Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie pytanko - jakie będą nazwy regenów bo w ostatnim nie były na pewno polskie

czy to zależy od ligi z którą została zamieniona polska czy też można to jakoś delikatnie załatwić bo jednak w końcu to psuje atmosferę?

pamiętam że kiedyś był taki patchyk z trzema polskimi ligami i tam z tego co pamiętam nie było tego problemu, choć możliwe że słabo pamiętam ;)

 

ps od razu chciałem złożyć tym wszystkim którzy wciąż chcą pracować nad tą grą ogromne podziękowania

nowe fm nie mają dla mnie tej atmosfery; są tak jak dzisiejszy świat przeładowane informacją, wszystko jest podane na tacy a jednocześnie nie ma tego funu z gry; pewne rzeczy po prostu trzeba sobie wyobrazić, dopowiedzieć, wymyślić...

małe literki w tysiącach białych okienek, jakieś mordki stylizowane na fifę, wieczność w oczekiwaniu na następstwo każdego kliknięcia

ale koniec z tym zaśmiecaniem

jeszcze raz dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam pytanie bo juz sie gubie w tych patchach. Mam wersje 3.9.68T na to cos jeszcze chyba bo nie ogarniam juz tego. W kazdym razie to jest to od deana zaczynam lipiec 2009 są 3 ligi polskie. Są jeszcze jakies uaktualnienia, bo ja sie juz w tym motam wszystkim?Z góry thx aa i na tym uaktualnieniu gram 1 lige + 3 bacgroundy razem 4 (+ lowery) i w 'find" mam tylko 574 strony (baza maximum) troche mało mi sie wydaje tych grajków jakos..idzie to jakos zmienic?tez tak macie?Pozdr

Odnośnik do komentarza

dokładnie... to pracuj tam sumiennie bo naprawdę w Twoje update'y gra się najlepiej ! :) a wspominasz o errorach... postaraj się coś pokombinować tak by po wybraniu wszystkich dost. lig w grze... nazwiska piłkarzy ( np. w polskiej Ekstraklasie ) były prawdziwe a nie zmyślone o których nawet wspomniałem na champmanie :) bo te błędy są może dla niektórych drobnostką... ale niektórych to drażni... więc powodzenia mistrzu ! :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

Kilka wyjaśnień.

1. Prace cały czas trwają.

2. Po ślubie mam ograniczony dostęp do internetu( problem lokalizacji , nie żony:}

3.Opóznienie wynika z tego, że najnowszy tapni patch jest pełen bugów co odkryłem już po fakcie, i motywacja do zrobienie składów w pl lidze mocno spadła

( np puchar polski się dezaktywuje po 1 sezonie, podobnie w holandii ,belgii itd,sam tapani mi napisał, że albo chyba już jest za stary na to wszystko :}

4.Musiałem zacząć wszystko od nowa, więc cierpliwości

 

5. Wypuszczę wersję beta(tzn gra śmiga tylko nie wszystko dopracowane), z tymi bugami, żeby się wam nie nudziło na 6 grudnia

 

6.Pracuję równocześnie nad uaktualnienami do FM 10, FM11, Fifa 08 i Fifa 10 plus normalne życie więc sami rozumiecie

 

Szczepan z tymi nazwiskami to przez 15 sezonów poprzedniego update czegoś takiego nie widziałem

Edytowane przez DEAN
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Panowie na wstępie chciałbym się z wami przywitać. W CM gram od zawsze i od zawsze korzystam z roznych updatów. Tym razem mam jednak mały kłopot, mianowicie nie wgrywają mi się PUCHARY tzn puchar Polski i puchar ligi czy jak to sie tam zwie. Mam tylko rozgrywki ligowe. Jestem maniakiem gry tylko i wyłącznie Polskim Klubem, takze jest to dla mnie PROBLEM - nie mam gdzie testowac mlodych talentow:). Zainstalowałem CM w następujący sposób: Nowa instalacja CM / pozniej cm0102_3968 / kopiowanie plikow wraz z ich zastapieniem ( Data) Proszę o wskazówki w jaki sposób mozna ten problem usunąc

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

No u mnie z tymi pucharami tez lipa i oprócz tego po jednym/ dwóch sezonach sejv sie pierdzieli i wystepuje błąd o określonej dacie, ostatnio 3 october i cały czas w kólko moze to własnie wina ze za duzo lig ustawiam chociaz nie usatwiam duzo, przeważnie jedna grywalna + 3/4 bacgroundy z lowerami. No nic czekam na jakies updaty bo "nie opyla" sie pykac jednego czy dwóch sezonów:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...