Skocz do zawartości

Microsoft Office


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z office 2007. Po wklejeniu mapy( w formacie jpg lub innym) do Worda lub Excela zmienia on jego rozmiar. Potrzebne jest mi to do drukowania map w skali i nie może tak być, że różni się o parę milimetrów. W starszych wersjach tego problemu nie ma. i trzyma skalę. W tym nowym nie wiem jak to ustawić by wielkość obrazka została niezmieniona. Może wie ktoś jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Mam problem z office 2007. Po wklejeniu mapy( w formacie jpg lub innym) do Worda lub Excela zmienia on jego rozmiar. Potrzebne jest mi to do drukowania map w skali i nie może tak być, że różni się o parę milimetrów. W starszych wersjach tego problemu nie ma. i trzyma skalę. W tym nowym nie wiem jak to ustawić by wielkość obrazka została niezmieniona. Może wie ktoś jak sobie z tym poradzić?

 

Sprawdź jakie ma rozmiary przed wklejeniem (np. w irfanie), a potem w wordzie zrób edycję i nadaj mu nowe rozmiary :-k

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Panowie mam problem z microsoft Word 2003 pisze pismo i w pewnym momecie plik się zawiesza nie ragując na żadne polecenia . Przenstalowałem worda i dalej to samo przypuszczam że mam problem z bibloteczką dll. Moje pytanie czy zainstalowanie office 2007 rozwiże ten problem bo teoretycznie powinien wejść jako nakładka na 2003.Miał ktoś podobny problem kiedyś?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

witam,

mam pewien problem potrzebuje w spisie tresci w pracy licencjackiej tak a zeby w spisie tresci po prawej strony numery stron odpowiadajace poszczegolnym rozdzialom tworzyly jedna spojna pionowa linie, jednoczesnie zachowujac wyrowanie i wciecia z lewej strony gdzie sa wymienione numery poszczegolnych podrozdzialow, ma ktos jakis pomysl rade jak to wykonac, niestety promotor sie tego baaardzo czepia...(wrecz mierzy z suwmiarka...)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

problem dotyczy MS Access 2007

 

mam tabele Osoby, z kolumnami Nazwisko, Imie, itd... chce zrobic kwerende ktora stworzy mi tabele, w ktorej nazwisko i imie zostanie zlaczone w jednej kolumnie, ale z zachowaniem odstepu - uzycie & powoduje zlaczenie, ale bez spacji, co powoduje, ze wpis jest nieczytelny

jak to rozwiazac?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Planuję w najbliższym czasie przesiąść się na Win 7, problem w tym, że nie mogę po prostu zaktualizować mojej Visty Home Basic bo na MSDNAA mam dostęp tylko do Win 7 Professional i muszę przeprowadzić świeżą instalację.

 

I teraz tak. Mam Office'a 2007 z zarejestrowaną licencją na 3 kompach no i czy muszę jakoś go odinstalować by "odzyskać" rejestrację? Czy też może nie będzie najmniejszych problemów go jeszcze raz zarejestrować spod nowego systemu?

Odnośnik do komentarza

Mam dośc nietypowe jak na ten temat pytanie.

Chcę kupić sobie MSO do użytku w ramach działalności gospodarczej do tworzenia rozmaitych dokumentów. Potrzebny jest mi w zasadzie wyłącznie Word. Jaką wersję MSO mam kupić, bo wykorzystanie programu w firmie wchodzi już chyba pod działalność komercyjną? Innymi słowy, który MSO może być wykorzystany komercyjnie? Tylko wersja Small Bussiness czy także inne (koszty SB są dość tragiczne w stosunku do ilości mojej pracy w MSO)?

Odnośnik do komentarza

chyba nie pasuje bo proponowany przez Ciebie OEM przypisany jest do komputera, z którym został sprzedany (o czym wspomniano w aukcji)

słowem - nie mogę go zainstalować na swoim komputerze i sprzedawca leci w bambuko, oferując fakturę VAT, która w świetle przepisów nie jest warta więcej niźli rolka srajtasmy

 

nie zmienia to faktu, że czegoś takiego szukam, aczkolwiek w wersji OEM poczynając od 2006 roku

Odnośnik do komentarza

Mam dośc nietypowe jak na ten temat pytanie.

Chcę kupić sobie MSO do użytku w ramach działalności gospodarczej do tworzenia rozmaitych dokumentów. Potrzebny jest mi w zasadzie wyłącznie Word. Jaką wersję MSO mam kupić, bo wykorzystanie programu w firmie wchodzi już chyba pod działalność komercyjną? Innymi słowy, który MSO może być wykorzystany komercyjnie? Tylko wersja Small Bussiness czy także inne (koszty SB są dość tragiczne w stosunku do ilości mojej pracy w MSO)?

 

Dix

a wersja basic?

sporo tańsza od SB, a nadaje się do zastosowań komercyjnych

Odnośnik do komentarza

Mam dośc nietypowe jak na ten temat pytanie.

Chcę kupić sobie MSO do użytku w ramach działalności gospodarczej do tworzenia rozmaitych dokumentów. Potrzebny jest mi w zasadzie wyłącznie Word. Jaką wersję MSO mam kupić, bo wykorzystanie programu w firmie wchodzi już chyba pod działalność komercyjną? Innymi słowy, który MSO może być wykorzystany komercyjnie? Tylko wersja Small Bussiness czy także inne (koszty SB są dość tragiczne w stosunku do ilości mojej pracy w MSO)?

 

Dix

a wersja basic?

sporo tańsza od SB, a nadaje się do zastosowań komercyjnych

dość drogo jak na wystawianie trzech - czterech dokumentów w ciągu miesiąca

tak naprawdę problmem jest to, że żaden z posiadanych przeze mnie programów nie czyta poprawnie dokumentów *.doc stworzonych w MSO

żeby było śmieszniej, nie czyni tego nawet najnowsze MS Works tego samego producenta :|

tylko do tego potrzebny jest mi ów nieszczęsny Word, wszak dokumenty mogę stworzyć w darmowym OO

Odnośnik do komentarza

No dobra - moze to?

OM przypisany do myszki :>

dzięki za dobre chęci :)

z punktu widzenia stróża prawa - czy jest to legalny OEM, skoro jest sprzedawany "z myszką", która ma tyle wspólnego z samym Wordem co kot napłakał

osobiście zaś skłoniłem się ku wersji mieszanej

kupię zwykły "domowy" pakiet MSO i ewentualne firmowe dokumenty doc, które będą do mnie docierać, otwierać będę za jego pomocą

tworzyć własne dokumenty będę za pomocą OO, który jest mi obecnie zdecydowanie bliższy (korzystam z niego od lat)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...