Skocz do zawartości

Fristajlowy (graficzny) kącik dyskusyjny


Seju

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

Od bardzo dawna nosiłem się z zamiarem by w końcu przesiąść się ze starego i wysłużonego '06 na '12. Wczoraj plan wcieliłem w życie, lecz kwestia grafiki nie daje mi spokoju. Mam tutaj na myśli wielkość czcionki, która na moim LG 21,5'' wydaje mi się (?) mikroskopijna. Oczywiście można zmniejszyć rozdzielczość z natywnej 1920x1080, jednak wtedy obraz staje się nieostry, jakby lekko zamazany.

Na nie jestem pierwszą osobą z tym problemem. Czy są jakieś skiny z powiększoną czcionką?

Ewentualnie który plik muszę edytować żeby tego dokonać? W ogóle przejdzie coś takiego?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź. :-)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 8 miesięcy później...

Witam,

Mam problem w FM 2013 po pobraniu backpacków ze zdjęciami stadionów. Nie wszystkie zdjęcia wyświetlają się w grze (z polskich m.in. Zawisza, Polonia Bytom czy Odra Opole). Sprawdzałem wszystkie ID stadionów w configu, ale nie działa. Wygląda to tak, jakby zablokowany był cały klub, nie stadion, bo na przykładzie Odry Opole stworzyłem w edytorze całkiem nowy stadion, jego ID wpisałem w config backpacka i dalej nic. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza

No więc właśnie wszystko jest podpisane jak należy. Nazwy jako numery ID, wszystkie pliki zapisane w PNG. Ale tak jak napisałem, wygląda to jak jakiś problem z klubami a nie konkretnym plikiem czy stadionem, coś jak wyświetlanie kitsów w niektórych drużynach (np. reprezentacji Anglii), tylko że brak wyświetlanych kitsów Anglii można obejść w configu dodając na końcu rok rozgrywki, ale ze stadionami to nie działa i nie mam pomysłu jak by to obejść.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...