Skocz do zawartości

Die2Nite


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle to powiedzcie jak pokonywać duże dystanse? Skoro jest tak jak mówi martin, to przy pomocy wody się nie da po prostu. Ja dzisiaj jadłem najpierw, a potem piłem. Bez dragów nie da rady?

 

Przywrócić punkty życia można za pomocą jedzenia, wody, alkoholu, narkotyków oraz kawy. Zakładając, że każda przywraca 6 AP (oprócz kawy, co przywraca 4 AP), daje to 28 AP + 6 początkowych. Czyli można oddalić się o 17 pól i powrócić.

Odnośnik do komentarza
W ogóle to powiedzcie jak pokonywać duże dystanse? Skoro jest tak jak mówi martin, to przy pomocy wody się nie da po prostu. Ja dzisiaj jadłem najpierw, a potem piłem. Bez dragów nie da rady?

 

Przywrócić punkty życia można za pomocą jedzenia, wody, alkoholu, narkotyków oraz kawy. Zakładając, że każda przywraca 6 AP (oprócz kawy, co przywraca 4 AP), daje to 28 AP + 6 początkowych. Czyli można oddalić się o 17 pól i powrócić.

Dzięki za powtórzenie trzeci raz tego samego i nie odpowiedzenie na moje pytanie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem odrobinkę wczoraj i dziś i powiem szczerze że jestem rozczarowany. Mnie takie klikanie mało kręci, mimo że tematykę zombie wprost uwielbiam. Nasza "działalność" sprowadza się tu do kilku banałów. Pójść na pustynię, pokopać, pozbierać, wrócić do wioski i wrzucić skarby do banku, iść na pustynię, pokopać, pozbierać itp. itd. W międzyczasie podyskutować o tym co należy zrobić/wybudować w wiosce i... chyba tyle.

 

Chociaż może ja jeszcze czegoś nie ogarniam i nie dostrzegam głębszego sensu tej gry. Brakuje mi w niej chociażby systemu rozwoju postaci czy czegoś w ten deseń. Poza tym graficznie całość jest według mnie fajna, ale mocno nie spójna. Jakby ktoś zmiksował jakieś 2-3 różne gry.

Odnośnik do komentarza

System rozwoju postaci by zepsuł całą zabawę, bo promowałby ludzi, którzy siedzą 24h/dobę przed kompem. W tej grze zajebiste jest bardzo duży element RPG. :) Trzeba się wczuć w postać i wchodzić w interakcję z innymi graczami. Masz określoną sytuację do której się musisz dostosować. Możesz współpracować, działać na własną rękę, oszukiwać albo samemu być oszukanym. :)

Odnośnik do komentarza

Czwarta noc się zbliża i powinniśmy być bezpieczni. Jedynym, co może nas wykończyć, jestem ja! :D Bo mam zamknąć dzisiaj bramę.

 

Jabol, nie pier**l, bo gra jest rewelacyjna. :D Chodzi tu o interakcję z innymi, o wspólny cel, o współdziałanie, by przeżyć. Trzeba organizować grupę, by ta działała jak w zegarku (co nam się udało) i wszyscy pchali ten wózek w jednym kierunku, co bywa cholernie ciężkie.

Odnośnik do komentarza

I kolejna przespana noc. Piąty dzień i 25 osób ciągle na posterunku. Kolejny atak też nie powinien być dużym problemem. Póki co idzie nam świetnie, oby tak dalej! Ludzie są całkiem kumaci, parę narwańców, ale ci powoli padają na pustyni (wczoraj pięciu idiotów się wybrało na własną rękę i już nie wróciło)

Odnośnik do komentarza

Zanosi się na to, że moje miasto przetrwa trzeci dzień. Z kolei dzisiaj pojawił się pomysł, żeby okraść nieaktywnych graczy. Oczywiście w imię wyższych wartości i naszego przetrwania. ;)

 

Jednak doszliśmy do wniosku, że okradanie innych jest niemoralne... Dlatego zaczekamy aż się odwodnią i umrą, wtedy ich okradniemy. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...