Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Seju

Fristajlowy (graficzny) kącik dyskusyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki, na początku się pomyliłem i pobrałem Izrael zamiast Cypru, a póxniej zapomniałem sprawdzic u was

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

logosy z nizszych lig polskich potrebuje. patrzylem na rev i cfm, ale linki umarly.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O jakie ligi dokładnie Ci chodzi? Wystarczą same nie grywalne zespoły zawarte w FM2012?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o jak najwieksza liczbe zespolow, do jak najnizszych lig. Najlepiej do okregowki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do 11 był jakiś duży logopack, ale żeby obejmował kluby z okręgówki to nie przypominam sobie. Chyba takiego dodatku u nas nie było i wątpię by kiedyś powstał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi mi po prostu o jak najniższe nasze ligi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Od bardzo dawna nosiłem się z zamiarem by w końcu przesiąść się ze starego i wysłużonego '06 na '12. Wczoraj plan wcieliłem w życie, lecz kwestia grafiki nie daje mi spokoju. Mam tutaj na myśli wielkość czcionki, która na moim LG 21,5'' wydaje mi się (?) mikroskopijna. Oczywiście można zmniejszyć rozdzielczość z natywnej 1920x1080, jednak wtedy obraz staje się nieostry, jakby lekko zamazany.

Na nie jestem pierwszą osobą z tym problemem. Czy są jakieś skiny z powiększoną czcionką?

Ewentualnie który plik muszę edytować żeby tego dokonać? W ogóle przejdzie coś takiego?

Z góry dziękuję za odpowiedź. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jakim stylu jest największa liczba logosów i herbów do fm 2012 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć mam problem z koszulkami. Nie wyświetlają mi się wogóle mam tylko nazwiska zawodników a w ekranie meczowym tv wszyscy zawodnicy graja na czerwono co zrobić pomocy panowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jakim stylu jest największa liczba logosów i herbów do fm 2012 ?

Najwięcej zdecydowanie Mettalic

ale brakuje small czy ktoś ma namiar na packa z możliwie największą ilością small logosów klubowych ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam problem w FM 2013 po pobraniu backpacków ze zdjęciami stadionów. Nie wszystkie zdjęcia wyświetlają się w grze (z polskich m.in. Zawisza, Polonia Bytom czy Odra Opole). Sprawdzałem wszystkie ID stadionów w configu, ale nie działa. Wygląda to tak, jakby zablokowany był cały klub, nie stadion, bo na przykładzie Odry Opole stworzyłem w edytorze całkiem nowy stadion, jego ID wpisałem w config backpacka i dalej nic. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

możesz wrzucić config, który odpowiada za te zdjęcia co się nie wyświetlają, może uda się coś zaradzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Config jest zrobiony przy użyciu fmXML, także błędów nie ma. Jedyne co mi przychodzi do głowy to nazwy plików ze zdjęciem mogą być nazwane inaczej(powinny być nazwane numerami ID) niż jest to podane w configu :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc właśnie wszystko jest podpisane jak należy. Nazwy jako numery ID, wszystkie pliki zapisane w PNG. Ale tak jak napisałem, wygląda to jak jakiś problem z klubami a nie konkretnym plikiem czy stadionem, coś jak wyświetlanie kitsów w niektórych drużynach (np. reprezentacji Anglii), tylko że brak wyświetlanych kitsów Anglii można obejść w configu dodając na końcu rok rozgrywki, ale ze stadionami to nie działa i nie mam pomysłu jak by to obejść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę prosić o stroje Wehen Wiesbaden?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja bym prosil herb Dynama Berlin z configiem, z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi