Skocz do zawartości

Banki


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

W moim mieście są dwa oddziały BZWBK, to i dwa bankomaty niestety... Ale nie zależy mi na częstym wypłacaniu, a ten najbliższy bankomat mam trzy przystanki od siebie, a bilet darmowy, więc ;)

 

Moi rodzice mają konta w PKO, czyli dla mnie mogłoby być Inteligo, ale czytałem, że tam za ciekawie nie ma.

Odnośnik do komentarza

Niedawno zakładałem konto w mbanku dla ojca. Kurier zadzwonił po ok 10-14 dniach plus później tydzien czekania na wpełni aktywowane konto. (po podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera ma sie juz rachunek, mozna na niego wplacac kase... ale nie mozna wyplacac gotowki dopoki nie aktywuja w pełni konta)

 

Przyznam, że się niemile rozczarowałem, liczyłem że szybciej założą te konto. Jak zakładałem sobie konto w mbankukilka lat temu, to trwało to o wiele szybciej.

Odnośnik do komentarza

Dla porównania, ja założyłem sobie ostatnio konto w Inteligo, wniosek wypełniłem w niedzielę ok.9 rano, ok. 12 dzwonili do mnie w celu potwierdzenia danych, a w czwartek przyszedł kurier, który wszystko dostarczył, tego samego dnia również aktywowałem kartę i konto. Może w mBanku tak długo, bo też tam podobno więcej ludzi - chętnych i tańsze konto w ogólnym rozrachunku? Kto wie... :-k

Odnośnik do komentarza
Trwa to długo ale pomimo tego jest rewelacja. Dodatkowo jeszcze za darmo można korzystać z sieci bankomatów "Cash 4 You". Zaletą ich w odróżnieniu od mBankowych, Euronetu, BZWBK, Lukas`a jest możliwość wypłacania wielokrotności 20 PLN`ów.

w niektorych bankomatach BZWBK tez wyplacalem 20 zlotowki.

a co do trwania procesu zakladania konta to fakt ze chwile to trwa no ale inazcej sie nie da, ale warto. a do mnie po rejestracji przez neta zadzwonili nastepnego dnia rano, a wszystko wysylali zwykla poczta a nie kurierem.

Obecnie zablokowalem sobie dostep do konta przez neta w BZWBK i w ogoel cos sie stalo z moim kodem dostepu:/

Teraz musze isc do baku zeby mi nowy kod dali;)

Odnośnik do komentarza

Na poczatek: wiem ze jeden post pod drugim, ale chcialem podbic lekko temat;)

Zalamalecm sie wlasnie troche. Moze jestem slepy, ale nie moge znalesc na stronie BZWBK zadenj informacji jak moge sprawdzic stan konta z tel.. komorkowego. Jest numer tel ze stacjonarnego (0801....) ale z komorki nic nie znalazlem. Nie widze takze zadnego adresu wap:/

Moze slepy jestem, ale powinno to byc jakos widoczne a nie tak zeby szukac niewiadomo gdzie. A ten ich podrecznik "przewodnik po uslugach" to porazka:/ nic konkretnego nie pisze. Patrze na dzial jak wejsc na konto z telefonu, no sumer ze pisze ze mam podac NIK i PIN, ale kur.wa moze by jakis telefon podali pod jaki mam dzwonic:/ Nie chce dzwonic i z nikim tam gadac, tylko automatycznie sie dowiedziec jakie mam saldo. A dostep przez neta jak wyzej w poscie napisalem zablokowalem jakos sobie i jeszcze hasla nie znam:/

 

Edit:

Numer juz mam, ale nie moglem go znalesc na necie, musialem do doradcy zadzwonic i dopiero od niego sie dowiedziec.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...