Skocz do zawartości

Szukam Update


DarkLuki

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

Szukam jakiegos dobrego update'u do CM 01 02. Piszac dobry mam tu na mysli glownie taki, ktory nie wywali mi sie po np 10 sezonach. Gralem na updacie Deeen Multileague Patch - Deeev's Unofficial Edit 11 i tak grając Gloucester City gra zawiesila sie dokladnie przy przejsciu z 3 na 4 October 2019 czyli na 11 sezonie. Natomiast grajac Cisco Roma gra zawiesila mi sie przy przejsciu z 3 na 4 October 2013 czyli na 5 sezonie. Czy ktos mial podobny klopot z data 4 October i moze wie jak go rozwiazac ? A jak nie to prosze o namiary na jakis fajny update byleby z grywalna 2 liga polska, nie musi byc najbardziej aktualny.

 

Dodam, że reinstal managera nie naprawil bledu, jedyne co to pokazal sie komunikat:

v3.9.68T comp_stats CPP 6359

Odnośnik do komentarza

Update juz jest, nawet tu u nas na forum. Zainstalowalem go sobie, ale jakos nie przypadl mi do gustu. Moze to dlatego ze nie ma moich druzyn tzn sie Olimpii Elblag, Bath City, Gloucester City, Stafford Rangers. Olimpii nie ma bo jest to update tylko z ekstraklasa i 1 liga a te angielskie widocznie spadly z konferencji :) Mam zatem pytanko do Deana lub Deev'a. Panowie bedziecie jeszcze pracowac nad tym updatem:

Deeen Multileague Patch - Deeev's Unofficial Edit 11, bo powiem Wam , ze warto :) Podobalo mi sie w nim duza liczba lig w Anglii od conference north az do premier division no i grywalna 2 liga w Polsce. Jakby tak uaktualnic ten update o najnowsze sklady byloby elegancko pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

No własnie wczoraj chcialem sobie instalnąć February 2011 ODB patch i lipaa bo zamiast lig to mam ambery (co prawda nie zamiast wszystkich) Czy ktos wie co moze byc nie tak? Instalowane na 3.09.68T. Czy ten patch ODB poszedłby gdybym instal zrobił na normalnym nie spaczowanym cm 01/02?

Odnośnik do komentarza

No przy wyborze lig zamiast niektórych pisze 'amber' a nie np Argentinian. Nie sądze bym cos źle zrobił bo instalowałem juz patche kilkakrotnie, pliki jak najbardziej wypakowałem do Data. Niewiem czy moze mieć tu związek ze mam wersje 3.9.68T. Niewiem czy to jest to samo co 3.9.68. czy ta literka "T" cos zmienia.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

http://www.sendspace.com/file/8dwdm6

 

FM Poland Retro Update

 

http://www.sendspace.com/file/xnade7

 

Deeen Multileague Patch - Deeev's Unofficial Edit 11

 

FM Poland Retro Update jest starszy, Deen Multileague Patch ma nowsze sklady jest to sezon bodajze 09/10 wtenczas gdy Lech byl mistrzem.

Musisz miec zainstalowany patch 3,968 i kopiujesz folder data do siebie (tam gdzie masz zainstalowanego Champka :) ). Milej gry zycze.

Odnośnik do komentarza

Chyba bedzie sie gryzc, ale sprobowac mozesz.

nom gryzie sie.

Wogole to zainstalowale gre, zaistalowalem patcha 3.68 i tapaniego 3.12 bo cos ta liga polska nie lata. ale i tak jakies bledy sa, tyle ze da rade grac, wiec zle nie jest. mam nadzieje ze nie bedzie tak jak mialem ostatnio ze gralem sobie spokojnie i w 2 sezonie lechem wygralem lige mistrzow, pozniej w 3 tez wygralem ale mi gre wysralo, dobrze ze zapisalem przed finalem bo wywalalo mi za kazdym razem jak wygrywalem. jak przegralem to mozna bylo grac dalej :). Mam nadzieje ze tym razem juz tak nie bedzie

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...