Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

makra trzeba pisać, bo bez makr nie zrobisz chyba automatycznego sortowania teamow w tabeli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś jak wstawić tło pod tekst w wersji 2003 bodajże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstaw obraz z pilku a potem formatuj obraz -> układ -> za tekstem. O to Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś skąd można ściągnąć nowe motywy do powerpointa 2003? Te ze strony microsoftu mnie nie satysfakcjonują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy można prezentację zapisaną w Power Point 2007 otworzyć na MS Office 2003?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@frepio - tak jesli jest zapisana w formacie nie xml czyli .ppt a nie .pptx ;)

@Karwas Wujek nie boli ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam w Excelu kolumnę około 100 liczb, o wartościach od 1 do 5, potrzebuję sprawdzić ile jest 1, ile 2, ile 3 itd. Niby najprościej policzyć ręcznie ale może jest jakaś formuła :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem którego office masz, ale w 07 to jest w funkcjach bazy danych: bd.ile.rekordów (baza;pole;kryteria)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użyj funkcji "Licz.jeżeli": LICZ.JEŻELI(zakres;kryteria)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtedy zliczy mu sumę wszystkich np. jedynek :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtedy zliczy mu sumę wszystkich np. jedynek :-)

Nie. Ta funkcja zliczy mu ile jest np. jedynek. Funckja SUMA.JEŻELI zliczy mu sumę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czy można prezentację zapisaną w Power Point 2007 otworzyć na MS Office 2003?

Jest dodatek do Office 2003 zeby otwieral dokumenty z 2007, ale nie testowalem tego w PowerPoincie. Jesli cie to nadal interesuje to sprawdze i ci najwyzej podesle ten dodatek jak nie znajdziesz na necie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za bardzo sie nie znam na Wordzie, wiec moze ktos mi moze pomoc. Jak zrobic takie ustawienie na stronie, ktore przypomialoby pierwsza strone gazety. Chodzi mi o duzy tytul na gorze, a potem tekst i zdjecia w boksach umieszczonych w 3 kolumnach. Wiem jak zrobic 3 kolumny, ale nie moge ustawic tak by zaczynaly sie one dopiero od pewnego miejsa na stornie, pod glownym tytulem. Z gory dzieki za pomoca :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Za bardzo sie nie znam na Wordzie, wiec moze ktos mi moze pomoc. Jak zrobic takie ustawienie na stronie, ktore przypomialoby pierwsza strone gazety. Chodzi mi o duzy tytul na gorze, a potem tekst i zdjecia w boksach umieszczonych w 3 kolumnach. Wiem jak zrobic 3 kolumny, ale nie moge ustawic tak by zaczynaly sie one dopiero od pewnego miejsa na stornie, pod glownym tytulem. Z gory dzieki za pomoca :)

zrob sobie 3 kolumnowa tabele, usun obramowanie i bedziesz mogl nad nia wpisac co tylko zechcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy tego nie mylisz z Exelem?

Bo ja takie rzeczy, ze szpaltami robię w exelu, wiec stąd moje pytanie.

a tak wogóle, to chyba lepiej takie coś zrobić w exelu. Scalanie komórek, wyrównywanie, poziomowanie itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej to poszukaj gotowego szablonu ;) Na necie na pewno coś znajdziesz. W Office 2007 w opcji nowy jest możliwość pobrania z zasobów microsoft.com jakiś szablon, warto tam poszukać bo bardzo ciekawe są niektóre. Ofkoz musisz mieć oryginał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie:

chodzi mi o możliwość korzystania z excela jako bazy danych ;

jeżeli mam w arkuszu listę pacjentów wg schematu:

lp. Imię i Nazwisko. PESEL. Adres Zamieszkania itd- chciałbym móc korzystać przy kolejnych arkuszach w ten sposób aby wpisując PESEL- wyskakiwało nazwisko i imię- czy jest to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest. Używa się wyszukaj poziomo o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi