Skocz do zawartości

Microsoft Office


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Potrzebuję pomocy z Excelem.

 

Jak powinna wyglądać formuła, która obliczy mi następującą rzecz:

 

W kolumnie A mam różne wartości liczbowe (od 15 do 40). Kolumna B miałaby przeliczyć te wartości na czas - tzn. jeśli zostanie napotkana wartość 20 to zostaje wyświetlona 1 godzina - jeśli inna to zaokrąglenie do odpowiedniej wartości godzinowej dla danej wartości (czyli 30 = 1,5 godziny itp).

 

Jest coś takiego możliwe? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Szybkie pytanie doczyczace Outlooka 2003 - chce przeniesc poczte z Tbirda do Oluka i mam pytanie w zwiazku z tym. Wkrotce bede konczyl korzystanie z konta poczty, ktorego zawartosc musze miec zarchiwizowana. Niemniej jednak jak juz zakoncze prace to wolalbym ten folder zarchiwizowac i przeniesc na dysk zewnetrzny i w razie potrzeby podpinac pod Outlooka. Da sie tak?

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam problemow z importem. To wiem jak zrobic. Chodzi mi o to, czy da sie:

 

- zrobilem import

- korzystam z konta jeszcze miesiac

- koncze korzystac z konta

- archiwizuje folder do pliku

- wywalam folder z outlooka

- potrzebuje zajrzec do tej zarchiwizowanej poczty

- podpinam plik pod outlooka

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące później...

Ja w sam raz z pytaniem o Open Office, ale nie będę przecież zakładał zupełnie nowego wątku na dość podobne oprogramowanie ;).

 

Do rzeczy - czy jest jakiś sposób, żeby połączyć trzy pliki tekstowe w jeden z przeniesieniem przypisów. Na razie w każdej części przypisy są oddzielnie. A, rzecz jasna, w wersji ostatecznej, połączonej przypisy mają układać się w kolejności. Czy jest jakiś sposób na to, czy będę musiał spędzić pół nocy na manualnym ogarnianiu tej kwestii?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...