chyba końcem 2015.

 

@Reap - jeśli nie ma nic więcej, to styknie. Powiem szczerze, że ja nie wchodziłem jeszcze i nie czytałem. A powinienem ;) Dziś to zrobię.

Odnośnik do komentarza

A ma ktoś jakiś dobry patent co można zrobić ze szkockimi funtami? Bo w UK to teoretycznie ta sama waluta (zależy od widzimisię sprzedawcy), ale w Polsce wszędzie kurs o 30-50 gr niższy. Chętnie bym zamienił na zwykłe funty brytyjskie, bo chcę je wpłacić na konto walutowe, ale w Aliorze mi nie przyjęli :(

Odnośnik do komentarza

Nie, bardzo sobie chwale i nie zamierzam zmieniać. Do tej pory nie zapłaciłem im ani grosza (korzystam z ROR i karty debetowej), a kiedyś mieli zajebiście oprocentowany rachunek oszczędnościowy - lepiej niż lokaty. Niestety ostatnio oprocentowanie strasznie spadło, ale to we wszystkich bankach tak się stało.

 

Podpisuję się pod tym. To jednak moje "drugie" konto.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...