Skocz do zawartości

Licznik postów


Czy chcesz powrotu zliczania postów?  

150 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie przeciwko! Jest dobrze jak jest, po co sie uwsteczniać? Przez dłuższy czas musieliśmy "dojrzeć" do tego by licznik skasować, bo to że ktoś ma 2000 postów nie znaczy, że jest lepsze od tego co ma 500. Kto chce i tak może to sprawdzić.

 

I tak pojawiają się zarzuty, że wyznacznikiem tego, kto jest lepszy a kto gorszy, jest data rejestracji na forum.

Odnośnik do komentarza

Icon, wyniki ankiety są wiążące, czy mimo wszystko będziecie chcieli przedyskutować sprawę w MT?

Myślę, że przedyskutujemy jeżeli wyniki będą na styku. Natomiast jeżeli będzie przewaga więcej niż 10-15% na jakąś opcję to sądzę, że dostosujemy się do woli większości.

Odnośnik do komentarza

no i dochodzimy do sedna: po co liczyć posty, skoro post postowi nie równy?

jeśli gdzieś zliczanie będzie włączone, a gdzieś nie, to w tej pierwszej grupie tematów znajdzie się spora liczba "nabijaczy", którzy niekoniecznie podniosą poziom dyskusji, o to nam chyba nie chodzi?

Popieram i podbijam.

Odnośnik do komentarza

A co Wam ten licznik tak przeszkadza? Jak komus to wisi, to i tak nie bedzie na to patrzyl, ja natomiast chcialbym wiedziec ile kto ma postow, och taka fajna statystyczka. Co do nabijania -> jak ktos nadmiernie nabija, to raczej nigdy nie bedziecie mieli z nim sensownej dyskusji. Podejrzewam, ze nie bedziecie mieli z nim w ogole dyskusji, nabijacze raczej nie zblizaja sie do "Roznych", a tam jest zdecydowana wiekszosc napinek. Nie sadze wiec, zeby w jakimkolwiek stopniu mialoby Wam to przeszkadzac.

Odnośnik do komentarza

Jestem ne NIE. Jeżeli włączymy zliczanie postów znowu zacznie się nabijanie. Nowi użytkownicy będą chcieli jak najszybciej uzyskać jak największą liczbę postów, żeby inni uważali ich za kumatych.

MT miałby tylko więcej roboty przez to. Kasowanie postów, udzielanie ostrzeżeń, bany. Znowu zaczelibyśmy się kłocić o to które posty są nabite, a które nie. Po co to komu.

Odnośnik do komentarza

Jestem przeciwko przywróceniu liczby postów. Przywrócisz mi rangę "Managera"? A druga rzecz, po co to komu? scigać się kto wiecej czego napisze. Ja nie wchodzę do Marynii - jestem zawziętym przeciwnikiem tego tematu - a staram się wypowiadać w tematach gdzie mam coś do powiedzenia, a nie tylko cześć, dziś w nocy się zesrałem. Nie, nie licznik powinien być wyzerowany dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Jestem przeciwko przywróceniu liczby postów. Przywrócisz mi rangę "Managera"? A druga rzecz, po co to komu? scigać się kto wiecej czego napisze. Ja nie wchodzę do Marynii - jestem zawziętym przeciwnikiem tego tematu - a staram się wypowiadać w tematach gdzie mam coś do powiedzenia, a nie tylko cześć, dziś w nocy się zesrałem. Nie, nie licznik powinien być wyzerowany dla wszystkich.

Icon przecież napisał, że w Hyde Park licznik byłby wyłączony.

 

Ja jestem przeciw. Tak, jak jest obecnie, jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...