Skocz do zawartości

Microsoft Office


Rekomendowane odpowiedzi

Matka w tym tygodniu kupuje MS Office 2007 z licencja na 3 komputery i nagramy go na 2 pc i jednego laptopa. Czy w tym przypadku, kiedy kupie sobie rowniez laptopa moge nagrac legalnie tego Office'a na niego, kasujac jednoczesnie na moim stacjonarnym kompie, czy musze od razu sie zdecydowac na jakich 3 komputerach bedzie ten soft nagrany? :>

Odnośnik do komentarza
Matka w tym tygodniu kupuje MS Office 2007 z licencja na 3 komputery i nagramy go na 2 pc i jednego laptopa. Czy w tym przypadku, kiedy kupie sobie rowniez laptopa moge nagrac legalnie tego Office'a na niego, kasujac jednoczesnie na moim stacjonarnym kompie, czy musze od razu sie zdecydowac na jakich 3 komputerach bedzie ten soft nagrany? :>

 

Wydaje mi się, że musisz od razu zdecydować. Miałem z tym spory problem już w firmie i nic nie było ich w stanie przekonać o udostępnieniu kodu dla trzeciego stanowiska. Więc wolałbym nie ryzykować na Twoim miejscu :-)

Odnośnik do komentarza
Wydaje mi się, że musisz od razu zdecydować. Miałem z tym spory problem już w firmie i nic nie było ich w stanie przekonać o udostępnieniu kodu dla trzeciego stanowiska. Więc wolałbym nie ryzykować na Twoim miejscu :-)

 

Cytat z ulotki Karen Notebook, informacja o MS Office 2007: "korzystaj jak długo zechcesz (licencja udzielona na produkt jest licencją wieczystą i można ją przenosić na inne komputery). Czyli jednak, nie trzeba sie od razu decydowac, jakby to kogos interesowalo. ;) Niestety nie skusimy sie na razie na ten soft, bo matka chce dokonac zakupu na firme, wiec ta wersja odpada...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Czy w Wordzie 2007 isnieje mozliwosc wylaczenia menu typu ribbon? Przyzwyczailem sie przez te 10 lat do poprzeniego menu i wole pracowac na starym dobrym menu, opierajacym sie na paskach narzedziowych i rozwijanych menu.

w samym Office nie mozna.

 

musialbys skorzystac z jakichs dodatkwoych programow, np:

 

http://in.geocities.com/shahshaileshs/menuaddins

Odnośnik do komentarza

Da sie jakos otworzyc .pptm w open office, albo dokonac konwersji na .ppt?? Szukam na google, ale na razie bez zadnego efektu, a musze pilnie otworzyc te prezentacje... Probowalem na komputerach w bibliotece, bo maja tam MS Office 2003, ktory potrzebuje jakiegos dodatku, zeby otworzyc pliki z Office 2007, ale nie mozna go pobrac na komputerach w bibliotece... :/ Sam mam tylko OO i nie wiem, czy mozna sobie z tym jakos poradzic...

Odnośnik do komentarza

Od niedawna używam służbowo MSO2007 i powiem, że te nowe formaty to żenada. Wiekszość ludzi ma jeszcze starsze wersje czy OO i często się zdarza, że ups ktoś nie może otworzyć. Trzeba zawsze pamiętać by zapisać jako 97-2003:/ Mówiąc wprost to kolejny hamski wybieg Microsoftu by zmusić ludzi do zakupu nowego oprogramowania i tyle.

 

ps. maregs - niestety dopiero w piątek jestem w stanie Ci pomóc. Jeżeli do tego czasu nie dasz sobie z tym rady to pisz śmiało na priva i maila.

Odnośnik do komentarza
Od niedawna używam służbowo MSO2007 i powiem, że te nowe formaty to żenada. Wiekszość ludzi ma jeszcze starsze wersje czy OO i często się zdarza, że ups ktoś nie może otworzyć. Trzeba zawsze pamiętać by zapisać jako 97-2003:/ Mówiąc wprost to kolejny hamski wybieg Microsoftu by zmusić ludzi do zakupu nowego oprogramowania i tyle.

 

ps. maregs - niestety dopiero w piątek jestem w stanie Ci pomóc. Jeżeli do tego czasu nie dasz sobie z tym rady to pisz śmiało na priva i maila.

 

Bo to tak trudno jest zmienić w ustawieniach, żeby automatycznie zapisywało w starym formacie :doh!:

 

Dawać no ten plik, ja mam MO07

Odnośnik do komentarza

juz sobie przeformatowalem. uzylem starszego MO, ktory otwieral te nowe cudenka i zapisalem sobie w starym formacie. Ja tam nie przeciwko nowym technologia nie mam, tylko fajnieby bylo gdyby byly one ogolnodostepne, czyli do otwarcia w OO.

 

Przy okazji napisalem do mojej profesor, ktora jest autorem tej prezentacji i powiedzialem jej zeby wrzucala slajdy z wykladow w starym formacie, bo pewnie nie tylko ja mam taki problem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pytanie do uzytkowniko "Eksela"

 

Jaka funkcja mozna porownac komorke do zawartoscio zakresu? Np. mamy komorke A1 o wartości 1 i zakres B1:B30 , w ktorym w kazdej komorce takze sa jakies liczby. I teraz jaka funkcja moglbym zrobic, zeby w momencie gdy ktorakolwiek pozycji B1:B20 jest równa A1, w komórce C1 zwraca mi "TAK"; jeśli zaś w zakresie nie ma tej wartości, zwraca "NIE".

Oczywiscie moge sobie poradzić za pomoca łączenia funkcji JEŻELI i LUB, lecz zakres tabeli bazowej w zasadzie będe miał dużo większy niż 20 pozycji i chciałbym go móc bezproblemowo poszerzać. No i oczywiście tą procedure chciałbym móc stosować dla analogicznie A2, A3 itp. Zamroże sobie odwołanie do zakresu za pomoca "$" potem, ale chodzi mi o przykładową funkcję dla jednej komórki. Pliz o pomoc, bo to dla mnie dość pilne..

 

Edyta mowi, ze sobie poradziłem

{=jeżeli(lub(porównaj(A1;B$1:B$30))=prawda;"TAK";"NIE")}

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Czy ktoś się orientuje gdzie należy w MS Word 2007 ustawić/kliknąć/odhaczyć aby mi nie obcinało dolnej części strony przy drukowaniu?

Dzieje się tak jeśli wybiorę format A4 albo A5, jeśli wybiorę format listu to nic nie obcina. Walczę z tym już dosyć długo i nie mogę tego obczaić.

Odnośnik do komentarza
Witam. Mam pytanie. Ktoś może wie i mógłby mi wytłumaczyć jak zsumować liczby z komórek z tabeli poza nią? Wiem, że trzeba zrobić coś w tabela>formuła ale nie wiem co i jak wpisać, żeby wyskoczył mi wynik.

hmm, nie za bardzo kumam o co Ci chodzi, ale czy to nie jest po prostu =suma(zakres)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam mam takie pytanko czy ktos z was podjol by sie zrobienia formularza/formularzy maks 2-3 do bazy danych ktora moge podeslac ;) Ja niestety jakas ciemna masa jestem tzn na Accessie sie nie znam zbytnio ;) Cos tam niby zmacilem ale jakos to srednio mi wychodzi :)

Jak ktos chcetny do pomocy to niech sie odezwie to wysle link do bazy danych ;)

Z góry dzieki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...