Skocz do zawartości

Die2Nite


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zginąłem na pustyni, bo mnie zombiaki zablokowały, a jak przyszedł ratunek byłem na piwie :) Teraz jestem w nowym miasteczku, ale nie wygląda to zbyt dobrze, gostek mieniący się liderem proponuje by pić co drugi dzień - oszczędzać wodę. No i o ile ja się zgadzam, tak wielu zawodników ostro protestuje i mamy dwie frakcje :)

Odnośnik do komentarza

Fajnie że się dowiedziałem, że jak się przejdzie 12 pól po pustyni, to staje się spragnionym. Oczywiście dzisiejszą porcję wody już zużyłem, czyli jutro będę odwodniony. Jutrzejsza porcja pozwoli mi wrócić do stanu spragnienia, ale nie odnowi mi już AP. I tak w kółko, dopóki nie uda mi się zdobyć jakiejś porcji wody poza tą ze studni. Wygląda na to, że mam przej***e ;)

Odnośnik do komentarza

Zależy - jak pójdziesz spać refreshed (taka ikonka mordką) to thirsty ci zostanie do rana, nie zmieni się w dehydrated :)

 

Edyta mowi tak

 

 

Don't go to bed thirsty

If you are thirstyStatus_thirst.gif and not refreshedStatus_hasDrunk.gif , you have a chance of becoming dehydratedStatus_dehyd.gif at 23:00. Dehydrated means you have a chance of dying at 23:00. If you are thirsty and refreshed, you will not become dehydrated at 23:00.

 

Kolejna edyta ma nadzieję, że te małe ikonki są ok. Jeśli nie, proszę moda o ich wywalenie

Odnośnik do komentarza

jak poznać na mapie w której lokacji jeszcze nikogo nie było?

 

Kliknij na global i te które są całkowicie "zakreskowane"

 

Sutek - Wysłałem zaproszenie do koalicji :)

 

Ale przed chwilą odwaliłem numer :roll: Połączyłem wodę z plastikową torebkową i stworzyłem bombę wodną, ale teraz nie mam jak zregenerować punktów akcji i wrócić do miasta :lol:

 

Nieeeee :( tragedia, zmarnowałeś wodę która jest cenniejsza niż wszystko inne bo prawie na bank zacznie jej brakować. Nigdy nie róbcie żadnych waterbomb czy pistoletów na wodę chyba, że w totalnej ostateczności. Do zabijania zombiech na razie stosujcie takie rzeczy jak Beer Fridge, która do niczego prócz dekoracji się nie nadaje, albo wypalone pochodnie, ale pochodni też nie róbcie bo marnujecie cenne logi, które w warsztacie przerobicie na deski (jescze cenniejsze).

 

Moje obecne miasteczko ma spore szanse dotrwać do 4, może 5 dnia :) Jest paru doświadczonych ludzi i sporo nowych ale kumatych (takich jak ja) i dajemy radę :)

Odnośnik do komentarza

Ja gram od wczoraj na dwóch kontach(podobno można :P), Waclaw i Mirrke. Obydwoma drugie miasto, Waclawem zostałem poza miastem(źle wyliczone AP) a Mirrke zginął w mieście(pierwszy atak ;) ). Ogólnie w dwóch nowych dzisiaj miastach znowu na koniec pierwszego dnia nie ma Workshopu w żadnym ale są Hovele :D

Jakby ktoś miał miejsce jeszcze w koalicji to proszę o zaproszenie do Waclawa. W mieście w którym jestem drugim kontem może jeszcze trochę pożyję bo chyba ludzie bardziej kumaci.

 

Btw - powinni wprowadzić do gry "sąd skorupkowy"(jak w polis greckich). By na koniec dnia można było zagłosować kogo wyrzucić z miasta :P Bo dzisiaj brakowało nam jednej deski do budowy Workshopu, wchodzę po godzinie a tam brakuje 9 :D

Odnośnik do komentarza
Btw - powinni wprowadzić do gry "sąd skorupkowy"(jak w polis greckich). By na koniec dnia można było zagłosować kogo wyrzucić z miasta :P Bo dzisiaj brakowało nam jednej deski do budowy Workshopu, wchodzę po godzinie a tam brakuje 9 :D

Jeśli siedem osób tak zagłosuje, osoba jest wykluczana ze społeczności. Taki gość nie może zdaje się brać niczego z banku i w ogóle uczestniczyć w życiu miasta.

 

Jeśli dalej rozrabia, można wybudować szubienicę i takiego delikwenta przykładnie powiesić :D

Odnośnik do komentarza
Btw - powinni wprowadzić do gry "sąd skorupkowy"(jak w polis greckich). By na koniec dnia można było zagłosować kogo wyrzucić z miasta :P Bo dzisiaj brakowało nam jednej deski do budowy Workshopu, wchodzę po godzinie a tam brakuje 9 :D

Jeśli siedem osób tak zagłosuje, osoba jest wykluczana ze społeczności. Taki gość nie może zdaje się brać niczego z banku i w ogóle uczestniczyć w życiu miasta.

a nie 8? a w ogóle jak oddać taki głos?

Odnośnik do komentarza

No u mnie klucznikowi się skończyły AP, ale na szczęście ktoś ogarnięty zamknął. W ogóle to pierwsze miasto wydawało mi się niezłe, ale to zrobiło na mnie jeszcze lepsze wrażenie. Ponad 10 aktywnych osób na forum, od razu ułożony plan co budujemy. Ale jak zawsze byli idioci, którzy wybudowali watchtower i gate lock. A na dodatek niejaki Sensei wybudował hovel, a potem spierdolił poza miasto...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...