Skocz do zawartości

Kluby filialne i patronackie


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A ja po raz kolejny się w tym topicu powtórze - wypożyczenie piłkarzy z krajów rozwiniętych do Polski to nie problem. Prowadziłem Reading, prowadziłem Tottenham i bezproblemowo wysyłałem nawet Anglików na wypożyczenie do Polski. Inne kluby również. O dziwo gdy prowadziłem Polkowice i moim patronem był Reading (który później objąłem na tym sejwie :] ) to nikt nikt do mnie nie przychodził na wypożyczenie, a gdy prowadziłem Reading to do drugoligowego wówczas Górnika wysyłałem piłkarzy.

Odnośnik do komentarza
A ja po raz kolejny się w tym topicu powtórze - wypożyczenie piłkarzy z krajów rozwiniętych do Polski to nie problem. Prowadziłem Reading, prowadziłem Tottenham i bezproblemowo wysyłałem nawet Anglików na wypożyczenie do Polski. Inne kluby również. O dziwo gdy prowadziłem Polkowice i moim patronem był Reading (który później objąłem na tym sejwie :] ) to nikt nikt do mnie nie przychodził na wypożyczenie, a gdy prowadziłem Reading to do drugoligowego wówczas Górnika wysyłałem piłkarzy.

A ja jak grałem Aston Villą to wysyłałem anglików do Groclinu i 85% zespołu stanowili właśnie moi gracze... no problem

Odnośnik do komentarza
Gram !. FC Nuernberg i jeśli prosze o klub filialny to dostaje jakieś bardzo słabe, nie grające w żadnej lidze drużyny... Czy jest szansa abym dostał jakiś polski zespół? Np. taki Groclin? Od czego to zależy? Reputacja, a może coś innego...?!

Dużo zależy też od szczęścia. Ale probuj dalej, może Ci się uda.

Odnośnik do komentarza

Gram mocnym klubem z Serie A. Czy poprzez klub filialny można obejśc obowiązujące w tej lidze ograniczenie kontraktowania tylko 1 gracza spoza UE na sezon?

 

Czy rzeczywiście opłaca się płacić miliony euro klubom z USA, Japonii czy Chin za współpracę? Czy faktycznie występuje wzrost dochodów ze sprzedaży koszulek przewyższjący wydatki na klub filialny?

Odnośnik do komentarza
Gram mocnym klubem z Serie A. Czy poprzez klub filialny można obejśc obowiązujące w tej lidze ograniczenie kontraktowania tylko 1 gracza spoza UE na sezon?

 

Czy rzeczywiście opłaca się płacić miliony euro klubom z USA, Japonii czy Chin za współpracę? Czy faktycznie występuje wzrost dochodów ze sprzedaży koszulek przewyższjący wydatki na klub filialny?

 

1. Nie

 

2. Taaaak. Tylko to nie następuje natychmiast, ale po kilku sezonach

Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanie: jak wygląda sprawa z tymi obowiązkowymi sparingami u klubów filialnych? Czy jeżeli jakos nie mieszczą mi się w planie sparingów i "wypadają" to grozi to zerwaniem umowy w ogóle?

Obowiązek grania tych sparingów istnieję tylko wtedy, gdy klub filialny składa propozycję sparingu klubowi patronackiemu, wtedy nie da się odmówić. A jeśli sami nie występują z takimi prośbami, co sie zdarza dość często, nie ma po co zawracać sobie tym głowy.

 

A jeżeli sparing jest zaplanowany i nagle z jakiegoś powodu zostaję odwołany, to na pewno nie niesie to za sobą żadnych konsekwencji, np. zerwaniem umowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...