Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...jak się sprawy mają z cudownie się zapowiadającym update`em ligi polskiej deana i tego silvia?

Właśnie nabrałem ochoty popykać w NAJLEPSZEGO menagerka wszechczasów...Linki do forum champman mi nie działają.

Mógłby ktoś co nie co przybliżyć temat?

 

Patrz post wyżej...

Odnośnik do komentarza

jmk czytam posty...ale chodziło mi o taką "oficjalną" wersję , nie beta, bez błędów (np. Premiership), taką że będe mógł grać i zarazem nie obawiać się, że mnie wypierniczy z gry...

mam nadzieje, że wiesz o co mi biega...

 

pytanie z innej beczki do znawców...czy jest taka możliwość, żeby zagrać bez żadnych updatow, tylko na samym patchu.3.9.68 z kolorowymi atrybutami i wyłączonymi kontraktami niechronionymi?

Dodam, że tę opcją daje CMPatcher autorstwa chyba Tapaniego, z tym że, gdy zaminiam atrybuty na kolowe i wyłączam te "głupie" protected contract to nie mogę uruchomić ligi angielskiej?Rzadnych innych plików nie podmieniałem!!

Macie na to jakiś sposób?

Odnośnik do komentarza

http://www.champman0102.co.uk/Forum/showth...p=9937#post9937

 

!!! test version!!! possible crashes !!! backup your previous DB

 

Polish League Patch

with other 5 Replaced Leagues Patch

 

- install CM 01/02

 

- install 3.9.68

install cmpatcher 3.10

 

and you'll have

 

- Tapanified datebase

 

- 6 replaced leagues in one (with little:] Zozoa's and Rooni help)

 

- start game in 2007

 

- polish commentary, if you want save your favourite language commentary just copy in save place your language's ( events_eng, ger etc)

 

New leagues:

 

polish - belgium

also

turkish - belgium

and:

czech - danish

ukraine - finland

swiss- wales

northen ireland - austria

ireland - romania

. Copy Date to Date folder, copy exe to folder with exe

- English leagues crashes - sorry for this

but Swiss league works fine now

- I decided not to change Cm 01 02 name to CM 07 08 due to possibly law problems

Update polish transfers for 14.09.2007 by myself

- NO MORE ANY PLAYERS RESTRICTIONS IN ALL POLISH LEAGUES

- created new cups" Puchar Orange Ekstraklasy with reputation as it's in real life

- created over 300 new Polish clubs from 1 league to 5 polish league

- created 1, 2 and 3 polish leagues playable

- created 4 polish league not playable

- created lower polish teams ( in a lower division)

- created new czech, ukrainian, romanian clubs

1 and 2 polish leagues updated fully

medium updated 3 polish leagues ( ar end of every month I'll upload new versions with more updating teams. Have no time now ,I must share my time to be usefull for champman's community with my scout's job )

- updated Polish league history

- Most words in the game transleted to polish ( friendly - towarzyski)

- awards names in polish language

- competitions names in polish language

- change other leagues names as in real life

- removed more then 1000 retired players, added new

- changed players.clubs. national teams, staffs atrributies

- Australia added to Asia

- and many many more...

!!!!!! In games are some errors just click them and should be ok

!!!! If game crashes when loading league, just start it again

 

Fell free to use it any way, updated it,upload t, fixed it or changing whatever you want and whenever you want

 

New leagues except Polish are not fully updated. You can do it by yourself and share with us.

If someone correctly updated rest of 3 polish leauge and will upload it there I'll be thankfull ( guess not only me:})

 

i wiadomość z gg ;)

 

20:01)

http://www.plikus.pl/zobacz_plik-_CM0102_P...2007-36086.html

uwaga maze wywalac do systemu

(20:02)

duzo zmian w pliku exe ,zapisz sobie swoja db i ostrzezenie daj

wersja testowa

nie recze za to

 

 

A więc uważajcie :]

Odnośnik do komentarza

ogO2r co do tych kolorowych atrybutów to nie przejdzie...jak pisałem w innym poście jade na cm0102_gdi (żeby wychodzić kiedy chce do windy), a co za tym idzie cmpatcherem nie mogę sobie "spatchować" tego pliku bo piszę, że nie jest to wersja 3.9.68, podczas gdy patcha 3.9.68 dawno zainstalowałem...

Mogę jedynie spatchować cm0102.exe, więc dupa, bo z niego niestety nie mogę/nie chcę korzystać...

 

Co do pracy Deana, sprawdziłem, wiem, że wykonał kawał dobrej roboty, ale i tak jest troszkę błędów, ponoć nie można kupować graczy zagranicznych w drugiej lidze, dużo pozycji i parametrów jest "zwalona" (Nakielski z Odry Opole w rep., bo parametry ma...i to jakie, do tego AM LC, a w realu jest DC)...Wiem wiem marudze, powiecie mi, że mam edytor i mogę sobie pozmieniać, jednak troszkę by tego było...mimo wszystko Dean gratulację z uwagi na ciężką pracę i "żonę" :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie jest źle, ja jednak czekam z niecierpliwością na naprawioną ligę angielską.

 

PS jest nowsza wersja:

 

DUNE: (Piątek 21.09.2007 20:22)

http://www.champman0102.co.uk/Forum/showthread.php?t=789

nowa wersja, poprawnei dzilajaca chociaz nadal bez anglii

(Piątek 21.09.2007 21:00)

http://rapidshare.com/files/57283061/Polis...tch_v2.rar.html

Odnośnik do komentarza

POLISH PATCH

 

 

 

LINK:

 

http://rapidshare.com/files/57283061...ch_v2.rar.html

 

 

JAK?

 

1. Zainstalować grę CM01/02

2. Zainstalować łatkę 3.9.68

3. Skopiować i nadpisać zawartość

4. Uruchomić i ustawić wybrane opcje w cm patcher 3.10

 

Co?

 

DEAN Patch 2007/2008 czyli:

 

dodatek do gry Cm 01/02, który zawiera:

 

- Tapani Patch 3.10 czyli min.

 

możliwość wyboru roku rozpoczęcia gry np w sezonie 2007/08

kolorowe atrybuty

zmiany struktur wielu lig

wiele nowych opcji min. przyśpieszenia gry

 

- Dean Patch

 

czyli

 

grywalne Polska 1, 2, 3 liga ( w miejsce Belgijskiej)

zniesione wszystkie ograniczenia obcokrajowców

belgijska w miejsce tureckiej

niegrywalna 4( 4 grupy po 16 drużyn oraz dodane kluby z ligi 4 oraz niektórych lig okręgowych

nowe ligi:

czeska, ukraińska, rumuńska, austriacka, szwajcarska - dodane w miejsce, tych mniej popularnych

 

pełne uaktualnienie składów klubów z największych europejskich lig, oraz: 1 i 2 ligi polskiej, a także częsciowe uaktualnienie 3 ligi polskiej oraz pozostałych lig europejskich na dzień 01.09.2007

 

poprawione atrybuty, parametry, reputacje tysięcy klubów, reprezentacji, piłkarzy i trenerów,

 

tysiące dodanych i usuniętych piłkarzy i trenerów do bazy danych

- Uaktualnione wyniki ostatnich mistrzostw świata

- uaktualnienie liczby wystepów i strzelonych bramek piłkarzy naszej reprezentacji

- dodane nowe polskie stadiony na euro 2012 :}

- dodanie Czarnogóry do rozgrywek klubowych i reprezentacyjnych

- Ukraina i Yugoslavia moga już uczestniczyć w eleminacjach rozgrywek międzynarodowych

- zmiana nazw polskich lig

- Australia w strefie Azjatyckiej

- grę po zainstalowaniu można urachamiać bez płyty CD - konieczna jest ona jednak do każdorazowej instalacji oraz wgrywania uaktualnień

- polski komentarz meczowy

- setki, tysiące innych ,drobnych zmian o których, już nie pamiętam

 

pełne uaktualnienia 3 ligi polskiej, mniejszych lig europejskich oraz 2 i 3 lig z napopularniejszych lig w europie w następnych wersjach patcha(postaram się raz w miesiącu publikować update)

 

UWAGA !!!!!!

 

z przyczyn mi bliżej nie znanych nie da się uruchomić ligi angielskiej, za co bardzo przepraszam, postaram się w najbliższym wolnym czasie usunąc ten problem

 

- NIE uruchamiać wszystkich lig jednocześnie, nie uruchamiać wcale ligi angielskiej

- Podczas ładowania ligi, w trakci zapiswyania gry mogą pojawić się błedy. Należy je przeklikać i gra powinna działać dalej bez problemu.

- Zalecam częste zapiswyania stanu gry, na wypadek gdyby były jakieś problemy z błędami

- UWAGA !! Jeśli podczas instalacji ligi "wyrzuci" grę i nastąpi jej zamknięcie nie załamuj się tylko ponów próbę aż do skutku

 

 

Nie ponoszę odpowiedzialności za działanie gry,patcha, nie spełniam indywidulanych życzeń, nie udzialam porad dotyczących działania, instalacji Cm 01/02, łatki 3.9.68 oraz cm patcher3.10, gdyż nie ja stworzyłem te dodatki

 

Skorzystałem z dostępnego w sieci:

- polskiego komentarza meczowego

-podziękowania dla twórców

 

Thx to: Zozoa from Champman0102.co.uk Update Team

Podziękowania dla Rooni za współpracę

 

 

EDIT: przepakowani zawodnicy są generwani przez grę automatycznie, to pewnie efekt tego że obniżyłem statsy ok 500 polskich piłkarzy ,tak by były w miarę realne, podobnie z trenerami -dlatego już słabe druzyny nie zdobywaja mistrza co sezon. "Mózg gry" jednak nadal "upiera się" żeby Polscy piłkarze byli nieco lepsi bo tak go zaprogramowano niestety. dlatego czasem jakiś przeciętniak ma statsy na poziomie europejskim.

A tak od siebie: od jakiegoś tygodnia gram sobie na tej ostatniej wersji i uważam ją za całkiem fajna i wzyciu nei zamienię jej na nic innego. Błędy w składach -- prosta rzecz, czasem coś się przeoczy, czasem nie ma czasu kogoś wklepać. Prosze o zrozumienie, nie mam już 16 lat. Muszę czasem żyć, pracować,jeść, spać, czas na rodzine , mam swoją kapelę rockową ,której też musżę trochę czasu poświecić , a na dodatek nie jestem zawodowym patcherem .Dodatki robię tylko dla siebie i dla znajomych, i jakimś cudem ktoś mnie przekonał żeby to wrzucać do netu. I tyle.

Nie mam nic przeciwko ,żeby ktoś np na moim patchu porawił wszystkie transfery i potem podzielił się z innymi ,choćby tutaj. Ja ,tam jestem zadowolony ze swojego patcha, sprawdza sie w graniu(ostatnio Lech Poznań, bo ile mozna grać Wisełką:}) ale zawsze można skorzystąc z pracy chłopaków z champman ( choć tam oczywiście polksa liga w 2 grupach i na składach które przygotowałem na 1 sierpien 2007) albo namówic do powrotu Rooniego., który - wiem do od ABW :} majstruje cos tam jescze na własny użytek(ostatnio bodajże podmienił polką ligę z rosyjską).

 

1.10.07 nowe uaktaelnienie

podrzuce og02r na gg a on je zamiesci tutaj - o ile bedzie chcial:}

ja mam ostratnio ograniczony dostęp do netu tzn laptopa moge używac tylko służbowo :}

Odnośnik do komentarza

Muszę się z Tobą zgodzić, że ten patch jest bardzo udany :) fajnie odbywają się rozgrywki w 3 lidze polskiej (mówię o tej wcześniejszej wersji twojego update'u). I właśnie mam pytanie: czym różni się ta nowsza wersja zamieszczona przez Ciebie wczoraj od starszej, skoro i w jednej i w drugiej jest wciąż niegrywalna liga angielska? Różnią się tylko uaktualnionym składami?? pozdro

Odnośnik do komentarza

To zmiany, których nie ma we wcześniejszych wersjach:

 

grywalne Polska 1, 2, 3 liga ( w miejsce Belgijskiej) - wczesniej była turecka. a tam trochę dziwnie to wyglądało

zniesione wszystkie ograniczenia obcokrajowców

belgijska w miejsce tureckiej

niegrywalna 4( 4 grupy po 16 drużyn oraz dodane kluby z ligi 4 oraz niektórych lig okręgowych

 

pełne uaktualnienie składów klubów z największych europejskich lig, oraz: 1 i 2 ligi polskiej, a także częsciowe uaktualnienie 3 ligi polskiej oraz pozostałych lig europejskich na dzień 25.09.2007(już w niedzielę !!!)

 

poprawione atrybuty, parametry, reputacje tysięcy klubów, reprezentacji, piłkarzy i trenerów,

 

tysiące dodanych i usuniętych piłkarzy i trenerów do bazy danych

- Uaktualnione wyniki ostatnich mistrzostw świata

- dodane nowe polskie stadiony na euro 2012 :}

- zmiana nazw polskich lig

- Australia w strefie Azjatyckiej

- grę po zainstalowaniu można urachamiać bez płyty CD - konieczna jest ona jednak do każdorazowej instalacji oraz wgrywania uaktualnień

- setki, tysiące innych ,drobnych zmian o których, już nie pamiętam np: po zakonczeniu okna transferowego nei można już kupowac zawodników, ale pamiętajcie że można nabywać tych z free transfer, dodane preferencje np drogba kocha mourinhio, itd.

- uaktualniona liczba wystepów i bramek w reprezentacji Polski( uwzględnione mecze z Finlandią i Portugalią), pełne składy druzyn grającyhc w europejksich pucharach ale nie mające grywalnych lig np Crvena Zvedza, itd. to oznacza większą bazę danych, czyli więcej zawodników nawet przy wyborze jednej ligi. Chociaż liga angielska nie działa to jest zaktualizowana a każdy z piłkarzy jest dostępny w grze i można go kupić nawet przy wyborze tylko polskiej ligi, wkrótce dokładnijsze transfery i więcej zmian.

do niedzieli:}

Odnośnik do komentarza

w niedzielę koło południa dam nową wersję, a na pociechę i dla zabicia czasu....

Champman0102.co.uk - September 07 update

 

Champman0102.co.uk are proud to release the much anticipated September release featuring:

Thousands of transfers from all over the world.

Comprehensive player updates.

Attributes updated to reflect the current season.

Old/cheat players re-statted.

Retired players removed.

Non league clubs added/updated.

Thousands of new players added.

Thanks to everyone who has contributed over the past 3 months towards the update - please leave feedback/praise and constructive comments in the appropriate country forum.

 

Thanks and enjoy.

 

LINKS

 

Sendspace - http://www.sendspace.com/file/qgi27k

Rapidshare - http://rapidshare.com/files/58908248/September.zip.html

 

 

 

 

WERSJA STAPANIFIKOWANA tzn wybór roku gry, kolorki etc. :

 

 

http://rapidshare.com/files/59057608/Tapan...Update.rar.html

 

 

 

 

Installing instructions:

1.Install the game.

2.Install the 3.9.68 official patch (you can find it here: http://www.champman0102.co.uk/Forum/...read.php?t=191)

3.Download the file from the link above.

4.Extract the files to the DATA folder.

5.Start a new game.

Odnośnik do komentarza

Z ostatniej chwili: udało mi się rozkminić to i owo dlatego już wkrótce dostepny będzie nowiutki patch. Bez errorów,z nowymi ligami, z polską ligą bez grup. Mam tylko pytanie czy wolicie dostać to wcześniej czyli np ok 20.10.07 czy może pozniej? w 1 wypadku polska liga bedzie aktualna na ok lipiec 2007. Dopracowanie szczegolow zajeloby mi ok 2 kolejnych tygodni. wolicie poczekac na patch z poprawiona,aktualna pl ligą czy mam wrzucic już w ten weekend (wszystkie inne ligi, update na 1 pazdzernik 2007)jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...