Skocz do zawartości

Polityka zagraniczna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdura. Na ten moment mamy wytknięte przez TK nieprawidłowości, które pojawiają się wszędzie (czynnik ludzki) i mają efekty na bardzo niewielką skalę, albo nieprawidłowości równie powszechne, ale na odrobinę większą skalę i z racji swej natury niewspierające żadnej ze stron (bo karty miały nie ten kolor).

Wywodzenie z powyższego bajeczek o oszustwach (czyli celowych działaniach) to ssanie palucha czy jak kto woli opary absurdu kalibru tych kręgów w zbożu. Szokujące, że ktoś to bierze na poważnie.

Dlatego właśnie metafora wwosika jest bardzo trafna. Skoro Gyzzburn tak chętnie widzi wszędzie spiski, to sam jestem ciekaw, podążając za metaforą wwosika, czy Gyzzburn zwrócił już telefon, który ukradł.

Odnośnik do komentarza

Gyzzburn, czy już zwróciłeś ten telefon, który ukradłeś?

 

Co mnie obchodzi, że twierdzisz, że nie ukradłeś, a ja nie mam dowodów. Telefony są kradzione. Dlatego pytam, czy już oddałeś?

Wyrok Sądu to dla ciebie pomówienie? Zabawny jesteś. Mojej sprawy z tymi telefonami nie było na wokandzie, jeśli masz inne wieści daj linka.

 

Możemy się kłócić o słowa - dla obrońców oszustów to nieprawidłowości, dla atakujących to oszustwo. Bodajże w wyborach prezydenckich z 2010 - w Brukseli z urny wyjeto 98 więcej kart niż wydano. Nazwano to "nieprawidłowością".

Bawi mnie to do dziś - nieprawidłowość to może być jednostkowy brak pieczęci na karcie, ale 98 dorzuconych kart to oszustwo chłopcy - nieważne jak to będziecie sobie wybielać. Ktoś 98 razy przypadkiem pomylil się wydając karty?

A lody w Austrii przejdą do historii oszustw. :)

 

Masowe głosowanie nieboszczyków, to też "nieprawidłowość"? 570 tysięcy (ktoś zna ogólną ilość głosów?) "nieprawidłowości" w to mogą wierzyć tylko kretyni i lewnicy.

Odnośnik do komentarza

Oskarżenia są, nie wchodząc w ich ocenę, tego typu:

 

https://www.wsws.org/en/articles/2016/03/01/clin-m01.html

 

Ogólnie obwinia się ją za realizację polityki bliskowschodniej USA za prezydentury B. Obamy. Natomiast jedyny chyba sukces Obamy na tym obszarze, tj. porozumienie z Iranem, zdaniem krytyków Clinton został odniesiony bez woli (a nawet wbrew woli) Clinton.

Odnośnik do komentarza

nazwanie kumpla Anne Applebaum Michaela Birnbauma światem to jednak przesada, a "slammed" to jest dopiero manipulacja

 

nawiasem mówiąc: ciekawe jak nazwą przewrót junty w Turcji, no ale podobno turecką demokrację gwałcą ludzie Amerykanów... :)

Odnośnik do komentarza

No to szydera średnio trafna, bo jednak większy wpływ na postrzeganie Polski ma "kumpel Appelbaum" z Washington Post (które jakie by nie było można uznać za gazetę opiniotwórczą) od komentarzy z Maila.

O ile większe? Wiadomo, że amerykańskie lemingi łykają to jak nasze chłepczą intelektualną zupę z GW. Zapewniam Cię, że więcej ludzi czyta brukowce. Tak więc większy zasięg ma Błaszczak w Daily Mail niż to co piszą sobie kumple Applebaum z Washington Post czy NYT.

ERDOGAN odcina zasilanie w bazie USA (baza Incirlik tam gdzie podobno sa glowice atomowe) i blokuje przestrzen powietrzna. Oskarza tez USA o inspirowanie puczu. Inbę czas zacząć

https://twitter.com/wszewko/status/754313462344458241

 

Premier Turcji: każdy kraj który udziela schronienia Gulenowi będzie w stanie wojny z Turcją.

 

A Gulen jest w USA. Ten pajac serio grozi USA? :O

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...