Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

Z ostatniej chwili: udało mi się rozkminić to i owo dlatego już wkrótce dostepny będzie nowiutki patch. Bez errorów,z nowymi ligami, z polską ligą bez grup. Mam tylko pytanie czy wolicie dostać to wcześniej czyli np ok 20.10.07 czy może pozniej? w 1 wypadku polska liga bedzie aktualna na ok lipiec 2007. Dopracowanie szczegolow zajeloby mi ok 2 kolejnych tygodni. wolicie poczekac na patch z poprawiona,aktualna pl ligą czy mam wrzucic już w ten weekend (wszystkie inne ligi, update na 1 pazdzernik 2007)jak myslicie?

 

dawaj go juz ;)

Odnośnik do komentarza

polska lige robie od podstaw sam. tzn z sepmetberem nie bedziem iala wiele wspolnego -opre sie na swoim update ktory wypuszcze ok tego weekendu, to ten z serii z niedzialajaca angielska ale za to z 3 poslka. bedzie wiekszy wybor jak wrzuce produkt finalny. a ci podwijni to pewni ktos raz dodal zawodnikow na definitywny a raz na wypozyczenie

Odnośnik do komentarza

EAST EUROPEAN PATCH v1

 

LINK:

 

 

http://www.megaupload.com/pl/?d=U9Y652WF

 

 

INNY LINK :

 

http://www.sendspace.com/file/11mr2k

 

 

 

angielska działa, polska w 1 grupie ( po zamianie z holenderską)

nowe ligi:

izreal

czechy

rumunia

bulgaria

austria

szwajcaria

ukraina

 

zmienione nazwy lig i niektorych rozgrywek

spolszczone nazwy krajow, niketorych klubow itd

 

Dodana Czarnogóra- kluby, reprezentacje, zawodnicy ,trenerzy

 

Serbia i Ukraina graja juz w eleminacjach ( musialem z europy usunąć andorę i chyb liechtenstein) ,tego 2 nie jestem pewien :}

 

zawiera najnowszy 3.10 tapani patch

 

 

wystarczy przekopiowaci mozna grac

 

pamietjacie o trybie zgodnosci !

 

jest kilka nieszkodliwych errorow, wystarczy je przeklikac

 

sklady zagranicznych lig na 20 wrzesien 2007

sklady polskie na lipiec, wymagaja poprawienia

 

ukatualninie z poprawioną polską ligą i polski komentarz meczowy dodam za kilka tygodni(lub wczesniej)

Odnośnik do komentarza

drogi DEAN z niecierpliwością czekam i pewnie tabuny innych maniaków na nowy update.

Wracam do gry w 01/02 po dłuższej przerwie. Czy mógłby ktoś powiedzieć jak instalować to wszystko po kolei, bo podobnie jak koledze wcześniej wyskakują ligi AMBER. Proszę o wypisanie kolejnych kroków w ten sposób:

 

1) instalacja CM

2) patch 3.9.68

3) ?

4) ?

 

i tak dalej...

Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza

1) instalacja CM

2) patch 3.9.68

3) przekopiowanie odpowiednich plikow w dpowiednie miejsce: data do daty, ten drugi do folderu z grą

 

4.

nie mam pojęcia o co chodzui z AMBER. tzn to jest miejsce na nowy kraj, ale dlaczego ten amber nie mam pojecia.

napiszcze mi może jakiej ligi tam brakuje ,będę wiedział co jest nie tak

 

żeby nie było wszystko normalnie powinno działac, wielu już smiga na tej wersji i jest ok - podejrzeewam brak-nadmiar czegos w rodzaju tapaniego, additional patch itd.ale dziwne ,dziwen... może ktos kto juz to sciagnął i zainstalowało mu sie wszystko normalnie cos podpowie chłopakom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...