Skocz do zawartości

Banki


xemi

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś konto, kredyt w Eurobanku lub Millenium? Interesują mnie opinie o nich.

Moja żona ma w Millenium. Ma uruchomione powiadamianie smsem o każdej transakcji i każdy sms jest płatny. Ja w Inteligo płacę za całą usługę, a nie za pojedyncze smsy. Jeśli również dobrze pamiętam, opłaty za kartę też były nie małe. Choć nie wiem, jak obecnie wygląda ich oferta, bo żona ma to konto już baaardzo długo.

Przyznaję jednak, że dostała nie dużą pożyczkę na takich warunkach, że ja mógłbym pomarzyć.

Odnośnik do komentarza

Mam Dobre Konto w Millenium i póki co nie narzekam. Aby było darmowe, karta darmowa z wszystkich bankomatów, trzeba mieć miesięczne wpływy minimum 1000zł i zrobić chyba 100zł miesięcznie kartą. Dodatkowo za zakupy kartą i tankowanie jest zwrot 3% (max. 50zł można dostać w miesiącu).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Poszukuje banku, który będzie dla mnie najtańszy w przypadku konta firmowego. Czy jest jakiś bank, który oferuje firmowe konta bez opłat? Dodatkowo zależy mi na bardzo szybkim założeniem konta, tak żeby jak najszybciej móc z niego korzystać. Ktoś coś sensownego poleci?

 

Do głowy przychodzi mi Idea Bank, ale nie mam pojęcia czy jest warty brania pod uwagę. Czy zmierzać w tym kierunku?

Odnośnik do komentarza

ma ktoś konto w Meritum Bank, prosiłbym o opinię o tym banku, do tej pory nie miałem z nim styczności [nawet nie kojarzę żadnej reklamy]

 

Wcześniej to się nazywało Bank Współpracy Gospodarczej i był pralnią lewej kasy. Potem, po raz kolejny w ciągu ostatnich lat, zmienił się właściciel, wyszli do ludzi (wcześniej 99% transakcji to sektor b2b) i sobie istnieją ;)

Odnośnik do komentarza

Na stronie głównej jak się zalogujesz to masz : Rachunki / Finansometer / Przelewy w pierwszym rzędzie. Przelicza ci po prostu wydatki, przychody ile masz na plus w tym miesiącu, jaka jest prognoza, dzieli opłaty na : rachunki i media, rozrywka, zakupy podstawowe, samochód, dom, finanse, zdrowie, inne. I takie inne bajery ;)

Odnośnik do komentarza

Od kilku dni bombardują mnie telefonami z Idea Banku z ofertą konta oszczędnościowego 9% (tak, tak!). Oczywiście nie byłoby bez kruczków, pan od razu nie mówi, że chodzi o IKE, tylko jak mu zadałem o to pytanie to potwierdził. Z możliwością wypłaty etc., czyli od tego 9% trzeba odjąć jeszcze podatek Belki i coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli to przez jakąś agencję pośredniczącą to chyba też mnie na to próbowali namówić, ale przez telefon nie chcieli zdradzić szczegółów, więc musiałem pójść osobiście. Już nie pamiętam dokładnie wszystkiego, ale to wygląda tak, że co najmniej połowę oszczędzanej kwoty musisz zamrozić na 10 lat bodajże.

Odnośnik do komentarza

ma ktoś konto w Meritum Bank, prosiłbym o opinię o tym banku, do tej pory nie miałem z nim styczności [nawet nie kojarzę żadnej reklamy]

 

Wcześniej to się nazywało Bank Współpracy Gospodarczej i był pralnią lewej kasy. Potem, po raz kolejny w ciągu ostatnich lat, zmienił się właściciel, wyszli do ludzi (wcześniej 99% transakcji to sektor b2b) i sobie istnieją ;)

 

Bank Współpracy Europejskiej się nazywało ;) Potem miało miejsce już chyba ze 4 lata temu, następnie zmienili nazwę i przenieśli się do Gdańska :]

Coś konkretnego chcesz wiedzieć? Bank istnieje, jest stabilny, ma jedne z lepszych ofert na lokaty, bo musi takie mieć, konto także całkiem rozsądne, szybko się rozwija i ma się rozwijać.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli to przez jakąś agencję pośredniczącą to chyba też mnie na to próbowali namówić, ale przez telefon nie chcieli zdradzić szczegółów, więc musiałem pójść osobiście. Już nie pamiętam dokładnie wszystkiego, ale to wygląda tak, że co najmniej połowę oszczędzanej kwoty musisz zamrozić na 10 lat bodajże.

Nie, dzwonią z telefonu Idea Banku, przez telefon nie chcą zdradzić szczegółów, wszystko na miejscu w oddziale. Kiedy poprosiłem o wysłanie na e-mail regulaminów itp. to cały czas mówiono, że muszę przyjechać osobiście, że jest to oferta specjalna etc.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...