Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

wrzucam nieoficjalna (tylko taka sie pojawi) przerobke update'u deeena - konkretnie multileague patch, nad ktorym kilka dni spedzilem... ciezki to byl boj, zwlaszcza ze edytory mi nie chca chodzic na tej wersji cos, ale czesc rzeczy udalo sie zrobic, bylo mnostwo bledow mniej i bardziej istotnych ktore poprawilem, aczkolwiek nie wszystkie bo po prostu nie dalo sie tego wykonac... polska liga bez grup, jak wiadomo - i w wielu aspektach na tej lidze wlasnie sie skupilem... ale korekty drobne sa rowniez i w innych ligach... zwlaszcza jesli chodzi o rynek transferowy... rumunia, brazylia i usa sa niegrywalne wiec nie ruszac tych lig... reszta trybi, mozna sobie pograc nie wyglada to jakos rewelacyjnie ale kilka sezonow mozna rozegrac... upowalem pod katem sezonu 2010-2011 juz niektore zmiany ale patch ustawiony jest na 2009-2010... wiec jesli ktos chce niech zamieni te opcje patche'm ktory tam sie znajduje...

 

Deeen Multileague Patch - Deeev's Unofficial Edit

Odnośnik do komentarza

w tej wersji Deana z czerwca denerwuje mnie jedno(nie wiem czy tylko ja tak mam); gram w II polskiej lidze, ale transfer ustawiony w lipcu dopiero za rok sie odbywa(lub nawet nie, bo wtedy klub, który chciał kupić zawodnika nie ma na to kasy); możnaby zupdateować II lige polska i inne kluby polskie bez ligi;]

Odnośnik do komentarza

wrzucam nieoficjalna (tylko taka sie pojawi) przerobke update'u deeena - konkretnie multileague patch, nad ktorym kilka dni spedzilem... ciezki to byl boj, zwlaszcza ze edytory mi nie chca chodzic na tej wersji cos, ale czesc rzeczy udalo sie zrobic, bylo mnostwo bledow mniej i bardziej istotnych ktore poprawilem, aczkolwiek nie wszystkie bo po prostu nie dalo sie tego wykonac... polska liga bez grup, jak wiadomo - i w wielu aspektach na tej lidze wlasnie sie skupilem... ale korekty drobne sa rowniez i w innych ligach... zwlaszcza jesli chodzi o rynek transferowy... rumunia, brazylia i usa sa niegrywalne wiec nie ruszac tych lig... reszta trybi, mozna sobie pograc nie wyglada to jakos rewelacyjnie ale kilka sezonow mozna rozegrac... upowalem pod katem sezonu 2010-2011 juz niektore zmiany ale patch ustawiony jest na 2009-2010... wiec jesli ktos chce niech zamieni te opcje patche'm ktory tam sie znajduje...

 

Deeen Multileague Patch - Deeev's Unofficial Edit

Fajna sprawa ... układ lig jak w realu (w lidze polskiej), dawno nie było tak miło ;)

 

 

Ps.

Transfery na 1 lipca 2010 (np Mucha ) zrobił bym automatycznie tzn , od razu umieścił piłkarza w klubie docelowym

Powód - NIE RAZ NIE DOCHODZĄ TE TRANSFERY DO SKUTKU - kontuzja

Odnośnik do komentarza

eeee nie przeceniajmy wartosci polskich 'gwiazdorow'... to i tak bedzie nie dociagniete tak jak trzeba - w tym przypadku giza jest zle zestawiony z rybusem... to zawodnicy w roznym wieku, na zupelnie innym etapie... zreszta rybus nie jest jakas wielka gwiazda, choc zaczyna grywac w reprezentacji, aczkolwiek nic w niej nie pokazuje... giza grywal w reprezentacji ale tez sukcesow nie mial... aczkolwiek jest bardziej doswiadczony... no i co za tym idzie bardziej ograny... takich szczegolow w tej grze jest duzo nie dopracowanych... ale samemu ciezko byloby cala ta gre obczaic, to jest wrecz niemozliwe... tym bardziej ze zespol pracujacy nad uaktualnieniami popelnia mnostwo banalnych pomylek, ktore az raza... ale tak to juz jest, nie da sie zrobic perfekcyjnie wszystkiego czasami

Odnośnik do komentarza

w tej wersji Deana z czerwca denerwuje mnie jedno(nie wiem czy tylko ja tak mam); gram w II polskiej lidze, ale transfer ustawiony w lipcu dopiero za rok sie odbywa(lub nawet nie, bo wtedy klub, który chciał kupić zawodnika nie ma na to kasy); możnaby zupdateować II lige polska i inne kluby polskie bez ligi;]

 

To dlatego, że baza danych była przygotowywana na sezon 2010- 11 ale okazało się, że na tym patchu nie pojawiają się loany po 1.01.2010

 

eeee nie przeceniajmy wartosci polskich 'gwiazdorow'... to i tak bedzie nie dociagniete tak jak trzeba - w tym przypadku giza jest zle zestawiony z rybusem... to zawodnicy w roznym wieku, na zupelnie innym etapie... zreszta rybus nie jest jakas wielka gwiazda, choc zaczyna grywac w reprezentacji, aczkolwiek nic w niej nie pokazuje... giza grywal w reprezentacji ale tez sukcesow nie mial... aczkolwiek jest bardziej doswiadczony... no i co za tym idzie bardziej ograny... takich szczegolow w tej grze jest duzo nie dopracowanych... ale samemu ciezko byloby cala ta gre obczaic, to jest wrecz niemozliwe... tym bardziej ze zespol pracujacy nad uaktualnieniami popelnia mnostwo banalnych pomylek, ktore az raza... ale tak to juz jest, nie da sie zrobic perfekcyjnie wszystkiego czasami

dokładnie, deev miał kupę roboty, tym bardziej, że ja nie koncentrowała się zbytnio na a i Ca,raczej na transferach.

Odnośnik do komentarza

eeee nie przeceniajmy wartosci polskich 'gwiazdorow'... to i tak bedzie nie dociagniete tak jak trzeba - w tym przypadku giza jest zle zestawiony z rybusem... to zawodnicy w roznym wieku, na zupelnie innym etapie... zreszta rybus nie jest jakas wielka gwiazda, choc zaczyna grywac w reprezentacji, aczkolwiek nic w niej nie pokazuje... giza grywal w reprezentacji ale tez sukcesow nie mial... aczkolwiek jest bardziej doswiadczony... no i co za tym idzie bardziej ograny...

Mocno to naciągane o tej reprezentacji - Giza, choć 30-letni, ma na koncie raptem 5 spotkań w kadrze (w tym mecze z np. ZEA, Arabią Saudyjską, Wyspami Owczymi). Rybus, młodszy o niemal 10 lat, już 10 razy wystąpił w reprezentacyjnym trykocie.

Odnośnik do komentarza

eeee nie przeceniajmy wartosci polskich 'gwiazdorow'... to i tak bedzie nie dociagniete tak jak trzeba - w tym przypadku giza jest zle zestawiony z rybusem... to zawodnicy w roznym wieku, na zupelnie innym etapie... zreszta rybus nie jest jakas wielka gwiazda, choc zaczyna grywac w reprezentacji, aczkolwiek nic w niej nie pokazuje... giza grywal w reprezentacji ale tez sukcesow nie mial... aczkolwiek jest bardziej doswiadczony... no i co za tym idzie bardziej ograny...

Niedzielan ma CA 101 w kontekście Gizy CA 119

 

Na razie proponuję takie zmiany

Ekstraklasa - reputation 7

Pierwsza liga - reputation 5

 

Lech - reputation 12

Polonia Warszawa - reputation 11

Widzew - reputation 8

Gornik - reputation 9

 

Historia pucharu ligi ...To nie Belgia ;)

 

W Legii ...

Antolovic CA 108 PA 125

Iwański CA 120 PA 125

Astiz CA 125 PA 133

Giza CA 116 PA 120

Jarzebowski 118 PA 122

Jedrzejczyk CA 97 PA 115

Manú CA 120 PA125

Rybus CA 115 PA 125 HOME REP 110

Vrdoljak CA 122 PA 132

Zyro CA 88 PA 110

 

Jedrzejczyk to DCR

 

 

Knezevic do Legii, 3 letni kontrakt

Barbosa Mezenga do Legii

Peter Singlar odchodzi z Wisły Kraków

 

Niedzielan ma CA 115 120

Artjoms Rudnevs do Lecha , CA 120 PA 130

Darvydas Sernas ,Widzew CA 115 PA 125

Adrian Mierzejewski , Polonia W. CA 118 PA 130

Grzegorz Kuświk, Belchatów, CA 110 PA 120

Artur Sobiech , polonia W , CA 115 PA 130

Odnośnik do komentarza

wrzucam jeszcze zmiany w 1 i 2 lidze polskiej glownie... wiecej raczej nie zrobie, - edytory mi odmawiaja posluszenstwa calkowicie...

 

ps. dlaczego nie widac polskich graczy z wolnego transferu na poczatku gry ?? zastanawia mnie to jest ich sporo a nie widac tego... moze wie ktos jak tego typu rzeczy wyszukiwac ?? deeen przy robieniu update'u na nowy sezon mozesz skorzystac z tego co ja przerobilem... mysle ze przyda sie to nawet niezle wyglada w kontekscie pewnych spraw...

 

Deeen Multileague Patch - Deeev's Unofficial Edit 4

Odnośnik do komentarza

wrzucam jeszcze zmiany w 1 i 2 lidze polskiej glownie... wiecej raczej nie zrobie, - edytory mi odmawiaja posluszenstwa calkowicie...

 

ps. dlaczego nie widac polskich graczy z wolnego transferu na poczatku gry ?? zastanawia mnie to jest ich sporo a nie widac tego... moze wie ktos jak tego typu rzeczy wyszukiwac ?? deeen przy robieniu update'u na nowy sezon mozesz skorzystac z tego co ja przerobilem... mysle ze przyda sie to nawet niezle wyglada w kontekscie pewnych spraw...

 

Deeen Multileague Patch - Deeev's Unofficial Edit 4

a mogę prosić pełniejszą listę zmian?

ps.jeśli jakiś zawodnik ma dziwną pozycję np van

Nisterloy czy Brożek ( tak, jak tu zgłaszaliście, to jest jedno rozwiązanie)trzeba wejść do edytora, skasować go, stworzyć na nowo, zapisać i zacząć nową grę

Odnośnik do komentarza

proponuję kolejna "paczkę" wg mnie błędów ,które mocno rażą ...

 

Nasze "skopana" w świecie nie ma wielkiego autorytetu więc

Ekstraklasa - reputation 7

Pierwsza liga - reputation 5

 

Polonia Warszawa - reputation 11 , to lider tzw Ekstraklasy ;)

 

####Arka

Szmatiuk to obrońca środkowy a nie AMCL !!!

 

#### Belchatów

Lacic CA 110 PA 120

Zewlakow Ca 115 PA120

Malkowski MR

 

#####Jagielonia

Frankowski trochę pogra więc PA na 120

Kupisz do Jagi, ca 105 PA 117

Skerla Ca 110 PA 115

 

### Lechia

Surma PA 115

Deleu CA 100 PA 110

Vytautas Andriuskevicius dodać do Lechii DLC , 08-10-1990, Litwa, CA 100 PA 110

http://www.90minut.p...ra.php?id=17472

 

#####Legia

Rybus CA 115 PA 125 , Home reputation na 100

 

####Korona

Kuzera CA 90 PA 110

Vukovic CA 110 PA 115

Niedzielan CA 115 120 , były reprezentant ;) ale ciągle nieźle gra

Tataj CA 85

Maliszewski MLC dodać Lewy

KOrzym FL

 

####Polonia Warszawa

Mierzejewski CA 110 PA 117

Mynar jeszcze pogra wiec PA 115 i te "attacker-20" chyba skasować ;) bo nie pamietam go jako napastnika

Sobiech CA115 PA 125 , parę groszy kosztował ;)

Skrzyński CA 110 PA 115

Pietrasiak CA 110 PA 115

Trałka to środkowy pomocnik , CA 105 115

 

####Ruch

Olszar CA 105 PA 115

grzyb CA 100 PA110

Janoszka za mocny , CA 90

 

###Śląsk

bramkarze sa za mocni

Kelemen CA 109 pA 115, Słowak ale to nie znaczy że jest tak samo dobry jak Mucha ;)

Kaczmarek CA 105 PA 110

 

###Wisła

Díaz do Club Brugge

 

#### Widzew

Sernas to napastnik , gra jako SC

Lisowski to pomocnik AML ~ AMLC

Szymanek CA 110

 

 

i na koniec

Historia pucharu ligi ...To nie Belgia ;)

warto usunąc Anderlecht i Mouscron

a dodać polskie zespoły ;)

 

 

a mogę prosić pełniejszą listę zmian?

ps.jeśli jakiś zawodnik ma dziwną pozycję np van

Nisterloy czy Brożek ( tak, jak tu zgłaszaliście, to jest jedno rozwiązanie)trzeba wejść do edytora, skasować go, stworzyć na nowo, zapisać i zacząć nową grę

czy będziesz w swoim update uwzględnisz poprawki , błędów , które tutaj zostały zauważone !?

 

 

Możliwość edycji postów znika po pewnym czasie. By móc to robić cały czas, należy zostać członkiem grupy Przyjaciół CMF - citko.

Edytowane przez citko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...