Skocz do zawartości

Banki


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem przeboje przy zakładaniu konta w mBanku. Nie dotarła do mnie lista haseł jednorazowych. Zablokowałem ją i chciałem zmienić na hasła SMSowe, ale do tego potrzebne było hasło jednorazowe :/ W końcu nowa lista dotarła. Wszystko troche trwało, ale poza tym zgrzytem jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

moje pytanie tak srednio sie wiaze z bankami, no ale nie ma innego tematu gdzie by to napisac;)

Czy jest taka zasada (prawo) ze jak sie ma nie zaplacony mandat, a urzad skarbowy ma oddac nadplacony podatek, to zamiast zwracac kase idzie to na ten mandat?? Bo nie wiem czy US jeszcze mi kasy nie oddal, czy moze poszlo to na cel mandatu;)

Odnośnik do komentarza
Przyjdzie ci potwierdzenie ze US, że zabrali ci tyle i tyle za niezapłacony mandat + odsetki, czyli w czasie roku to jest np. około 5 zł za mandat 50 zł. Więc jak ci zabrali to cię muszą o tym poinformować.

A kij im w oko;)

no narazie nie ma kasy ani na koncie, ani nie przyszlo nic z US. W sumie maja jeszcze troche czasu, no ale fajniej by bylo jakby przelali jednak kase na konto:P

A mamdat niestety troche wiekszy niz 50 zl jest:/ i nawet zwrot podatku go nie pokryje calego:P

Odnośnik do komentarza

Tak swoja droga, to czy jestescie zadowoleni z pracy infolinii mBanku? Siedze on ponad miesiaca w Biurze Telefonicznej Obslugi Klienta na praktykach i powiem Wam, ze teraz dzwoniac na jakakolwiek infolinie bede mial duzo wiecej zrozumienia dla teleoperatorow ;) Dobrze poznac cos takiego od srodka. Nie jestem teleoperatorem, ale siedze wsrod nich i ciezkie maja zycie ;)

Odnośnik do komentarza
Jeeezuuu, dwa tygodnie po złożeniu wniosku w mBanku i nic...

 

A masz numer wniosku? To wpisz na stronie ten numer i zobacz na jakim jest etapie. Może być tak, że "Siódemka" od kilku dni ma już Twoją umowę, ale kurierowi jest nie podrodze, aby Cię odwiedzić :|

 

 

Niestety zakładanie konta w mBanku trwa tak długo, bo jest tylu chętnych. Centrala przerabia gigantyczne ilości wniosków dziennie. Do tego kurierzy jeżdżą jak chcą - stąd te wszystkie opóźnienia.

 

Sory ale jesteś w błędzie. Akurat kurierzy którzy jeżdżą z mBankami starają się dostarczyć jak najwięcej i niektórzy biorą przesyłki i rano i popołudniu drugi raz. Nie ich winą jest, że jest tego tak dużo a z bardzo dużej części ludzie rezygnują, a kurs trzeba zrobić do takiej osoby. Fakt faktem na magazynie mamy dziennie około 100 kopert z mBanku, ale większość jest już awizowana, albo jest umówione doręczenie na konkretną datę.

Odnośnik do komentarza

W końcu i ja dołączę do grona osób posiadających konto w banku (będę lepszy niż premier ;)). Tylko w sprawach bankowych jestem dość zielony. Poszukuję konta z jak najprostszą obsługą, możliwością obsługi online. Pewnie z racji jeszcze nie ukończonych 18. lat nie mogę mieć samodzielnego konta? Jak więc to rozwiązać? Coś rozmawiałem z kolegą i mówił o koncie założonym na moją rodzicielkę, ale z pełnomocnictwem na mnie. I jak w takim miałaby się sprawa po mojej "osiemnastce"? A może jednak jest możliwość założenia konta całkowicie mojego? I oczywiście jakie banki, oferty polecacie. Dziękuje z góry za rady/odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
W końcu i ja dołączę do grona osób posiadających konto w banku (będę lepszy niż premier ;)). Tylko w sprawach bankowych jestem dość zielony. Poszukuję konta z jak najprostszą obsługą, możliwością obsługi online. Pewnie z racji jeszcze nie ukończonych 18. lat nie mogę mieć samodzielnego konta? Jak więc to rozwiązać? Coś rozmawiałem z kolegą i mówił o koncie założonym na moją rodzicielkę, ale z pełnomocnictwem na mnie. I jak w takim miałaby się sprawa po mojej "osiemnastce"? A może jednak jest możliwość założenia konta całkowicie mojego? I oczywiście jakie banki, oferty polecacie. Dziękuje z góry za rady/odpowiedzi.

W mBanku masz konto które nazywa się bodajże izzy i można je mieć nie będąc pełnoletnim. I później już po 18-ce możesz nadal z niego tak samo korzystać. Poczytaj tu: http://mbank.com.pl/oferta/rachunki/izzy/index.html

:)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...