Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Gość Profesor

Liga rosyjska

Rekomendowane odpowiedzi

A tam nie miało być jakiegoś zakazu dotyczącego zatrudniania trenerów z zagranicy?

Chyba o Turków chodziło i piłkarzy tureckich :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, lad ma rację. Kilka tygodni temu pojawiło się info, że Rosjanie chcą podnieść poziom swoich szkoleniowców i mają zamiar to zrobić m.in. poprzez bana dla zagranicznych trenerów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widocznie zmienili zdanie ;)

Oczywiście nie jest to info potwierdzone na 100%, ale wiadomo, że ruscy i to obejdą. Dadzą mu obywatelstwo i po kłopocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przyznam szczerze, że byłoby to dla mnie ogromne zaskoczenie gdyby Carlo wylądował w Rosji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przyznam szczerze, że byłoby to dla mnie ogromne zaskoczenie gdyby Carlo wylądował w Rosji.

Dla mnie też, dlatego napisałem o grubym $. Zakładałem raczej któryś potężny klub z Europy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno Carlo ma zastapic Pepa w Bayernie od nowego sezonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie podobno. Rummenigge potwierdził, że Ancelotti będzie od nowego sezonu prowadzić Bayern.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mircea Lucescu oficjalnie trenerem Zenitu Sankt Petersburg... dobry ruch?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Jak poinformowała rosyjska agencja prasowa (TASS) w środę kierownictwo Amkaru Perm ogłosi piłkarzom, że klub został rozwiązany.
13 czerwca ma zostać ogłoszona oficjalna decyzja o rozwiązaniu Amkaru Perm. Klub ma ogromne problemy finansowe, które w ostatnim czasie tylko się nawarstwiały. Brakowało na spłatę dotychczasowych długów, a także na pensje dla swoich piłkarzy. Z tego powodu został złożony wniosek o rozwiązanie drużyny.

Amkar Perm zajął 13. miejsce w lidze, przez co o ligowy byt musiał walczyć w barażach. W dwumeczu zespół Janusza Gola wygrał z FK Tambow 3:0 (2:0 w meczu domowym i 1:0 na wyjeździe). Mimo to "Krasno-Cziornyje" nie zagrają w przyszłym sezonie w Premier Lidze. Ich miejsce zajmie Anży Machaczkała, która zajęła 14. miejsce w lidze i przegrała mecz barażowy z Jenisejem Krasnojarsk.

http://www.sport.pl/pilka/7,64946,23519812,amkar-perm-zostanie-rozwiazany-janusz-gol-wolnym-zawodnikiem.html

W Polsce nie do pomyślenia zawinąć klub ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi