Skocz do zawartości

[CM 01/02] DEAN Update


DEAN

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo się nazbierało więc pozwoliłem sobie na osobny temat.

 

INFO:

Wydam dwa updajty:

- z nowymi ligami, zorientowany na Polskie druzyny itd, niestety tak dużo pozmieniałem ,że nie działa liga angielska:{ dlatego:

 

- wydam też drugi update, klasyczny,bez errorów, bez zmian w strukturze lig ( czyli angielska również działa ale Polska ! liga nadal w 2 grupach. Zeby wam to wynagrodzić, ten drugi update będzie spolszczony : nazwy lig, nazwy rozgrywek :np Puchar Orange Ekstraklasy, Puchar Ueffa zamiast Ueffa Cup itd..

Ten drugi będzie początkowo bazował na updejcie Champmana, gdzie "opiekuję" się od niedawna Polską częścią całości ale będę dodawał coś extra, czego nie będzie w "oryginalnym" champmanie

 

Termin: początek sezonu w pl lidze lub koniec okna transferowego w europie tj koniec lipca lub początek września lub oba te terminy.

Jak macie jakieś pytania to priv, nie zaśmiecajcie forum

 

BTW. Czuje się bardzo osamotniony w tym wszystkim, gdzie stara gwardia updejterów? Gdzie młodzi , zdolni? Im mniej ludzi tym dalej od ideału :wanker:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam newsa, że w najnowszym update champmana ( będzie za ok.tydzień) na 99 proc. ograniczenia liczby cudzoziemców bedą całkowicie zniesione . wiem bo sam o to wywalczyłem :}

 

jak starczy czasu to pomogęim też przy PL lidze, eby jako taka wyglądała ale oczywiscie mój update ma priorytet.

Odnośnik do komentarza

Polska 1 liga w champmanie zrobiona . trawja prace nad 2 i tzw lower division. byc moze w sierpniu wyjdzie ta wersja. w lipcowej nie ma jescze dokladenj pl ligi bo za pozno do nich dolaczylem:}

rowniez prace nad moim update przebiegaja pomyslnie. termin 1 sierpien nie powinien zostac przekroczony.

planuje na wrzesien wydac oprawioną wersje mojego dziełka, bez errorow, z działjaca ligą angielską, spolszczonymi nazwami td.

do wyboru bedzie uaktualnień i do koloru

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak chcecie zeby ten projekt ze polskiego updatera DEAN i szkota Slivie z Patch Team z Champmana pokazal sie jeszcze w tym tygodniu to piszcie prosby, ponaglenia do Slivie oczywiscie po angielsku w dziale Patches w temacie :League Patches

czyli tu:

 

http://champman0102.co.uk/Forums/viewtopic.php?t=3925

 

 

pytajcie go o projekt, który nazywa sie:

 

8 leagues mega polish patch

 

i wlasnie o taki pytajcie

 

Im wiecej bedze prosb tym szybciej,byc moze jescze w tym tygodniu to dostaniecie. pierwszenstow mają patche na ktore jest najwiecej chetnych, wiec tylko od was zalezy kiedy ujrzy on światło dzienne

 

 

 

a co bedzie zawierał?

 

oprocz perfekcyjnie opracowanych(razem z zawodnikami mlodej ekstraklsay) 3 polskimi ligami ( na bazie belgii, poprawionym statsami, nowymi stadionami na euro 2012 i wiele wiele wiecej, oczywiscie wszystko na łatce Tapaniego 3.10, czyli kolorki, start gry w 2007/08, trudniejsze taktyki i wile wiele innych a także:

 

new project- 8 leagues Polish Mega Patch,

 

 

 

 

Datebase is now:

Latest Champman Update transfers: 20.07.2007

Clear datebase – only with 3.9.68

Things to do:

Please :

- tapanifi datebase (patcher 3.10)

- change, swap this nations,leagues(I did already some changes ,look:)

 

Poland – Belgium: teams created and added already to league

Polish First Division - Polska Orange Ekstraklasa, short name: Orange Ekstraklasa, short: OE

Polish Second Division - Polska 1 Liga

Polish 3 division Polska 2 Liga grupa A

Polish 3 division Polska 2 Liga grupa B

Polish Cup – Puchar Polski

Polish Supercup – Puchar OE

Golden Boot - Król Strzelców or Krol Strzelcow if will have problems with letter “ó”

Manager of the year - Trener Roku

Team of the Week - Jedenastka Kolejki

 

Change nation Name: Poland to – Polska and

Montenegro – Czarnogóra and

Yugoslavia – Serbia

 

Change German Leagues names:

- 1.Bundesliga

- 2.Bundesliga

- Regionalliga Nord

- Regionalliga Sud

- Regionalliga NordSud

German Cup - DFB Pokal

German League Cup – Ligapokal

 

European Champions Cup to Liga Mistrzów

European Super Cup to Puchar UEFA

Inter-toto Cup to Puchar Inter-toto

World Cup to Mistrzostwa Swiata

 

 

Change competition name: “friendly” to “towarzyski” and “reserve ” to “rezerwy”

 

 

 

Finland – Yugoslavia teams created, and added already to league

 

Change Serbian Premier Division name to Meridian SuperLiga

 

Croatia – Czech teams created, and added already to league

Premier Czech League change to Gambrinus Liga

 

Wales- Switzerland teams created, and added already to league

Change swiss leagues names to : - Axpo Super League

- Challenge League

 

Northen Ireland- Austria teams created and, added already to league

Change Austrian Leagues names: - Austrian Bundesliga

- Erste Division

 

Denmark - Romania I already created new teams but are not added into leagues yet” both nations have 130 clubs now

 

Turkey – Ukraine I already created new teams but are not added into leagues yet” both nations have 178 clubs now

 

Change Ukrainian leagues names to:

Vyscha Liha

Perhsa Liha

Druha Liha A, Druha Liha.B, Druha Liha C, Druha Liha D, Druha Liha E

 

 

 

Republic of Ireland – Slovakia I already created new teams but are not added into leagues yet ” both nations have 118 clubs now

 

Change Premier Slovakian Division to Gorgon Liga

 

 

And finally please add all changes that you used to did in previous patches:

 

 

Scottish Premier Division to Scottish Premier League

English Premier Division to English Premier League

Spanish First Division to Spanish La Liga

American Major League to American Major League Soccer

Dutch Premier Division to Dutch Eredivisie

Dutch First Division to Dutch Eerste Divisie

French First Division to French Ligue 1

French Second Division to French Ligue 2

European Cup Winners Cup to UEFA Cup Winners Cup

English Vans Trophy to English Johnstone's Paint Trophy

English Charity Shield to English FA Community Shield

FIFA Club World Championship to FIFA Club World Cup

Inter-American Cup to Copa Interamericana

Norwegian Premier Division to Norwegian Tippeligaen

Swedish Premier Division to Swedish Allsvenskan

Swedish First Division to Swedish Superettan

French National to French Championnat National

Finnish Premier Division to Finnish Veikkauslliga

Belgian First Division to Belgian Jupiler League

Russian Premier Division to Russian Premier League

Norwegian First Division to Norwegian Adeccoligaen

and loads more i cant remember

 

Have updated the staff competitions with this (player of the month, team of the week etc). This also includes the english championship, league 1 and 2 as well the staff competitions just now are still the old 1st, 2nd and 3rd division awards.

i.e. French First Division Player of the Month is now French Ligue 1 Player of the Month, Have renamed the Spanish First Division Top Goalscorer to Spanish La Liga Pichichi Trophy and Spanish First Division Goalkeeper of the Year to Spanish La Liga Ricardo Zamora Trophy

 

 

Updated winners and runners-up, up to 2007 in game in major competitions (Champions League, UEFA Cup, UEFA Super Cup, FIFA World Cup etc). this includes defunct competitions as well UEFA Cup Winners Cup.

 

Renamed the game "Championship Manager 01/02" to "Championship Manager 07/08"

 

Serbia, Timor-Leste, Comoros and Montenegro added to the nations

Added Defunct Nations

Ive updated all the FIFA Codes (three letter abrivations) to what there meant to be

Renamed some nations to their correct FIFA registered name i.e

Holland to Netherlands

South Korea to Korea Republic

Democratic Republic of Congo to DR Congo

Surinam to Suriname

Ivory Coast to Côte d'Ivoire

FYR of Macedonia to FYR Macedonia

Trinidad & Tobago to Trinidad and Tobago

China to China PR

The Congo to Congo

Updated all home an away national kits to 2007

FIFA World Rankings update to July 2007.

Updated All winners, runners up, third placed team etc in every national competition up to 2007

Odnośnik do komentarza

Napisałem.

 

DEAN, co trzeba robić na tamtym forum , by wspomóc Polskę w update?

Czy każdy klub można tam wpisać, jego graczy itp itd ?

Oto mi chodzi.

 

 

---

 

What is planned for next versions of the tapani patch addition?

Basically changing more leagues structures:

-Russian First Division to 22 teams.

-Polish First Division to 20 teams.

-Polish Second Division to 22 teams. -Greek National A to 16 teams.

- Argentinian 2nd division has 20 teams.

-Australian league to 8 teams.

- Japanese J-League 1 has 18 teams.

- Japanese J-League 2 has 13 teams.

- Korean League has 14 teams.

-German Regional Division North to 19 teams 5 relegations.

-Finnish Premier Division to 16 teams 2 relegations.

-Finnish First Division North&South to 14 teams,1 promotion,2 relegation

-change promotion from conference to FL2 to 2 teams.

-change mls teams names.

-fix portuguese cup bug.

 

Jest już ten Patch?

Odnośnik do komentarza

JMK

edzie wtedy kiedy zostanie zrobiony. zostanie zrobiony w czassie tak szybkim jak jego pozycja na liscie patchów do zorbienia czyli nal iscie zamowien. pierwszenstwo maja zamowniea na ktore jest najwiecej chetnych. nasza tzn polska przewaga polega na tym , ze koleś ktor sie tym zajmuje dostal ode mnie juz zedytowana baze danych, z pozamianianymi ligami itd i nie musi sam tego robic. czyli pownna byc do zrobienia szybciej niz inne. z drugiej strony ze moje"zamowienie" dotyczy az 8 nowych lig plus 9 polskiej zamienionej z belgisja dlatego tez potrzeba na to troche czasu. ale mysle ze jak bedziemy dobrze cisnac i nei stanie sie nic nieprzewidywalnego to kwestia max tygodnia, dwoch.

 

a co do pomocy. hmm. trzeba w miare dobrze znac angielski to przede wszystkim, poznac zasady dzilania forum - wszyskto jest w FAQ i innych działach. polska ma tam swoje subforum w dizale countries. tam mozna dodawac np zmiany tansferowe ktora mialy miejsce w naszych ligach aktualne liczby wystepw w reprezentacji no wszystkie dane ktore chcialibyscie ujrzec w grze. oczywisce wpisuje sie to wszystko na ookreslonych zasadach. jakich? zobacz(czie) inne subfora ,innych państw i robić podobnie. z góry zaznaczam ze juz dalem im pelne info, zawierajace rowniez realen atrybuty, info dotyczace polskiej 1,2 i troche 3 ligi oraz polakow grajacyhc za granica do 18 lipca 2007. tak wiec wczesniejszych zmian od tej daty nie ma sensu juz wpisywac. pozatym zawsze mozecie wyslac PM do ktoregos z ichniejszych adminow a oni wam wszystko wyjasnia. na razie jest nas tam dwoch: ja i baron. w tym ja mam jz status vipov'ski czyli min dostep do rzeczy ukrytych dla ogołu:} to znaczt tyle ze polska scena dostanie niektore updajty wczesniej niz inne i bedzie miec troche wiecej do powiedzenia. :]

 

pracuje nad tym żeby wszystko co jest w moich updejtach trafiało do champmana, dzieki czemu update bedzie bardziej kompletny a ja bede mial mniej pracy a wy fajniejszą grę. Oczywiscie niektore rzeczy sa nie do przyjecia dla ekipy chamopmana ale o inne caly czas walcze.

 

Updajty maja sie ukazywac co kilka miesiecy, tygodni(trwa dyskujsa) na bank bedzie to wrzesien, moze polowa sieprnia, moze 1 sierpnien.dzis ciezko powiedziec

 

powiedzialem chyba wszystko:}

 

ps. moj prywatny updejt prawie na ukonczeniu, moge teraz sie tym zjamowac tylko w weekendy - mało czasu- nowa praca. zalozylem rodzine, mam swoja kapelęi gramu zazwyczja w soboty. wiec sorki za ewntualna opoznienia

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Apropos przeniesienia ligi polskiej np. w miejsce cypryjskiej. Trzeba będzie rozwiązać problem narodowości zawodników ze szkółek piłkarskich. Ostatnio champmana zassałem patch dodający ligę szwajcarską zamiast irlandzkiej i okazało się, że młodziki z akademii są anglikami, szkotami itp.

Odnośnik do komentarza

Piszę, za DEANA, gdyż ma bana ;)

 

 

DEAN Patch 2007/2008 beta

 

 

 

 

JAK?

 

1. Zainstalować grę CM01/02

2. Zainstalować łatkę 3.9.68

3. Skopiować i nadpisać zawartość folderu NR1 do katalogu Data gry,

4. Skopiować i nadpisać zawartość folderu NR2 do folderu z grą

5. Uruchomić i ustawić wybrane opcje w cm patcher 3.10

 

Co?

 

DEAN Patch 2007/2008 czyli:

 

dodatek do gry Cm 01/02, który zawiera:

 

- Tapani Patch 3.10 czyli min.

 

możliwość wyboru roku rozpoczęcia gry np w sezonie 2007/08

kolorowe atrybuty

zmiany struktur wielu lig

wiele nowych opcji min. przyśpieszenia gry

 

- Dean Patch

 

czyli

 

grywalne Polska 1, 2, 3 liga

nowe ligi:

czeska, ukraińska, rumuńska, austriacka, szwajcarska - dodane w miejsce, tych mniej popularnych

 

pełne uaktualnienie składów klubów z największych europejskich lig, oraz: 1 i 2 ligi polskiej, a także częsciowe uaktualnienie 3 ligi polskiej oraz pozostałych lig europejskich na dzień 25.08.2007

 

poprawione atrybuty, parametry, reputacje tysięcy klubów, reprezentacji, piłkarzy i trenerów,

 

tysiące dodanych i usuniętych piłkarzy i trenerów do bazy danych

 

- uaktualnienie reprezentacji

- dodane nowe polskie stadiony na euro 2012 :}

- dodanie Czarnogóry do rozgrywek klubowych i reprezentacyjnych

- Ukraina i Yugoslavia moga już uczestniczyć w eleminacjach rozgrywek międzynarodowych

- zmiana nazw niektórych lig - w tym polskich

- częsciowo dodana polska pisownia

- grę po zainstalowaniu można urachamiać bez płyty CD - konieczna jest ona jednak do każdorazowej instalacji oraz wgrywania uaktualnień

- polski komentarz meczowy

- setki, tysiące innych ,drobnych zmian o których, już nie pamiętam

 

pełne uaktualnienia 3 ligi polskiej, mniejszych lig europejskich oraz 2 i 3 lig z napopularniejszych lig w europie w następnych wersjach patcha(postaram się raz w miesiącu publikować update)

 

UWAGA !!!!!!

 

z przyczyn mi bliżej nie znanych nie da się uruchomić ligi angielskiej i szwajcarskiej ,za co bardzo przepraszam, postaram się w najbliższym wolnym czasie usunąc ten problem

 

- NIE uruchamiać wszystkich lig jednocześnie, nie uruchamiać wcale ligi angielskiej i szwajcarskiej

- Podczas ładowania ligi, w trakci zapiswyania gry mogą pojawić się błedy. Należy je przeklikać i gra powinna działać dalej bez problemu.

- Zalecam częste zapiswyania stanu gry, na wypadek gdyby były jakieś problemy z błędami

- UWAGA !! Jeśli podczas instalacji ligi "wyrzuci" grę i nastąpi jej zamknięcie nie załamuj się tylko ponów próbę aż do skutku

 

Nie ponoszę odpowiedzialności za działanie gry,patcha, nie spełniam indywidulanych życzeń, nie udzialam porad dotyczących działania, instalacji Cm 01/02, łatki 3.9.68 oraz cm patcher3.10, gdyż nie ja stworzyłem te dodatki

 

Skorzystałem z dostępnych w sieci:

- polskiego komentarza meczowego

- zestawu taktyk

podziękowania dla twórców

 

Thx to: Zozoa from Champman0102.co.uk Update Team

 

 

http://rapidshare.com/files/51491257/6_lea..._07_08.rar.html

 

Piszę, za DEANA, gdyż ma bana ;)

 

 

DEAN Patch 2007/2008 beta

 

 

 

 

JAK?

 

1. Zainstalować grę CM01/02

2. Zainstalować łatkę 3.9.68

3. Skopiować i nadpisać zawartość folderu NR1 do katalogu Data gry,

4. Skopiować i nadpisać zawartość folderu NR2 do folderu z grą

5. Uruchomić i ustawić wybrane opcje w cm patcher 3.10

 

Co?

 

DEAN Patch 2007/2008 czyli:

 

dodatek do gry Cm 01/02, który zawiera:

 

- Tapani Patch 3.10 czyli min.

 

możliwość wyboru roku rozpoczęcia gry np w sezonie 2007/08

kolorowe atrybuty

zmiany struktur wielu lig

wiele nowych opcji min. przyśpieszenia gry

 

- Dean Patch

 

czyli

 

grywalne Polska 1, 2, 3 liga

nowe ligi:

czeska, ukraińska, rumuńska, austriacka, szwajcarska - dodane w miejsce, tych mniej popularnych

 

pełne uaktualnienie składów klubów z największych europejskich lig, oraz: 1 i 2 ligi polskiej, a także częsciowe uaktualnienie 3 ligi polskiej oraz pozostałych lig europejskich na dzień 25.08.2007

 

poprawione atrybuty, parametry, reputacje tysięcy klubów, reprezentacji, piłkarzy i trenerów,

 

tysiące dodanych i usuniętych piłkarzy i trenerów do bazy danych

 

- uaktualnienie reprezentacji

- dodane nowe polskie stadiony na euro 2012 :}

- dodanie Czarnogóry do rozgrywek klubowych i reprezentacyjnych

- Ukraina i Yugoslavia moga już uczestniczyć w eleminacjach rozgrywek międzynarodowych

- zmiana nazw niektórych lig - w tym polskich

- częsciowo dodana polska pisownia

- grę po zainstalowaniu można urachamiać bez płyty CD - konieczna jest ona jednak do każdorazowej instalacji oraz wgrywania uaktualnień

- polski komentarz meczowy

- setki, tysiące innych ,drobnych zmian o których, już nie pamiętam

 

pełne uaktualnienia 3 ligi polskiej, mniejszych lig europejskich oraz 2 i 3 lig z napopularniejszych lig w europie w następnych wersjach patcha(postaram się raz w miesiącu publikować update)

 

UWAGA !!!!!!

 

z przyczyn mi bliżej nie znanych nie da się uruchomić ligi angielskiej i szwajcarskiej ,za co bardzo przepraszam, postaram się w najbliższym wolnym czasie usunąc ten problem

 

- NIE uruchamiać wszystkich lig jednocześnie, nie uruchamiać wcale ligi angielskiej i szwajcarskiej

- Podczas ładowania ligi, w trakci zapiswyania gry mogą pojawić się błedy. Należy je przeklikać i gra powinna działać dalej bez problemu.

- Zalecam częste zapiswyania stanu gry, na wypadek gdyby były jakieś problemy z błędami

- UWAGA !! Jeśli podczas instalacji ligi "wyrzuci" grę i nastąpi jej zamknięcie nie załamuj się tylko ponów próbę aż do skutku

 

Nie ponoszę odpowiedzialności za działanie gry,patcha, nie spełniam indywidulanych życzeń, nie udzialam porad dotyczących działania, instalacji Cm 01/02, łatki 3.9.68 oraz cm patcher3.10, gdyż nie ja stworzyłem te dodatki

 

Skorzystałem z dostępnych w sieci:

- polskiego komentarza meczowego

- zestawu taktyk

podziękowania dla twórców

 

Thx to: Zozoa from Champman0102.co.uk Update Team

 

 

http://rapidshare.com/files/51491257/6_lea..._07_08.rar.html

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...