Skocz do zawartości

Licznik postów


Czy chcesz powrotu zliczania postów?  

150 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie NIE. Jakby to wyglądało, LEGENDA mająca mniej postów od jakiegoś pospólstwa ?

 

Po prostu by pokazało, gdzie kończą LEGENDY. Śmietnik historii czeka ;) Licznik postów w ogóle nie przeszkadzał, tak w sumie smutno bez niego. Jestem ciekaw tylko dlaczego na NIE jest cała MOWA siedząca w Marynii i raczej nie wychodząca po za nią? Okaże się,. że koniec końców jednak nie macie nic do napisania? ;)

Odnośnik do komentarza

Licznik mnie nic nie przeszkadza, ale kieruję się dwiema kwestiami. Po pierwsze - forum działa dobrze bez niego. Po drugie - może to spowodować wzrost nabijania. A po co komu nowy kłopot? No i dochodzi oczywiście kwestia gdzie posty mają być liczone, a gdzie i który post jest godny zliczenia, a który nie. Dlatego nie.

Odnośnik do komentarza

1) A z licznikiem dzialalo tragicznie?

2) Nie podejrzewam, ze wlaczenie licznika spowoduje jakas nagla epidemie nabijania, wiekszosc normalnych ludzi bedzie pisala lub nie pisala bez wzgledu na licznik, a idioci sie wyplenia poprzez nabijanie/trolling.

A posty nie powinny byc liczone tylko w Hyde Parku, Livescorze i Karierach. Czyli tam, gdzie nie ma dyskusji.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie NIE. Jakby to wyglądało, LEGENDA mająca mniej postów od jakiegoś pospólstwa ?

 

Po prostu by pokazało, gdzie kończą LEGENDY. Śmietnik historii czeka ;) Licznik postów w ogóle nie przeszkadzał, tak w sumie smutno bez niego. Jestem ciekaw tylko dlaczego na NIE jest cała MOWA siedząca w Marynii i raczej nie wychodząca po za nią? Okaże się,. że koniec końców jednak nie macie nic do napisania? ;)

 

Myślę, że pokazało by to tylko to, że jak ktoś mądry nie ma nic do napisania, to nic nie pisze, w przeciwieństwie do niektórych jak np. pewnien Maniak, którzy pie.....lili wszędzie o wszystkim, zwłaszcza jak nic sensownego nie mieli do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Myślę, że mieliście dużo czasu aby oddać głosy i ewentualnie przedyskutować sprawę. Wyniki ankiety wskazują, że większość aktywnych użytkowników nie chce powrotu liczników. Następna tego typu dyskusja może powrócić tutaj nie wcześniej niż za jakieś 2 lata. Temat zamykam.

 

Czy chcesz powrotu zliczania postów?

 

149 użytkowników oddało głos

 

TAK (60 głosów [42.86%])

NIE (80 głosów [57.14%])

9 pustych głosów

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...