Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

kolejna porcja wzmianek... no i czesc wskazanych bledow zlikwidowana

Zapomniałeś o ...

Polonia Warszawa - reputation 11

Reputacja 9 ??? dla lider tzw Ekstraklasy ;) :ściana:

 

#### Belchatów

Lacic CA 110 PA 120

Zewlakow Ca 115 PA120

 

#####Jagielonia

Kupisz do Jagi, ca 105 PA 117

Skerla Ca 110 PA 115

 

### Lechia

Deleu CA 100 PA 110

 

 

#####Legia

Rybus CA 115 PA 125 , Home reputation na 100, przecież jest powoływany na każdy mecz reprezentacji :ściana:

 

####Korona

Niedzielan CA 115 120 , były reprezentant ;) ale ciągle nieźle gra i strzela gole

Maliszewski MLC dodać Lewy

 

 

####Polonia Warszawa

Mierzejewski CA 110 PA 117

Skrzyński CA 110 PA 115

 

 

####Ruch

Janoszka za mocny CA ma 107 czyli więcej niż Niedzielan :ściana::>

 

###Śląsk

bramkarze sa za mocni

Kelemen CA 109 pA 115, Słowak ale to nie znaczy że jest tak samo dobry jak Mucha ;)

 

 

 

i na koniec

Historia pucharu ligi ...To nie Belgia ;)

warto usunąc Anderlecht i Mouscron

a dodać polskie zespoły ;) :ściana:

Odnośnik do komentarza

ps. puchowy jak wrzuce ten plik, mozesz poprawic to co sie nie bedzie podobalo... mozesz tez dodac transfery wazniejsze na calym swiecie zeby ciekawiej bylo... ja tego nie zrobie bo edytory mi wywalaja gre... no i czasu mi zabraknie jak znam zycie... popraw to co trzeba i wrzuc tutaj, ja sobie to sciagne pozniej i obczaje calosc

 

Deeen Multileague Patch - Deeev's Unofficial Edit 5

Edytowane przez deeev
Odnośnik do komentarza

ps. puchowy jak wrzuce ten plik, mozesz poprawic to co sie nie bedzie podobalo... mozesz tez dodac transfery wazniejsze na calym swiecie zeby ciekawiej bylo... ja tego nie zrobie bo edytory mi wywalaja gre... no i czasu mi zabraknie jak znam zycie... popraw to co trzeba i wrzuc tutaj, ja sobie to sciagne pozniej i obczaje calosc

 

Deeen Multileague Patch - Deeev's Unofficial Edit 5

:twisted: 2 godziny pracy na marne ...

bo nie mogę zapisać ...

 

więc nic nie zrobię :(

Odnośnik do komentarza

no niestety... tak to jest, tej gry pod katem update'u samemu nie da sie dobrze zrobic... to tak zwana walka z wiatrakami... sa jeszcze inne edytory, np. cm explorer ale one sa mniej funkcjonalne, i troche trudniej sie na nich pracuje... ja wlasnie na tego typu atrapach pracowalem, efekty byly, ale nie zawsze zadowalajace... swoja droga, deeen powinien bardziej uwage do pewnych szczegolow przypisywac, duzo mankamamentow tam bylo... no i trzeba byloby bledy pousuwac w rumunii, czy nawet usa i brazylii zeby na tych ligach gry nie wywalalo... bo to tez jest dysfunkcja

Odnośnik do komentarza

no niestety... tak to jest, tej gry pod katem update'u samemu nie da sie dobrze zrobic... to tak zwana walka z wiatrakami... sa jeszcze inne edytory, np. cm explorer ale one sa mniej funkcjonalne, i troche trudniej sie na nich pracuje... ja wlasnie na tego typu atrapach pracowalem, efekty byly, ale nie zawsze zadowalajace... swoja droga, deeen powinien bardziej uwage do pewnych szczegolow przypisywac, duzo mankamamentow tam bylo... no i trzeba byloby bledy pousuwac w rumunii, czy nawet usa i brazylii zeby na tych ligach gry nie wywalalo... bo to tez jest dysfunkcja

Myślę że zabawa kilkoma edytorami doprowadziła do błędów które uniemożliwiają edycję ed0607

 

Ps.

Sprawdziłem od początku, czyli od pierwszej wersji jest problem z edytorem ed0607

Powód ... inne są od starszych wersji cm3 i może "coś tam" nie jest kompatybilne z cm0102

Odnośnik do komentarza

1. Rumunia działa -niby mam sygnały od was, że coś nie tak, ale i na stacjonarnym i na lapie(vista) jest ok.

2.Edytor też, tzn trzeba dłużej czekać przy zapisywaniu to w tym konkretnym przypadku.Ogólnie po iluś tam tysiącach zmian edytor nie wyrabia.Nic dziwnego "technologia" sprzed 10 lat.Zalecam często sejwy i kopie zapasowe.

3.Ostatnio mój up zawierał tylko zmiany przynależności klubowej i stałe punkty programu (Czarnogóra), PA i CA tylko częściowo- tu nie ma co kombinować bo umiejętności grajków zawsze są względne a sama gra daje mniejsze możliwości urealnienia rozgrywki niż np FM 2010.

4. Nowa wersja pod koniec września.Prace ruszyły ale zaległości sporo a czasu mało. Możemy się tak umówić, że przygotuje łatkę z transferami i ligami a ktoś potem poprawi atrybuty.

Odnośnik do komentarza

1. Rumunia działa -niby mam sygnały od was, że coś nie tak, ale i na stacjonarnym i na lapie(vista) jest ok.

2.Edytor też, tzn trzeba dłużej czekać przy zapisywaniu to w tym konkretnym przypadku.Ogólnie po iluś tam tysiącach zmian edytor nie wyrabia.Nic dziwnego "technologia" sprzed 10 lat.Zalecam często sejwy i kopie zapasowe.

3.Ostatnio mój up zawierał tylko zmiany przynależności klubowej i stałe punkty programu (Czarnogóra), PA i CA tylko częściowo- tu nie ma co kombinować bo umiejętności grajków zawsze są względne a sama gra daje mniejsze możliwości urealnienia rozgrywki niż np FM 2010.

4. Nowa wersja pod koniec września.Prace ruszyły ale zaległości sporo a czasu mało. Możemy się tak umówić, że przygotuje łatkę z transferami i ligami a ktoś potem poprawi atrybuty.

Czy struktura ligi będzie realistyczna?

Ekstraklasa 16

Pierwsza liga 18

Druga liga 2x18

Odnośnik do komentarza

Cos z tym patchem jest nie ta, gra jest chyba trudniejsza, grając systemem 4-3-3 w wersji 3.68T bez update dawałem spokojnie rade a teraz jaką drużynę nie wezmę z polskiej ligi to w plecy nie zależnie od taktyki. Lecha nawet wziąłem - 9 miejsce i mnie wywalili, coś tu jest nie tak

Odnośnik do komentarza

Cos z tym patchem jest nie ta, gra jest chyba trudniejsza, grając systemem 4-3-3 w wersji 3.68T bez update dawałem spokojnie rade a teraz jaką drużynę nie wezmę z polskiej ligi to w plecy nie zależnie od taktyki. Lecha nawet wziąłem - 9 miejsce i mnie wywalili, coś tu jest nie tak

 

Taktykę dostosowuje się do piłkarzy. Inny patch = inne statystyki grajków, więc nie ma 100% pewności, że z każdym teamem ta sama taksa będzie działała poprawnie.

Proponowałbym Ci drobną korektę taktyki, później ocenianie patcha.

Odnośnik do komentarza

tez jestem tego zdania co dean... trudniejsze taktyki sa lepsze bo trzeba wiecej kombinowac... nie jest wcale tak prosto poukladac druzyne, nawet przy w miare dobrych ustawieniach treningowych... a przy wlaczeniu w tapani patchu 3.10 - enable harder tactics jest kosmos... to jest dopiero hardkor... wtedy jest bardzo ciezko zdzialac cokolwiek... ale to juz dla tych ktorzy maja silne nerwy heh

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...