Skocz do zawartości

Polityka zagraniczna


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

http://www.lepoint.fr/societe/paris-un-homme-en-etat-de-mort-cerebrale-apres-son-interpellation-18-11-2017-2173363_23.php

 

Senegalczyk połknął narkotyki, które chował w ustach podczas kontroli policyjnej, a później pościgu. Ten protest był przeciw brutalności policji. Z tego co widzę, to nawet nie było czego relacjonować, bo w prasie francuskiej nawet wzmianki :-k 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Unia zastosowała art. 7 Traktatu uznając, że w Polsce istnieje zagrożenie praworządności ale wg PiS winna temu jest opozycja.Nawet słów brakuje by to jakoś skomentować. Jedynym pocieszeniem może będzie to, że wyborcy PiS przejrzą w końcu na oczy (ale nie mam co do tego przekonania).

Odnośnik do komentarza

Jak ewidentne przestępstwa nie sprawiły, że przejrzeli na oczy (chociażby nieopublikowanie wyroków TK, brak zaprzysiężenia legalnie wybranych sędziów, czy głosowaniem tegorocznego budżetu) to tym bardziej nie zmieni tego opinia UE, w której jest przecież wielka zmowa przeciwko Polsce, bo Polska nie chce przyjmować terrorystów.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Man_iac napisał:

Jak ewidentne przestępstwa nie sprawiły, że przejrzeli na oczy (chociażby nieopublikowanie wyroków TK, brak zaprzysiężenia legalnie wybranych sędziów, czy głosowaniem tegorocznego budżetu) to tym bardziej nie zmieni tego opinia UE, w której jest przecież wielka zmowa przeciwko Polsce, bo Polska nie chce przyjmować terrorystów.

 

Co ciekawe, w tej zmowie uczestniczy USA.

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że oni UE w końcu wkurwia tak, że nagle poziom życia tych "ubogaconych przez PiS" spadnie tak, że pierwsi będą lecieć pod sejm z taczkami. Wtedy PiS rzuci na nich pały i selekcja naturalna po raz kolejny zwycięży :keke: Ale nie wydaje mi się żeby UE miała tyle jaj.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tio napisał:

Unia zastosowała art. 7 Traktatu uznając, że w Polsce istnieje zagrożenie praworządności ale wg PiS winna temu jest opozycja.Nawet słów brakuje by to jakoś skomentować. Jedynym pocieszeniem może będzie to, że wyborcy PiS przejrzą w końcu na oczy (ale nie mam co do tego przekonania).

Ale oni oglądają Wiadomości w TVP1, więc skąd mają się dowiedzieć i jak przejrzeć na oczy? Tam tego nie powiedzą, nie pokażą albo zrobią to w "krzywym zwierciadle". Dalsze ogłupianie ludzi trwa i będzie, żeby tylko nie przejrzeli na oczy. Trza fundnąć kolejny Sylwester z Zenkiem, zniżyć poziom nauczania, odwrócić uwagę zmianą ulic na Kaczyńskiego/Kaczyńskich. Wtedy mało kto może zobaczy, że coś innego się dzieje i może bardzo źle wpłynąć na kraj. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Makk napisał:

Ale oni oglądają Wiadomości w TVP1, więc skąd mają się dowiedzieć i jak przejrzeć na oczy? Tam tego nie powiedzą, nie pokażą albo zrobią to w "krzywym zwierciadle". Dalsze ogłupianie ludzi trwa i będzie, żeby tylko nie przejrzeli na oczy. Trza fundnąć kolejny Sylwester z Zenkiem, zniżyć poziom nauczania, odwrócić uwagę zmianą ulic na Kaczyńskiego/Kaczyńskich. Wtedy mało kto może zobaczy, że coś innego się dzieje i może bardzo źle wpłynąć na kraj. 

 

Przecież Ziobro (ten sam, który robi prywatną vendette na dr. Dudku ) stwierdził że decyzja KE jest działaniem politycznym a nie praworządnym :| Więc :| Kolejny rzuca tekst, że to kara za uchodzców, pasek TVPInfo rzuca tekst o tym, że to kara za domaganie się reparacji (o ile to prawda) :rotfl: No i zgadnijcie co teraz myślą Ci ludzie?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Profesor napisał:

Duda ma przed sobą ciężkie chwile, bo nie może już udawać, że nie wie, co oznacza podpisanie przez niego ustaw o sądownictwie. Imo pchnie do TK, który grzecznie potwierdzi konstytucyjność.

To nie jest najgorsze ż możliwych rozwiązań bo przynajmniej da czas ludziom na protesty i Unii na jakąś reakcję. Bardziej obawiam się podpisania ż marszu w środku nocy gdzie rano obudzony się w innym ustroju.

 

Edit: I już za późno. "Prezydent" już ogłosił, że podpisze.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Makk said:

Ale oni oglądają Wiadomości w TVP1, więc skąd mają się dowiedzieć i jak przejrzeć na oczy? Tam tego nie powiedzą, nie pokażą albo zrobią to w "krzywym zwierciadle". Dalsze ogłupianie ludzi trwa i będzie, żeby tylko nie przejrzeli na oczy. Trza fundnąć kolejny Sylwester z Zenkiem, zniżyć poziom nauczania, odwrócić uwagę zmianą ulic na Kaczyńskiego/Kaczyńskich. Wtedy mało kto może zobaczy, że coś innego się dzieje i może bardzo źle wpłynąć na kraj. 

 

Zenek+ wręcz.

 

2105496.jpeg

 

Jestem dumny z tego, jak mój abonament przekłada się na promocję kultury wysokiej i realizację misji TVP.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...