Skocz do zawartości

Ogłoszenia


Chro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.03.2018 o 16:06, schizzm napisał:

Kupiłem sobie bundle z HB, mam do oddania 2 tytuły, które już posiadam na GoG-u. Ktoś chętny?

 

Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure

 

Dreamfall Chapters

 

ShadowRun Dragonfall: Directors Cut

 

Wszystko na steama :) 

Został jeszcze jeden tytuł, nie krępować się ;) 

 

Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure

 

Train Similator 2016

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Odstąpię kod Xbox Game Pass na jeden miesiąc darmowego korzystania z tej usługi. Game Pass pochodzi z CD Action, kod można pobrać po założeniu konta na kody.cdaction.pl

Game Pass działa tez na Win 10, ale tam biblioteka składa się z 10 tytułów (z ciekawych Gears of War 4 i nowe Sea of Thieves). Na Xbox jest tych tytułów ponad 150.

KOD NIE KUMULUJE SIĘ z już aktywna subskrypcja.

 

Oprocz tego odstąpię kod do Watch Dogs PC (PL/ENG) gra do pobrania na tej samej zasadzie co Game Pass, tyle ze po realizacji kody mamy ją na zawsze ;) Gra wymaga Uplay do pobrania i zainstalowania.

 

Oba kody odblokowuje się jednym kodem nadrukowanym na płytę, wiec ten kto zgłosi się pierwszy, może się podzielić tym co zostanie z kolejna zainteresowana osobą.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.05.2018 o 21:03, me_who napisał:

Mam kupon zniżkowy -75% na Steam na NBA 2K18. Kupon opisany jest jako „wymienialny, niezbywalny” wiec chyba mogę go komuś podarować. Ważny do 31.05.2018, nie można łączyć z innymi zniżkami na ten tytuł. 

Jak ktoś jest chętny, to zapraszam.

 

Dej no dobry człowieku, niech no ja zaszaleje!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...